Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

"Ranczo 2030" - opowiadanie pablo & Justyś

Dział zawierający opowiadania napisane przez Ranczersów.
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

05 paź 2014, 12:31

Milla-nowa pisze:
pablo pisze: W planach mam napisanie opowiadania Bożonarodzeniowego.
Bardzo dobrze, ale wstrzymaj się na razie, bo będzie szansa jeszcze coś za to dostać! Szczegóły wkrótce.
Dopiero początek października. Pisałbym w grudniu. ;)
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

05 paź 2014, 12:34

Obawiam się, że musiałbyś nieco wcześniej :)
Awatar użytkownika
Justyś
Moderator
Moderator

05 paź 2014, 12:50

pablo pisze:Wystarczy potem poprosić kogoś dobrego z polskiego, żeby poprawił błędy i już. :)
Taka mała poprawka na marginesie. Nie poprawa błędów, a po prostu napisanie wszystkich opisów - błędem może być przecinek, szyk zdania, ewentualny ortograf (rzadko kiedy w plikach worda, który sam notabene poprawia) ;) Błąd to sprawa kosmetyczna.
"-Wiesz, że ja wyznaję zasadę pacta sunt servanda!
-Ta i te ecetera ecetera tam inne." P.K
Awatar użytkownika
natalia1989
Wyróżniający się
Wyróżniający się

09 paź 2014, 22:05

Pablo długo kazałeś nam czekać na swoje kolejne opowiadanie, nieładnie ;) Uwielbiam ranczerską twórczość, i zawsze z radością otwieram linka z kolejnym opowiadaniem. Tym razem się również nie zawiodłam :) Trochę poszalałeś z tymi wszystkimi stanowiskami, ale wyszło świetnie :good: Justyś ulepszyła jeszcze opowiadanie, naprawdę nie ma się do czego przyczepić :) Wiem, jaka to ciężka praca, ale mam nadzieję, że na kolejne opowiadanie nie będziemy musieli bardzo długo czekać
mateusz5566
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

14 mar 2015, 15:52

To kiedy następne opowiadanie???
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

14 mar 2015, 15:57

mateusz5566 pisze:To kiedy następne opowiadanie???
W wielkanocnym numerze Gazetki :śmiech:
ODPOWIEDZ