Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

ZABAWA - RECENZJE ODCINKÓW

Konkursy i zagadki związane z serialem.
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Posty: 2323
Rejestracja: 20 maja 2009, 16:43
Lokalizacja: Lublin

19 kwie 2018, 20:14

Witam. :czapka:
Proponuję, żebyśmy po kolei zrecenzowali po ranczersku każdy odcinek. Każdy pisze tylko o jednym odcinku w jednym poście. Piszemy po kolei od 1 do 130.

Jak ma wyglądać ta recenzja?
Nie piszemy streszczenia, tylko swoje wrażenia: jak ogólnie podobał się odcinek, które sceny, wątki były najciekawsze, które sceny, wątki wcale nieciekawe, może jakiś ulubiony cytat z odcinka, co jest na plus co na minus w danym odcinku itp...

Długość recenzji nie jest określona, ale żeby to nie było w jednym zdaniu np że odcinek był spoko, fajne sceny, tylko coś więcej, przynajmniej kilka zdań albo i więcej :)

Mam nadzieję, że kilka osób włączy się w zabawę i zrecenzujemy wszystkie 130 odcinków. :) :good:

Kto zrecenzuje pierwszy odcinek? :)
ODPOWIEDZ