X sezon ostatni? [ankieta]

"Szło, szło, aż doszło do tego, że dalej nie idzie". Czy jeszcze kiedyś Ranczo powróci z nowymi odcinkami?

Czy X transza ma być ostatnią serią Rancza.

Czas głosowania minął 06 mar 2016, 19:55

Nie! (Twórcy mają wiele pomysłów, serial niech będzie kontynuowany)
41
49%
Nie! (Dajmy twórcom jeszcze szansę, choć może już nie być tak wspaniale, jak przy seriach początkowych)
10
12%
Tak! (Niech Ranczo zejdzie ze sceny jako najlepsze po 10 seriach)
20
24%
Tak! (Twórcy nie mają pomysłów)
13
15%

Liczba głosów: 84
Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

17 maja 2016, 14:18

listek
Nowicjusz
Nowicjusz

21 maja 2016, 18:40

Moim zdaniem tak wspaniały serial, jak RANCZO powinien trwać jeszcze długo. Serial trzyma poziom przez wszystkie odcinki, na pewno ekipie nie zabraknie pomysłów.

Pabfer
Super User
Super User

25 maja 2016, 13:26

Trik polega na tym, żeby ostatni sezon (bez względu na jego numerek) również trzymał poziom, bo niektórych, kiedyś dobrych seriali w tej chwili nie da się już oglądać. Trzeba wiedzieć kiedy zejść z ringu niepokonanym.

dzidziu
Nowicjusz
Nowicjusz

10 lip 2016, 1:42

Witam, jestem tu po raz pierwszy, właśnie z tego powodu, aby dowiedzieć się co dalej, po Xtej serii.
Otóż sądzę osobiście, że za sukcesem filmu stoi świetny scenariusz po pierwsze, a po drugie wyśmienici aktorzy, którzy kreują postaci bohaterów - a momentami są to kreacje wspaniałe - przede wszystkim Kusy, Czerepach, choć nawet postaci drugoplanowe są świetnie obsadzane. Inne elementy to wciągająca narracja o raz świetny montaż. Nie jestem pewien do końca, tak jak pan Adamczyk - czy TVP zrezygnuje z dalszej produkcji, mając na uwadze zainteresowanie serialem.

Pabfer
Super User
Super User

30 sie 2016, 18:37

Pocieszę was, że w pewnym sensie kontynuacja X Serii będzie- w formie spektaklu ,,Jak nie oszaleć z facetem''. Tzn. nie widziałem go, ale skoro będzie wystawiany po X Sezonie, to przecież twórcy muszą być konsekwentni i nie zmieniać pewnych realiów. Będzie tam mało bohaterów i wątków, ale zawsze coś. Kto wie czy poza tym spektaklem nie powstaną kolejne- przecież już były skecze Ławeczki- twórcy widocznie lubią taką formę. Co prawda reżyser jest chory, ale raczej nie na zawsze, a przedstawienie chyba kręci się trochę łatwiej niż 13 odcinków serialu lub film pełnometrażowy.

Awatar użytkownika
Aniciawaszka
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

04 wrz 2016, 23:16

Moja wypowiedź w większej części może być odebrana jako spoiler, dlatego ukrywam w całości jej treść.
Spoiler:
Zapraszam na ranczo.wikia.com - jedyną internetową encyklopedię o serialu Ranczo!

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 297 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 141 razy

05 wrz 2016, 20:34

Witam , myślę , że jeżeli oglądalność X serii będzie wysoka to TVP rozważy kontynuację serialu...Choć to pewnie zależy też od innych czynników zobowiązania aktorów , zakończenia 10 serii i pomysłów na utrzymanie odpowiedniego poziomu . Ale może czasem lepiej powiedzieć pas będąc na szczycie bo spadanie boli:(. Dziękuje. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 14:53 przez jacek, łącznie zmieniany 2 razy.
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Pabfer
Super User
Super User

05 wrz 2016, 22:33

Poza poziomem i oglądalnością serialu jest jeszcze kwestia stanu zdrowia reżysera.
Poza tym można już zamknąć temat, skoro ekipa nawet nagrała fimik i wyraźnie powiedziała, że kończą- to już nie jest niewiadoma, już nie ma co gdybać.

Elizka
Nowicjusz
Nowicjusz

28 sty 2017, 11:10

Moje zdanie jest takie że powinni kontynuować ranczo po pierwsze takich aktorów do tego serialu ze świecą szukać, po drugie to najlepszy serial ze wszystkich, po trzecie to smutne że tyle lat ze sobą i nagle trach to ma się zakończyć :!: Chyba jednak nie zrobiła bym wszystko aby jeszcze to kontynuowali bo znam wszystkie odcinki na pamięć :!:

ODPOWIEDZ