Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Ranczerskie kursory

To odpowiednie miejsce na wszelkie przejawy ranczerskiej twórczości związanej z serialem.
Regulamin forum
Gromadzimy tu twórczość fanów serialu "Ranczo" rozrzuconą dotychczas po wielu działach.
jachu044
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 09 lis 2015, 23:23

11 lis 2015, 8:13

Ranczerskie Kursory Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować początki mojego projektu 'Ranczerskie kursory', który łączy się do moich większych planów 'Ranczerska grafika', lecz bez dalszego zbędnego gadania opiszę o co chodzi.

Pierwszy projekt będzie prezentował kursory związane w rozmaite sposoby z serialem. Pierwszy kursor to znany 'Mamrot' ;) Nie jest on najdokładniejszy, lecz trudno o taką dokładnośc zadbać przy tak małej grafice. Aktualnie jest tylko sam kursor, a jeszcze będę pracował aby podczas ładowania lało się wino a po naciśnięciu na coś pojawił się obok kapsel ;)

Aby zainstalować kursor, przechodzimy do panelu sterowania, następnie do zakładki 'Hardware and Sound', a następnie spod 'Devices and Printers', 'Mouse'. Wybierami 'Pointers/Wskaźniki', wybieramy 'Browse/Przeglądaj' i wybieramy pobrany plik .cur

Życzę miłego korzystania a oto kursor

Pobierz

Projekt będzie jeszcze obejmował bannery, tapety i wiele innych :)

Pozdrawiam !
10fanta
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 19 lip 2014, 17:03

11 lis 2015, 10:09

Ciekawy dodatek :) osobiście zazwyczaj przeglądam internet na urządzeniach takich jak tablet i raczej jest to android, ale ktoś zawsze może sobie umilić surfowanie po forum
Awatar użytkownika
Unitrel5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2018, 22:36

01 lut 2018, 14:22

Świetnie to wygląda :)
rakon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2018, 10:32
Kontakt:

13 lut 2018, 10:34

nie działa :( jest szansa na poprawke? albo inny link?
i ja kolejne projekty?
ODPOWIEDZ