wojenne dziewczyny

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
maciejow
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

01 mar 2018, 8:44

co myslicie o pierwszej serii?
ja sie ciesze ze a chwileczke bedzie druga druga - bardzo lubie te wojenne klimaty

Reklama

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 404 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

01 mar 2018, 12:34

Ja niestety oglądałem wybiórczo ale moja córka mówi ,ze bardzo fajny serial. Ogólnie poziom seriali w TVP moim zdaniem jest wyższy ...Ja ostatnio oglądam krytykowaną Koronę Królów i wolę ją sto razy od większości seriali w telewizjach komercyjnych. Miłym wyjątkiem był Belfer w NC + i Wataha w HBO. Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 494 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 556 razy

01 mar 2018, 18:33

maciejow pisze:
01 mar 2018, 8:44
co myslicie o pierwszej serii?
ja sie ciesze ze a chwileczke bedzie druga druga - bardzo lubie te wojenne klimaty
Ja kiedyś nie przepadałem za serialami wojennymi ale oglądając mimo woli jak rodzina oglądała wciągnąłem się. Kiedyś "Czas honoru", a teraz "Wojenne dziewczyny". Serial ogólnie spoko chociaż wolałbym, żeby główne role grały jakieś znane aktorki, tak jak w "Czasie honoru" znani aktorzy. :)
jacek pisze:
01 mar 2018, 12:34
Ja ostatnio oglądam krytykowaną Koronę Królów i wolę ją sto razy od większości seriali w telewizjach komercyjnych.
Tak samo nie przepadam za historycznymi filmami, ale też mimo woli oglądałem przy kolacji i powoli się wciągam ;)

Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 45 razy

01 mar 2018, 18:55

Ja osobiście nie oglądałam całego odcinka nigdy,ale urywek i szczególnie mnie nie zadowoliła ta produkcja,może dlatego że nie jestem zwolenniczką wojennych filmów.

nale
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

03 mar 2018, 17:02

ogladalam, ale jednak nie ma porównania z czasem wojny ... tamten serial był dużo lepszy ...
może jeszcze akcja się zaostrzy ...
czas wojny wypromowal wielu młodych aktorow ...
tutaj za pewne dziewczynom tez posypia się propozycje ...

stachura
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

04 mar 2018, 11:00

ja wczoraj przez przypadek na polonii natrafilam na 1920. Wojna i miłość. - jakos nie kojarze tego z tvp,
powiem wam ze na początku nie wiedziałam co to ... teraz będę w necie szukac, ale wczoraj to byl ostatni odcinek wiec już wiem jak się zakończy ...
co do wojennych dziewczyn to tez lubie , i ciesze się ze jest kontynuacja

ODPOWIEDZ