Ranczo odc. 119 "Partyzancka dola"

Dyskusje na temat odcinków składających się na sezon 10.
Regulamin forum
1. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć lub filmów, które nie są własnością autora postu).
2. Trzymamy się tematu dyskusji.
3. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium sezon 10" zawierającego m.in. zdjęcia i prywatne relacje z pobytu na planie. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.
Burnett
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

16 wrz 2016, 13:16

Pierwotnie Lucy nie miała w planach wyjazdu do Ameryki. :)

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 92 razy

16 wrz 2016, 13:42

Dzieki. A juz myslalem, ze pierwotnie mialaby znowu wygrac wybory na wojta :P

Dela
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

16 wrz 2016, 21:27

Burnett pisze:
Dela pisze: Bardzo nieladnie jest winnic kogos,nie majac do tego zadnych podstaw,no chyba,ze w tych rozmowach uczestniczyles,a komentujemy z tego co wiem odcinek 119.Moze sie nie podobac,i mozna o tym napisac,ale zeby od razu taki atak,to nie bardzo rozumiem.
Poczekajmy zobaczymy,wedlug mnie akcja sie powoli rozwija:)
Pozdrawiam.
Nikogo nie atakuje, stwierdzam tylko fakty. Ilona Ostrowska od dawna jest już zmęczona graniem Lucy. Jej rola w 9 sezonie też miała wyglądać zupełnie inaczej, ale ostatecznie zdecydowano, że trzeba wysłać jej postać do Ameryki. Twórcy mieli podpisany kontrakt z TVP na 9 i 10 sezon, więc ze względu na Ostrowską w pośpiechu zmieniono scenariusz i cały wątek Kusego i Lucy w 9 sezonie to jedynie bezsensowne awantury w prawie każdym odcinku i przymiarki do wyjazdu Lucy do USA. Tak jak napisałem wcześniej w 10 sezonie Ostrowska miała zaplanowanych znacznie więcej zdjęć filmowych, ale postawiła zbyt wygórowane warunki, więc w 10 sezonie jest jej tak mało. Przy okazji scenarzyści wysłali Staśka do szkoły w Szczytnie ze względu na konflikt między Arkadiuszem Naderem, a Waligórską. Przez kaprysy i konflikty aktorów cierpi na tym serial.
Nie pisalam atakowac tylko winić,na dodatek cenie konkretne wiarygodne źródła,a nie tabloidy i nieautoryzowane wywiady.
Jako ,iz ten serial porwal mnie i zwalil z nog,bardzo sie ciesze,ze 10 sezon powstal,i jak saper podchodzący do bomby czekam co bedzie dalej:)I mysle,ze bede mile zaskoczona:)
Pozdrawiam :papa:

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

18 wrz 2016, 0:00

skończyłam właśnie oglądać odcinek 118 i 119 i juz chyba wiem dlaczego pani wiceminister nie chce zatrudnić Solejukowej w szkole,czekam na "Próbę ognia" bo mam cichą nadzieję że wygada się w tym odcinku...
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 306 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy

18 wrz 2016, 6:07

Może Solejukowa dostanie inna propozycję ??? Tak mam rozumieć ... Chyba ,że mam błędny trop :roll: . Pozdrawiam serdecznie
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
Rafa_1
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

18 wrz 2016, 11:05

Po dłuższej nieobecności pozwolę sobie zabrać głos na temat dwóch odcinków ostatniej serii naszego ulubionego serialu. Niestety począwszy od serii 9 twórcom serialu, a konkretniej scenarzystom skończyły się pomysły na ciekawą fabułę serialu - widać to zwłaszcza z bezradnością wątku w dworku, gdzie kompletnie nic się nie dzieje a najbardziej boli kompletny brak pomysłu na główną bohaterkę serialu. W rezultacie uważam, że nadszedł odpowiedni moment, aby ta seria Rancza była ostatnią. Głównym pozytywem dalszego kręcenie Rancza, począwszy od 9 serii, jest - tak mi się zdaje - możliwość odwiedzenia planu serialu (sam skorzystałem, ponieważ pierwszy raz byłem podczas kręcenia 9 serii), a nie same odcinki nowych serii, a tak chyba nie powinno być. Obecnie serial bazuje tylko i wyłącznie na renomie i popularności serii od 1-4 no góra 6. Wątpię, że dziś przyciąga nowych widzów. Ostatni odcinek, jak to ktoś powyżej dobrze zauważył to sam krzyk - krzyczeli praktycznie wszyscy i w każdej scenie.
Mam nadzieję tylko, że samo zakończenie serialu nie będzie rozczarowujące i nie zepsuje tych wszystkich lat przekazu, który serial niósł. Póki co tak jest, ponieważ wyjazdem Lucy zaprzeczyła temu, co robiła przez kilka lat pobytu Wilkowyjach.
Wójt: "Życie to jedna wielka dżungla, a Urząd jedno wielkie bagno".

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

18 wrz 2016, 11:58

jacek pisze:Może Solejukowa dostanie inna propozycję ??? Tak mam rozumieć ... Chyba ,że mam błędny trop :roll: . Pozdrawiam serdecznie
:nie: wydaje mi się że chodzi o wygląd Solejukowej a jeśli tak to dyrektorka ma 100% racji :oki:
bo pani Solejukowa w tych swoich szpilkach i skarpetkach pasuje do posady nauczycielki jak pięść do nosa :bosz: ...
pozdrawiam :papa:
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 306 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy

18 wrz 2016, 12:05

:D Myślałem , że znajomość języków pomoże Solejukowej w większej karierze:)) A co do dress code to znalazłbym jeszcze parę rodzynków... Pozdrawiam serdecznie
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ODPOWIEDZ