Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Kocham Cię Polsko

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

12 maja 2018, 10:30

Tydzień temu w programie "Kocham Cię Polsko" wystąpiły serialowe małżeństwa. Między innymi Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski. Osobiście nie oglądałam, ale obejrzałam właśnie powtórkę na VOD. :)

Obrazek
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

12 maja 2018, 16:29

goskaczg pisze:
Tydzień temu w programie "Kocham Cię Polsko" wystąpiły serialowe małżeństwa. Między innymi Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski.
Oglądałem ten odcinek, powtórkę w niedzielę w południe. Oprócz nich m.in. byli Noculowie z mojego drugiego ulubionego serialu Ojciec Mateusz :good: Czasem oglądam ten program jak są jakieś znane osoby które oglądam np w serialach ;)
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

12 maja 2018, 17:56

Tak, Noculowie również byli. :D Ja też oglądam jak biorą udział w programie osoby, które lubię. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Pasjonat
Pasjonat

12 maja 2018, 23:58

goskaczg pisze:
Tydzień temu w programie "Kocham Cię Polsko" wystąpiły serialowe małżeństwa. Między innymi Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski. Osobiście nie oglądałam, ale obejrzałam właśnie powtórkę na VOD. :)

Obrazek
Szkoda,że nie mogłam obejrzeć😒
Bardzo lubię ten program rozrywkowy.
Co do par z Rancza to aż przyjemnie sb popatrzeć 😃😉
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

13 maja 2018, 9:35

wiktoriagradzik pisze:
12 maja 2018, 23:58
goskaczg pisze:
Osobiście nie oglądałam, ale obejrzałam właśnie powtórkę na VOD. :)
Szkoda,że nie mogłam obejrzeć😒
Bardzo lubię ten program rozrywkowy.
Możesz tak jak Gosia obejrzeć na VOD :)
ODPOWIEDZ