Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

[telewizja] Kto ogląda seriale?

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

01 lip 2010, 18:48

Pomysl zachecajacy, ale tytul troche mniej
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

01 lip 2010, 19:38

Tytuł może nie najlepszy, ale czasem nie warto oceniać tylko po tym. Bo jest dużo seriali co mają w miarę przyzwoite tytuły, a fabułę wyciągniętą nie powiem skąd xD
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

01 lip 2010, 22:13

Jak to leciało na Polsacie to nie oglądałam, bo Polsatu nie posiadam niestety od kilku lat.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

01 lip 2010, 22:33

Teraz sa powtorki na Polsat 2 ( oczywiscie ma wiedza wynika z przechodzenia przez salon w ktorym mamcia oglada tv) To wlasnie jeden z seriali to "tak glupie ze az smieszne"
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek
qwerty
Super User
Super User

06 lip 2010, 0:40

Zarówno powtórki "Mamuśki" jak i "I kto tu rządzi?" lecą teraz na Polsacie, i czasem Mamusiek troszkę luknę, ale to też nie jest serial jakiś super ;) Oglądam wcześniej trochę też Rodziny Zastępczej to i na to zerknę... :)
Za to I KTO RZĄDZI to porażka... :thumbdown: :no: :cry:
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 lip 2010, 0:44

Ja trafiłam całkiem przypadkiem na bardzo sympatyczny serial "Cudowne lata", leci na VH1.
http://www.filmweb.pl/Cudowne.Lata
Nie jestem miłośniczką seriali, ale ten mnie wciągnął.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

06 lip 2010, 8:40

A ja strasznie tesknie czasami za klasykami seriali. Ale nie tych polskich. Za Druzyna A, McGyverem, Nieustraszonym (ale tym prawdziwym), Renegatem, Dharma i Greg, nawet Slonecznym Patrolem i Gromem w Raju. To byl chyba moj najulubienszy serial ze wszystkich
Obrazek
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 lip 2010, 13:17

"McGyvera" i "Słoneczny Patrol" uwielbiałam w dzieciństwie. I jeszcze "Na wariackich papierach" z Brucem Willisem, jeszcze niedawno oglądałam to na dwójce, ale niestety nie powtarzają już.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

06 lip 2010, 16:08

Pamietam jeszcze Zar tropikow...Ach...Friendsi na szczescie ciagle sa zywi
Obrazek
qwerty
Super User
Super User

08 lip 2010, 10:06

Kiepscy i rok 1999 - nie wiem czemu, ale to mi się fajnie kojarzy... :) ;)
Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator

08 lip 2010, 10:23

Moje ulubione polskie seriale to 'Świat według Kiepskich", do kiedy grał serialowy Walduś. Miodowe Lata - do kiedy grała Agnieszka Pilaszewska. W tamtym roku oglądałem i nadal oglądam (powtórki) serial 'Przystań', zna ktoś ,oglądał? Opowiada on o ratownikach na Mazurach. :P
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User

20 lip 2010, 21:37

macphisto pisze:Mnie się kiedyś bardzo podobał serial "Baobab czyli zielono mi" o tych kobietkach w wojsku. Ostatnio obejrzałam sobie wszystkie odcinki i znów naśmiałam się do łez. Jak dla mnie jedna z lepszych seriali komediowych, plus to, że akcja toczy się w wojsku, więc to go też wyróżniało. :]
heheh mi też bardzo spodobał się ten serial ;D na okrągło coś się tam działo ;)
bardzo śmieszne sytuacje. A tak z polskich jedynie Ranczo które :heart: oglądać.
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk
qwerty
Super User
Super User

22 lip 2010, 16:04

Teraz to tylko siedzieć przed TV i cały dzień schodzi... :hihi:

No bo tak:
Rano dwa odcinki Rodziny Zastępczej (a nie wiem czy nie wcześniej Dziupla Cezara też leci), potem Mamuśki (nie lubię ale tam już nie raz się obejrzy), potem jeszcze głupsze niż Mamuśki - I Kto Tu Rządzi - ale już się nie opłaca od TV odchodzić.
Następnie o 14:00 Miodowe Lata (chyba że ktoś oglądał dzień wcześniej o 18:00, ale drugi raz też nie zawadzi, Miodowe Lata zawsze śmieszą), następnie dwa odcinki Świat Według Bundych...
A jeszcze nie raz się trafią inne... Na przykład w środę o 19:30 Świat Według Kiepskich, ale jakoś nie oglądam.
To z jednej strony fajne w wakacje, że seriale komediowe lecą, ale z drugiej... Hmm... :hihi:
Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

23 sie 2010, 16:20

casmillus pisze:
macphisto pisze:Mnie się kiedyś bardzo podobał serial "Baobab czyli zielono mi" o tych kobietkach w wojsku. Ostatnio obejrzałam sobie wszystkie odcinki i znów naśmiałam się do łez. Jak dla mnie jedna z lepszych seriali komediowych, plus to, że akcja toczy się w wojsku, więc to go też wyróżniało. :]
heheh mi też bardzo spodobał się ten serial ;D na okrągło coś się tam działo ;)
bardzo śmieszne sytuacje.

Mam nagrane na płycie, jak mi się nudzi to oglądam, to jeden z tych seriali, co się nie przejedzą :]

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

23 sie 2010, 16:31

media2.pl pisze:Polski Internauta wpatrzony w telewizor

Nie ma wątpliwości. Telewizja ma się wciąż dobrze w naszym kraju. Mimo zapowiadanego zewsząd rychłego jej końca, aż 78 proc. polskich Internautów deklaruje, że codziennie wpatruje się w ekran telewizora. Najczęściej oglądanym przez nich serialem jest „Dr House” – wynika z badania przeprowadzonego przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia na Epanel.pl.

Polscy Internauci wciąż oglądają telewizję. Aż 78 proc. respondentów, którzy wzięli udział w badaniu przeprowadzanym przez ARC Rynek i Opinia deklaruje, że codziennie lub prawie codziennie ogląda telewizję. 15 proc. z nich robi to raz lub kilka razy w tygodniu. Na przestrzeni kolejnych fal badania wyniki te nie zmieniają się.

Najczęściej oglądanym serialem wśród Polskich Internautów jest „Dr House”. To jedna z trzech zagranicznych produkcji, które znalazły się w pierwszej dziesiątce. Ogląda go 48 proc. badanych. Na kolejnych miejscach znalazły się seriale „M jak miłość” oraz „CSI: Kryminalne zagadki”.

Najczęściej oglądane seriale:
- "Dr House": 48 proc.
- "M jak miłość": 32 proc.
- "CSI: Kryminalne zagadki": 29 proc.
- "Na Wspólnej": 27 proc.
- "Brzydula": 21 proc.
- "Na dobre i na złe": 21 proc.
- "Ranczo": 21 proc.
- "W-11": 20 proc.
- "Pierwsza miłość": 17 proc.
- "Gotowe na wszystko: 15 proc.

Badanie było realizowane metodą ankiet internetowych CAWI (Computer Assisted Web Interviews) od maja do lipca 2010 roku. Łącznie wzięło w nim udział N=3272 Internatów, w wieku 16 - 60 lat, pochodzących z gospodarstw domowych o minimalnym dochodzie 1000 zł netto na członka rodziny.
Źródła: ARC Rynek i Opinia
[addthis][/addthis]
Forum Ranczersów
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

23 sie 2010, 19:59

Hałs to Hałs jednak...ale jakby zdjeli na dobre te tasiemce jak Na Wspolnej M jak Milosc itd Ranczo od razu by skoczylo w gore.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User

23 sie 2010, 21:58

no trochę szkoda, że tak słabo... M jak miłosc tyle ? !
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk
Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator

23 sie 2010, 21:59

casmillus pisze: M jak miłosc tyle ? !
haha ja jestem w tych 32% :lol-sweat:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

23 sie 2010, 22:30

Nie lubię seriali - tasiemców. Wolę te krótsze. Głównie sensacyjno-kryminanle. Te akurat, tak uważam , polskim twórcom nieźle wychodzą. Sfora, Oficer, Glina i ich kontynuacje, Odwróceni, Determinator. Te lubię :) Jeszcze Czas Honoru. Ze starszych - Czarne Chmury, Przygody Pana Michała, Kariera Nikodema Dyzmy, Alternatywy 4, Zmiennicy. Z zagranicznych uwielbiam Hotel Zacisze :rotfl:
Ewa47
Super User
Super User

23 sie 2010, 23:48

zyciak pisze:Nie lubię seriali - tasiemców. Wolę te krótsze. Głównie sensacyjno-kryminanle. Te akurat, tak uważam , polskim twórcom nieźle wychodzą. Sfora, Oficer, Glina i ich kontynuacje, Odwróceni, Determinator. Te lubię :) Jeszcze Czas Honoru. Ze starszych - Czarne Chmury, Przygody Pana Michała, Kariera Nikodema Dyzmy, Alternatywy 4, Zmiennicy. Z zagranicznych uwielbiam Hotel Zacisze :rotfl:
zyciak ,lubisz podobne filmy jak ja.
Ewa
ODPOWIEDZ