Licytacja epizodycznej roli w 10. sezonie Rancza ROZPOCZĘTA!

Dyskusje na temat odcinków składających się na sezon 10.
Regulamin forum
1. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć lub filmów, które nie są własnością autora postu).
2. Trzymamy się tematu dyskusji.
3. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium sezon 10" zawierającego m.in. zdjęcia i prywatne relacje z pobytu na planie. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.
Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

25 sie 2015, 19:24

Hania i Andrzej pisze:Stronka niedostępna .... :pałka: :pałka: :płacze: :płacze: albo komputer nam się z wrażenia przegrzał
Spokojnie, mi również strona nie działa, ale na FB przeczytałem.
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

25 sie 2015, 19:31

sypniewski5 pisze:
Hania i Andrzej pisze:Stronka niedostępna .... :pałka: :pałka: :płacze: :płacze: albo komputer nam się z wrażenia przegrzał
Spokojnie, mi również strona nie działa, ale na FB przeczytałem.
Pewnie już trwa modernizacja :idea: :szampan:

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

25 sie 2015, 19:37

:arrow: Oficjalne wyniki pierwszej trójki w licytacji „Rancza”
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy niezapomnianych wrażeń z pobytu na planie "Rancza"! :good:
Forum Ranczersów

Goldberg
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

25 sie 2015, 19:39

Strona przeżyła mega oblężenie i stąd problemy techniczne, które jednak występowały wybiórczo - mamy info od jednych osób, że wszystko grało i buczało, a od drugich, że strona Im chwilowo padła...

Tak czy owak wyniki licytacji przeszły nasze NAJŚMIELSZE oczekiwania! :D

-- 27 sierpnia 2015, o 16:18 --

Już na spokojnie, jeszcze raz chcielibyśmy podziękować serdecznie w imieniu swoim tj. organizatorów Inicjatywy PoznajGwiazde.pl oraz partnerskiej Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi dosłownie WSZYSTKIM Uczestnikom licytacji epizodycznej roli w "Ranczo" i dnia na planie zdjęciowym w serialowych Wilkowyjach! :)

Jesteśmy pod wrażeniem zarówno kwot, które padały przez 21 dni trwania licytacji, jak i liczby osób, które aktywnie brały udział w licytacji. My, partnerska Fundacja, a także produkcja serialu ATM.

Dziękujemy forum Ranczersów za wsparcie PR akcji, to było bardzo ważne i także mocno przyczyniło się do ostatecznego sukcesu, jeszcze raz wielkie dzięki! ;)

-- 5 listopada 2015, o 18:29 --

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć mnóstwo zdjęć z dnia na planie "Rancza" oraz statystowania zwycięzców (i organizatorów ;) ) licytacji w ramach Inicjatywy PoznajGwiazde.pl, które odbyło się równo tydzień temu, tj. 29 października br. to zapraszam pod adres:
https://poznajgwiazde.pl/spotkania/ranczo

W razie potrzeby i chęci, mogę bez problemu podesłać zdjęcia (wybrane lub wszystkie) ekipie Ranczersów, do wrzucenia wybranych prosto na forum.
Miłego oglądania! ;)

Zablokowany