Ranczo odc. 124 "Wet za wet"

Dyskusje na temat odcinków składających się na sezon 10.
Regulamin forum
1. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć lub filmów, które nie są własnością autora postu).
2. Trzymamy się tematu dyskusji.
3. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium sezon 10" zawierającego m.in. zdjęcia i prywatne relacje z pobytu na planie. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Odcinek 124 pt. "Wet za wet" oceniam jako...

Czas głosowania minął 15 lis 2016, 19:23

Słaby
2
8%
Przeciętny
2
8%
Dobry
9
35%
Świetny
5
19%
Doskonały
8
31%

Liczba głosów: 26
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 306 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy

20 paź 2016, 19:21

Proszę Panią , ja wracam do serii 1-4 ... Dalej z małymi rodzynkami moim zdaniem serial obniża loty ... Obecna seria to już odcinanie kuponów z dawnej świetności . Poza tym trochę się z Panią drażnię...Po to jest forum . Ale nie zmienia to mojego zdania ...Dobrze ,że już koniec aż strach pomyśleć z jaką abstrakcją była by seria 11 . Pozdrawiam serdecznie :palce:
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

20 paź 2016, 22:02

11. Seria Rancza to by chyba był crossover z Gwiezdnymi Wojnami.

Ogladacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

21 paź 2016, 14:38

Witam wszystkich. Forum śledzę od jakiegoś czasu i w zasadzie na koniec serialu założyłem konto. Nieważne... co do odcinka i w ogóle tej serii to podzielam opinię, że z Haliny zrobiono, że tak powiem "ciapę". Nie dawno widziłem pierwszy odcinek Rancza i tam mam wrażenie występuje inna aktorka ;) Ogólnie serial niestety mocno obniżył loty, a poziom odrealnienia przekroczył już dawno wszystkie granice. Cały rząd siedzi we wsi. Kandydat na prezytenta też nigdzie specjalnie się nie rusza. Wszystkie telewizje i tak przyjadą pod drzwi. Brakuje też tego starego dobrego humoru, a więcej jest filozofii. No ale po tylu latach muszą się w końcu skończyć pomysły.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

22 paź 2016, 21:39

Gabriel pisze:Po prostu brak słów! Stare dobre Ranczo wróciło! Nie ma słów, aby opisać jak doskonały i świetny był to odcinek! Gdyby Oscary rozdawali w kategorii seriali, to Ranczo zasługiwałoby na niego bez wątpienia! Mimo wszystko smutno, że powoli się kończy :(
Zgadzam się po stokroć. Odcinek genialny, i na chwilę zapomniałem nawet że to 10 seria. Wszak dawno nie widziana tak zacięta walka pomiędzy bliźniakami od razu przypomina słowa piosenki, które od pierwszego odcinka kończą wszystkie odcinki:

"Pomiędzy wójtem a plebanem stara wojna wiecznie trwa"

i w tym odcinku ta wojna rozbrzmiewa wybitnie dobitnie, tak jak w pierwszych seriach. Wątek Solejukowej wspaniały, jak również przeobrażenia Pietrka.
Zdecydowanie najsłabszym punktem odcinka (chociaż wcale nie zasługującym na złe oceny) był wątek Kusego i próba jego ratowania przez Franczeskę i doktorową, która to zakończyła się odwrotnie do spodziewanych rezultatów.

Zdecydowanie wspaniały odcinek, przy którym bardzo dobrze się bawiłem.

Jeszcze jedno słowo o dyskusji, proszę nie porównujmy serii 1-4, do pozostałych bo to nie ma sensu i wprowadza swoistą "narrację negacji" świeżych odcinków. Ja cieszę się że dalej mogę się (chociaż niestety już niedługo) cieszyć się nowymi odcinkami, i czekać na to co będzie dalej i co jest dla mnie wielką niewiadomą. Odcinki które już były zawsze mogę obejrzeć powtórnie wybierając te z nich na które mam aktualnie ochotę, znając je niemal na pamięć do ostatniego szczegółu. W nowych mam komfort poznawania dalszej fabuły.
I aby tych nowych odcinków na które dalej czekam z utęsknieniem było jak najwięcej, czego Wam jak i sobie życzę.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

22 paź 2016, 22:00

Zdecydowanie to nie był nawet dobry odcinek...I ja się cieszę ,że to już koniec ...Bo serial niestety jest coraz słabszy. I mam czasem wrażenie ,że takie zachwyty jak Pana piszącego powyższy post to wynik sentymentu do serialu a nie rzetelnej i obiektywnej oceny. A uśmiechnąłem się czytając "Wspaniały"...A propos negacji , to niestety przeciąganie serialu , coraz bardziej odrealnione wątki powodują takie oceny...Pozdrawiam

Added in 7 minutes 27 seconds:
Poczytałem Pana posty i ...Nie każdy odcinek 10 serii ocenił Pan jako genialny i wspaniały...

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum

22 paź 2016, 22:03

jacek pisze:Zdecydowanie to nie był nawet dobry odcinek...I ja się cieszę ,że to już koniec ...Bo serial niestety jest coraz słabszy. I mam czasem wrażenie ,że takie zachwyty jak Pana piszącego powyższy post to wynik sentymentu do serialu a nie rzetelnej i obiektywnej oceny. A uśmiechnąłem się czytając "Wspaniały"...A propos negacji , to niestety przeciąganie serialu , coraz bardziej odrealnione wątki powodują takie oceny...Pozdrawiam
Co do postu powyżej, chciałbym zwrócić tylko uwagę na dwie rzeczy. Pierwsza to fakt że na tym forum zwracamy się do siebie na ty, lub po prostu nickiem. Druga rzecz dyskutujemy o temacie którym jest bieżący odcinek, a nie negujemy gustów i odczuć użytkowników. Ja gust Jacka szanuję chociaż nie zgadzam się z nim, Ty Jacku natomiast natychmiast negujesz wszystkie wypowiedzi które Twojego zdania nie popierają. Pozdrawiam. :palce:
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

22 paź 2016, 22:20

:rechot: Wzruszyłem się uwagami i ripostą , proponuję mnie ukarać i zostaną sami chwalący ... :rechot: .Pozdrawiam serdecznie nie Pana :palce:

Added in 3 minutes 15 seconds:
...Zapisałem uwagi...Zapamiętam :bosz:

Added in 4 minutes 44 seconds:
I jeszcze jedno przez te przesłodzone oceny ...To forum wymierało i może dzięki różnorodnym opinią coś się ruszyło...Ale tego już nie dostrzegłeś. Czasem prowokuję bo od tej słodyczy to mdło aż było. Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum

22 paź 2016, 22:47

oj zauważyłem, zauważyłem i chwała Ci wielka za to :gratulacje: :dziękuję: , bo faktycznie tutaj brawa się Tobie należą wielkie :good: :good: , bo wprowadzasz zamęt, ale taki raczej pozytywny i doceniam chęć rozruszania forum, tego nam brakowało, tego pazurka - chociaż trzymajmy się komentowania odcinka a nie własnych czy cudzych opinii, co żem zresztą sam uczynił :błaga: . Co do kary to sądzę że nakaz obejrzenia w najbliższym czasie 10 dowolnie wybranych odcinków wystarczy :lol:

pozdrawiam :palce:
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

22 paź 2016, 22:50

Pozdrawiam serdecznie :good: I dziękuje za mimo wszystko miłą dysputę... :czapka:

ODPOWIEDZ