Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Najmniej lubiane odcinki Rancza

"Szło, szło, aż doszło do tego, że dalej nie idzie". Czy jeszcze kiedyś Ranczo powróci z nowymi odcinkami?
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

03 kwie 2018, 22:22

Proszę podawać swoje propozycje, które odcinki Rancza najmniej lubicie. I może krótki opis dlaczego ?
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

03 kwie 2018, 22:33

Mój faworyt to odcinek 35 i wszystkie odcinki z miłym wyjątkiem 130 z ostatnich serii . A dlaczego akurat 35 :)) Zachowanie młodego wikarego jest dla mnie niesamowicie irytujące i męczące. Pozdrawiam
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:
Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Pasjonat
Pasjonat

03 kwie 2018, 23:08

,,W samo popołudnie,, Bardzo lubię ten odcinek,ponieważ dużo się w nim dzieje,są świetne akcje. Szczególnie interesujące jest to jak wieś potrafi być zgrana i poradzić sobie w ciężkiej sytuacji :D
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

04 kwie 2018, 6:05

A Wiktoria miało być o odcinku którego nie lubisz ....A nie ulubionym rajska ptaszyno :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: Miłego dnia :good:
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

05 kwie 2018, 18:33

jacek pisze:
03 kwie 2018, 22:33
Mój faworyt to odcinek 35. A dlaczego akurat 35 :)) Zachowanie młodego wikarego jest dla mnie niesamowicie irytujące i męczące.
Akurat tak się składa, że w seriach 1-4 też akurat nie przepadam za tym jednym odcinkiem i z tych samych powodów.
Poza tym w serii 5 nie przypadł mi odc. 64 "Nad Solejuków i Wargaczów domem". Ucieczka Szymka i Julki, kłótnie obu rodzin nie do końca mi się podobały.
W serii 6. odc. 71. "Dzieci rewolucji". Wprowadzanie oświatowej rewolucji Kusego jak dla mnie było nudne. Przez pół odcinka Kusy i Dyrektorka chodzili po wsi i przepytywali młodzież.
W serii 9 odc. 110. "Boska cząstka". Wątek z rozterkami Witebskiego jak dla mnie był nieciekawy.
I serię 10 oglądałam tylko 2 razy. Przymierzałam się do obejrzenia jeszcze raz, ale zamiast tego zaczęłam oglądać serię czwartą. Mam ją akurat na płycie. :) :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 kwie 2018, 18:53

Na pewno były odcinki których nie lubię ale tak wymienić z numeru to raczej trudne. Jeden z takich odcinków niedawno oglądałem to odc pt Debata jak leciał na TVP seriale. Nie mogę patrzeć na te świństwa, które Czerepach z Koziołem robili Lucy i na pewno ten odcinek oglądałbym jak najrzadziej.
Inny odcinek który mi przyszedł teraz do głowy do pt Doktor Wezół. To było nudne takie ciągłe rozmyślanie co dolega Koziołowi.
Na pewno było więcej takich nudnych odcinków w ostatnich seriach ale za mało je oglądałem żeby wymienić te odcinki.
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 kwie 2018, 19:11

Dziś miałem okazję oglądać odcinek pt. Doktor Wezół . I jest mocno naciągany , nudnawy i jakoś tak sztucznie Wezół został wsadzony w buty dr .House . Kojarzę też odcinek z ostatniej serii w którym całą wieś szukała psa , odcinek 125 ??? To chwalebne , piękne bo sam uwielbiam zwierzęta ale...
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

05 kwie 2018, 20:07

Porównywanie, bądź zaczerpnięcie pomysłów z "Romeo i Julia", Dr House jak dla mnie nie zawsze było to udane rozwiązanie. Ale za to odc. 98 "Zbrodnia to niesłychana, pani zabija pana" i porównanie do "Ojca Mateusza" uważam za mistrzostwo świata. Księża na rowerach, jeżdżący po Wilkowyjach. I jest to jeden z moich ulubionych odcinków, który mogę oglądać na okrągło.

Added in 23 minutes 3 seconds:
pablo pisze:
05 kwie 2018, 18:53
Na pewno były odcinki których nie lubię ale tak wymienić z numeru to raczej trudne.
Ja trochę musiałam się wspomóc Ranczopedią bo też nie pamiętam już numerów. Pozapominałam sporo faktów. I teraz to bym poległa w tych Twoich konkursach. :rechot:
Ale zawsze miło wspominam te konkursy i to ile ludzi brało w nich udział. Oj, trochę się tu działo na forum. :oki:
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 kwie 2018, 20:10

goskaczg pisze:
05 kwie 2018, 20:07
Ja trochę musiałam się wspomóc Ranczopedią bo też nie pamiętam już numerów. Pozapominałam sporo faktów. I teraz to bym poległa w tych Twoich konkursach. :rechot:
Ale zawsze miło wspominam te konkursy i to ile ludzi brało w nich udział. Oj, trochę się tu działo na forum. :oki:
A ja bym poległ w... tworzeniu pytań :rechot: Szczegółowych pytań bym teraz nie wymyślił :rechot:
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

05 kwie 2018, 20:19

pablo pisze:

A ja bym poległ w... tworzeniu pytań :rechot: Szczegółowych pytań bym teraz nie wymyślił :rechot:
Utkwiły mi w pamięci takie pytania: Wymienić osoby jeżdżące na rowerze. I kto siedział na ławeczce. :rechot:
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 kwie 2018, 20:24

goskaczg pisze:
05 kwie 2018, 20:19
pablo pisze:

Utkwiły mi w pamięci takie pytania: Wymienić osoby jeżdżące na rowerze. I kto siedział na ławeczce. :rechot:
No takie pytania to były proste, tylko trzeba wymieniać jak najwięcej. Ale takiego trudnego pytania gdzie jest jedna odpowiedź to bym nie wymyślił, no tylko z tych odcinków które ostatnio oglądałem :P
Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Pasjonat
Pasjonat

05 kwie 2018, 20:44

jacek pisze:
04 kwie 2018, 6:05
A Wiktoria miało być o odcinku którego nie lubisz ....A nie ulubionym rajska ptaszyno :rechot: :rechot: :rechot: :rechot: Miłego dnia :good:
oj pszepraszam, chyba zaspana byłam :rechot: :rechot:
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

05 kwie 2018, 20:46

Oj tam nic się nie stało ...A za karę proszę o odcinek którego nie lubisz :oki:
Awatar użytkownika
goskaczg
Moderator
Moderator

27 kwie 2018, 23:19

jacek pisze:
05 kwie 2018, 20:46
Oj tam nic się nie stało ...A za karę proszę o odcinek którego nie lubisz :oki:
Wiktora chyba lubi wszystkie odcinki. :D
Awatar użytkownika
wiktoriagradzik
Pasjonat
Pasjonat

28 kwie 2018, 7:51

Odcinek kiedy była debata dudy i więcławskiej,nie podobała mi się ta rywalizacja i był taki wątek jak zlekceważyła Solejukową.
Oczywiście nie to że w ogóle mi się nie podobał,ale chyba najmniej. Uważam również,że gdy zaczął się wątek partii PPU to tak troszkę to się nudne stawało to ich rządzenie😉😉
morik
Nowicjusz
Nowicjusz

15 maja 2018, 22:23

Wiktoria w samo sedno ...
nie mam nielubianego odcinka,
ale watek partii też uważam za najmniej trafiony - nudno , mało zabawnie ...
ODPOWIEDZ