X sezon ostatni? [ankieta]

"Szło, szło, aż doszło do tego, że dalej nie idzie". Czy jeszcze kiedyś Ranczo powróci z nowymi odcinkami?

Czy X transza ma być ostatnią serią Rancza.

Czas głosowania minął 06 mar 2016, 19:55

Nie! (Twórcy mają wiele pomysłów, serial niech będzie kontynuowany)
41
49%
Nie! (Dajmy twórcom jeszcze szansę, choć może już nie być tak wspaniale, jak przy seriach początkowych)
10
12%
Tak! (Niech Ranczo zejdzie ze sceny jako najlepsze po 10 seriach)
20
24%
Tak! (Twórcy nie mają pomysłów)
13
15%

Liczba głosów: 84
iszos
Nowicjusz
Nowicjusz

20 paź 2015, 12:46

Też bym chciał aby serial dalej trwał. Skoro Ludzie go oglądają to dlaczego by nie mieli robić kolejnych emisji? Wydaje mi się że będą kolejne. Jak uważacie?:):) Aktorzy to mają na prawdę w tym serialu sporo energii pewnie spirulina tak na nich działa
Ostatnio zmieniony 15 lis 2015, 15:55 przez iszos, łącznie zmieniany 2 razy.

mati88
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

31 paź 2015, 10:33

Nie rozumiem dyrektora tvp 1 Po co zdejmować z anteny serial który ma większą oglądalność niż tasiemiec klan który jest na antenie od prawie 20 lat

Awatar użytkownika
Dariuszlot
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

31 paź 2015, 20:43

Sezon 11 powstanie ale nie w 2016 roku. Prawdopodobnie będzie rok albo dwa lata przerwy na zebranie pomysłów.
Spokojnie Ranczo wróci napewno!)

jachu044
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

10 lis 2015, 7:45

Jak na moje przeczucia, Ranczo zostanie na antenie i będą prezentowane kolejne odcinki z X i XI sezonu. Patrząc na serial - a raczej go oglądając od odcinka 1 do odcinka 117, można zauważyć że serial się ciekawie rozwijał aż do tego ostatniego, a więc myślę że tych pomysłów nie zabraknie.

Moje wątpliwości do do pewnych decyzji dyrektora Telewizji Polskiej, też dzielę z @mati88 , lecz myślę że wystarczy obserwować badanie najpopularniejszych seriali przeprowadzone przez media2.pl w 2014r., gdzie Ranczo jest klasyfikowane jako drugi najczęściej oglądany serial, zaś podobne badanie zostało przeprowadzone również w tym roku, gdzie Ranczo również zajęło drugie miejsce z oglądalnością przekraczającą 6,500,000 widzów.

karolajner
Początkujący
Początkujący

29 lis 2015, 13:02

Milla-nowa pisze:
karolajner pisze:Nowa partia, automatycznie w sejmie, ministrowie z jednej wsi, praktycznie anonimowy Kozioł z aspiracjami na prezydenta... Takie rzeczy to tylko w bajkach.
Stanowczo zalecam przejrzenie list wyborczych z ostatnich lat, w tym kandydatów na prezydenta, a także partii "jednego dnia", które ni stąd ni zowąd dostawały 20% poparcia. To jest samo życie, które akurat scenarzysta zna od podszewki, jako były pracownik kancelarii sejmu.
karolajner pisze:A jak Kozioł wystartuje na prezydenta to już będzie science fiction...
A niby czemu? Startować każdemu wolno ;)
Nie chcę przeglądać! Polityka mnie męczy. Ranczo było super bo człowiek się nie denerwował. Teraz już się nie da zapomnieć o tych aferach. Jak sobie pomyślę że istnieją tacy politycy jak Kozioł i Czerepach to mnie coś trafia. Ja wiem że to tylko serial ale ceniłam w nim to że pokazuje życie od tej troche lepszej strony. Dobro zawsze wygrywa i takie tam... A tu Kozioł (niekompetentny krętacz :D - spójrzmy prawdzie w oczy) ma decydować o państwie. W serialu zabawne...ale jak człowiek sobie pomyśli że tam we władzach to jest 50 % takich Koziołów. I ja właśnie nie chcę o tym myśleć jak oglądam Ranczo.

A jak już wylewam żale to napiszę, że wkurza mnie serial o tych ukrainkach. Pokazali tam nas jakbyśmy byli najgorszym narodem świata. Wyzyskujemy na całego :bosz: Znam sporo obcokrajowców którzy pracują w PL legalnie i nie narzekają. I to nie jest aż taaaaki problem żeby kogoś zatrudniać legalnie. Bez przesady. Niech nie pakują ludziom do głowy takiej papki.

JULECZKA555
Nowicjusz
Nowicjusz

09 gru 2015, 19:57

Co tak łatwo się poddaje cie prawdziwy ranczers nie bierze takiej opcji ze to ostatnia seria uwielbiam ranczo ,niech trwa jak najdłużej? :płacze:

wiemar
Nowicjusz
Nowicjusz

16 gru 2015, 17:36

miało być o wsi a jest o polityce. Kozioł i Czerepach niech biorą widły, grabie, traktor i w pole. Solejukowa w delegacje jako bizneswoman. Solejuk na wójta z zaskoczenia. Lucy do szkoły. Doktorowa i wikary tworzą nowy chór mieszany - może motyw z filmu "Zakonnica w przebraniu"?

teemo
Nowicjusz
Nowicjusz

20 gru 2015, 13:42

Dla mnie to trochę namieszali tutaj...Kolego Twoja praca to transport morski ? Jeśli tak to polecam Tobie Tą firmę jest bardzo dobra.. Też widziałem jak kontynerami przewozili spirulinę..
Ostatnio zmieniony 01 lut 2016, 15:55 przez teemo, łącznie zmieniany 2 razy.

JULECZKA555
Nowicjusz
Nowicjusz

30 gru 2015, 20:23

RANCZERSI NAPISZMY PETYCJĘ DO TELEWIZJI O NIE PRZERYWANIA RANCZA CO O TYM MYŚLICIE? :papa: :płacze:

-- 30 grudnia 2015, o 20:29 --

PISZEMY? :napalony:

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

06 sty 2016, 12:01

Nie wiem ile to da, ale jestem za :D

Awatar użytkownika
Ramirez_
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

07 lut 2016, 15:01

Uważam, że serial powinien skończyć się po tym sezonie. Pan Brutterowi wyraźnie brakuje pomysłów (ośmieliłbym się nawet powiedzieć, że to już takie trochę wypalenie zawodowe), sezony są bardzo nierówne i niestety przeważają w nich może nie słabe odcinki, ale na pewno średnie. I to nie jest tak, że chcę, żeby Ranczo się skończyło ale lepiej chyba to skończyć niż serwować kolejne odcinki z brakiem pomysłów na scenariusz i rozwój postaci. Jak śpiewał klasyk, "trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść ..."
From the Dawn of Time we came, moving silently down through the centuries, living many secret lives, struggling to reach the Time of the Gathering, when the few who remain will battle to the last. No one has ever known we were among you, until now.

Pabfer
Super User
Super User

08 lut 2016, 14:43

Gdyby serial zakończył się tym sezonem, twórcy mogliby pójść na całość i zrobić Koziola prezydentem :D To by było takie mocne zakończenie serialu o wiele cenniejsze niż potencjalne następne odcinki.

krzysio6666
Nowicjusz
Nowicjusz

11 lut 2016, 15:47

Ja nie chcę aby ta seria była serią ostatnią ale myślę że scenarzyści nie mają już pomysłów, o ile wątki Wilkowyjskie można jeszcze dalej ciągnąć o tyle wątek wójta czy jak kto woli prezydenta Kozioła został totalnie wykorzystany i wyczerpany, no bo co Kozioł z Czerepachem mogliby jeszcze osiągnąć? A niewątpliwie ich losy były co najmniej 1/3 akcji w serialu, można mieć tylko nadzieję że Ranczo jeszcze powróci i z czym by nie wróciło ja będę czekał.

Pabfer
Super User
Super User

12 lut 2016, 17:47

Sezon 24: prezydent Paweł Kozioł wypowiada wojnę Niemcom, papież Piotr Kozioł próbuje powstrzymać ten konflikt w zalążku drogą dyplomatyczną.

Penejos
Nowicjusz
Nowicjusz

17 lut 2016, 20:24

Gadajcie co chcecie, ale ja chciałbym zobaczyć Lucy i Kusego starzejacych się w dworku ...

Pabfer
Super User
Super User

22 lut 2016, 13:30

Ale jakość serialu wtedy straci. Jak na razie twórcy mają bardzo dobre pomysły, ale już teraz wkrada się nuda. Zrobienie z komedii obyczajówy to zły pomysł. Taki los spotkał kiedyś ,,Złotopolskich'' i kilku aktorów zbuntowało się i odeszło. Widzowie też nie byli zachwyceni...
Chyba, że skład twórców co jakiś czas by się zmieniał- tak było z ,,Predatorem'' i zadziałało.

Sarayu
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

09 mar 2016, 15:06

RANCZO jest taką Polską w pigułce i pastiszem codziennego życia małej miejscowości. Niektóre tematy trzeba traktować z przymrużeniem oka. Wiele się dzieje : i złych rzeczy i dobrych. Życzyłabym sobie żeby serial był kontynuowany. Pewna jestem, że scenarzystom tematów by nie zabrakło.

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

10 mar 2016, 18:37

Na pocieszenie mogę dodać, że w sobotę drużyna Rancza wystąpi w Kocham Cię Polsko o 20.00. Aktorzy z naszego serialu zmagać się będą z drużyną M jak Miłość. :D
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
FeliciaM.
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

14 mar 2016, 14:33

Ja też jestem za tym, aby serial zakończono po dziesiątym sezonie. Dlaczego? Ubiegły był dużym rozczarowaniem w porównaniu z siódmym i ósmym, o początkowych nie wspominając. Obawiam się tylko, czy nie został nakręcony na "odwal się" podobnie jak 9-ty :?. Biorąc pod uwagę ile dni zdjęciowych mieli niektórzy z aktorów, możliwe, że znów czekają nas "rwane" i chaotyczne wątki.
"A kiedy mi powiedziała "tak", to jakby oknem wpadł piękny ptak..."

kazka
Nowicjusz
Nowicjusz

19 mar 2016, 11:41

Witam serdecznie na forum!

Co do 10 serii, to Pan Żak mówił, że ostatnia scena tej serii
Spoiler:
Będzie ciekawie. :)

ODPOWIEDZ