Ranczo odc. 125 "Polityczny zombie"

Dyskusje na temat odcinków składających się na sezon 10.
Regulamin forum
1. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć lub filmów, które nie są własnością autora postu).
2. Trzymamy się tematu dyskusji.
3. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium sezon 10" zawierającego m.in. zdjęcia i prywatne relacje z pobytu na planie. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Odcinek 125 pt. "Polityczny zombie" oceniam jako...

Słaby
0
Brak głosów
Przeciętny
5
19%
Dobry
7
27%
Świetny
9
35%
Doskonały
5
19%

Liczba głosów: 26
Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

27 paź 2016, 9:36

Mati_ŚL pisze:Mnie ciekawi jedno,czy jeszcze Stasiek wróci? :/
Na facebookowym fanpage'u ,,Rancza'' pojawilo się zdjęcie Staśka, więc może nawet będzie już w następnym odcinku :D

Burnett
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

27 paź 2016, 12:49

Stasiek będzie dopiero w dwóch ostatnich odcinkach. Czemu jest go tak mało ? Wszystko dzięki urojeniom pani Waligórskiej :)

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

27 paź 2016, 14:55

To bardzo nieprofesjonalne, że Waligórska nie potrafi zamaskować prawdziwych uczuć grą aktorską. To o niej źle świadczy jako o aktorce.

Agulas74
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

27 paź 2016, 18:05

Aniciawaszka pisze:
Agulas74 pisze:A ja nie mogę znaleźć tematu z następnym odcinkiem (126), czy będzie przed niedzielą? Zawsze lubiłam się czegoś dowiedzieć przed emisją...
Po więcej informacji serdecznie zapraszam na Ranczopedię - staramy się ciągle uzupełniać artykuły o informacje o nowych odcinkach! :)
O, dziękuję!

Awatar użytkownika
Ramirez_
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

30 paź 2016, 20:13

Szymi pisze:A jak cała wieś się zebrała, by pogonić mafię, to było realne ? Bądźmy konsekwentni.
Odcinek dobry, duży nacisk jak zwykle położony przez scenarzystę na kwestie edukacyjne jak traktowanie zwierząt itp.
Oczywiście, że nie było realne, ale było przynajmniej śmieszne. A szukanie hot doga było zwyczajnie nudne i zrobione chyba tylko po to, żeby wypełnić czymś odcinek.
From the Dawn of Time we came, moving silently down through the centuries, living many secret lives, struggling to reach the Time of the Gathering, when the few who remain will battle to the last. No one has ever known we were among you, until now.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

30 paź 2016, 20:14

Długo się zastanawiałem co napisać na temat tego odcinka. Po pierwszym obejrzeniu nasunęła mi się myśl, że jest to straszny odcinek, taki zupełnie odjechany w tym negatywnym sensie. Temat tytułowy czyli zwiecha Prezesa, to jednocześnie zwiecha odcinka. Wątek Hod-doga straszny, Jedyne co było do przełknięcia to motyw z hurtownią. Jednak później dostrzegłem plusy. Sprawa zaginionego psa to pokazanie charakteru, nas Polaków. W trudnych momentach stajemy się wielką rodziną dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szkoda tylko że w tych trudnych. Jest to też wskazówka dla nas, Ranczersów że nadchodzi pora o to aby się zjednoczyć i walczyć o dalsze sezony Rancza, wszak zainteresowanie serialem nie maleje.

Reasumując, najgorszy jak dotąd odcinek sezonu z bardzo wspaniałym przesłaniem, który jednak wspaniale było obejrzeć. Ranczersi do boju! (5/10)
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

ODPOWIEDZ