Przyjaciółki(serial na Polsacie)

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

04 sie 2015, 16:17

A co myślicie o Serialu "Przyjaciółki"?
Mi osobiście podobał się wątek przyjazdu Kate.
Najbardziej wzruszyła mnie choroba Patrycji
A rozmowa Doroty z nową sekretarka Łukasza przypomniała mi "rozmowę" Francesci z Moniką :D
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

04 sie 2015, 16:22

juleeeczka97 zdublował Ci się temat ;)

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

14 sie 2015, 9:57

Jedyny serial jaki teraz oglądam od A do Z to "Ranczo". :)
Inne seriale oglądam, ale nie każdy odcinek :P A "Przyjaciółek" nie widziałam.
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

09 lis 2015, 13:27

Przyjacółki?Super serial,oczywiście nie taki super jak Ranczo,ale też jest na czym oko zawiesić.

-- 9 listopada 2015, o 13:27 --

Przyjacółki?Super serial,oczywiście nie taki super jak Ranczo,ale też jest na czym oko zawiesić.

fassma
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

10 lis 2015, 12:28

Nie podoba mi się. Jakiś taki niejaki serial jak dla mnie.

Pablo99
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

14 paź 2016, 18:25

Nawet fajny serial, ma wciągającą fabułę.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

14 paź 2016, 18:38

Dobry wieczór , dla mnie kaszan. :bosz: :rechot: :rechot: :rechot:
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

14 paź 2016, 18:58

"Przyjaciółki" to serial dla kobiet po 30-ce, takich które już mają coś tam za sobą i przed sobą. Oglądam (z zaciekawieniem) i uważam, że raczej mało który facet będzie w stanie się zachwycić, bo to tak, jakby nakręcić serial o mężczyznach, kładąc nacisk na ich rozmowy przy piwie po meczu. No, raczej żadna babka tego nie pokocha ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

14 paź 2016, 19:08

Witam , ja akurat do meczu piję lepsze drinki i znam parę kobiet które również chętnie oglądają mecze i są to osoby na "poziomie" Boję się takie szufladkowania...Serial oceniłem obiektywnie a Pani post brzmi jak manifest z wiecu feministek :bosz: ...Ale cóż jako facet wracam do oglądania meczu i piwa tudzież innych używek :szampan: . Bo serial na kolana nie rzuca , kolejna produkcja jakich wiele...Pozdrawiam serdecznie :palce:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

14 paź 2016, 19:14

Jaki tam manifest :rechot: . Od feministek trzymam się z daleka, bo szkodliwe są, a o serialu mówię, to co mi się subiektywnie wydaje. Osobiście nie toczę takich rozmów z moimi przyjaciółkami, jak serialowe "przyjaciółki", ale lubię w wątki zawodowe i rodzinne. Są dobrze uprawdopodobnione i zapodane bez zbędnej ckliwości. I chociaż takich przyjaźni w rzeczywistości raczej nie ma, to miło popatrzeć, jakby to było przyjemnie, gdyby istniały ;)
jacek pisze:Serial oceniłem obiektywnie
Cóż, każda ocena co do zasady jest subiektywna, no... może ta za zadania z matematyki, nie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

14 paź 2016, 19:21

Proszę Panią , jeżeli Pani pierwszy post był subiektywną oceną...To ja chyba złe książki w życiu czytałem i nic z mojej edukacji nie wyszło :płacze: .Pozdrawiam serdecznie Jacek :good:

Added in 2 minutes 3 seconds:
I dziękuję za uroczą lekcję co jest subiektywne a co obiektywne...Zapamiętam , nie nawet zapiszę :śmiech: . Pozdrawiam

Pablo99
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

14 paź 2016, 21:01

Mnie się nawet podoba.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

14 paź 2016, 21:19

...I Pablo99 ok , ja nie piszę ,że jestem najmądrzejszy i mam rację:) ...Ja bardzo ale bardzo lubię oglądać "TAJEMNICA TWIERDZY SZYFRÓW" ....Pozdrawiam

ranczerka321
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

14 paź 2016, 22:32

:) Mnie też się podoba ten serial :)

Added in 7 minutes 22 seconds:
Oczywiście "Przyjaciółki" :D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

15 paź 2016, 12:00

Bez tego wyjaśnienia o jaki serial chodzi myślałem ,że dyskutujemy o serialu "MODA NA SUKCES" :rechot: :rechot: :rechot: . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

15 paź 2016, 13:09

Milla-nowa pisze: I chociaż takich przyjaźni w rzeczywistości raczej nie ma, to miło popatrzeć, jakby to było przyjemnie, gdyby istniały ;)
Obejrzałam kilka odcinków. :) I tak, takiej przyjaźni można tylko pozazdrościć. W realnym życiu raczej się nie zdarza. Jedna przyjaciółka to skarb a co dopiero trzy. :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 paź 2016, 19:01

jacek pisze:I dziękuję za uroczą lekcję co jest subiektywne a co obiektywne...Zapamiętam , nie nawet zapiszę :śmiech: . Pozdrawiam
Chyba jednak lekcja poszła na marne, bo najwyraźniej myli Pan te dwa pojęcia. :czapka:
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

15 paź 2016, 19:13

Dzień dobry , a może Pani nie do końca właściwie zrozumiała mojego posta...Ale cóż ja mam zbyt skromną rangę na forum by wdawać się z Szanowną Panią w głębszą dyskusję:::))). I niezbyt mnie zależy na opinii co Pani sadzi o moim pojmowaniu subiektywizmu i obiektywizmu::)) Tak czy siak dziękuje za uroczą nie feministyczną wymianę zdań. Pozdrawiam Jacek

Added in 5 minutes 2 seconds:
A mając na myśli ,że Pani pierwszy post nie był subiektywny to chciałem podkreślić ,że nie był oceną dokonaną przez Panią serialu Przyjaciółki lecz manifestem który zabrzmiał jak głębsza ocena rodu męskiego i tym konkretnie poczułem się urażony....I Pani post wykraczał poza subiektywną ocenę serialu. Pozdrawiam

Added in 6 minutes 3 seconds:
A używając słów "No raczej żadna babka by tego nie pokochała" Już wchodzi Pani w buty trybuna ludu i mówi za ogół...I to jest subiektywna ocena ? ... A może by pokochały::)) ...Tego ani Pani ani ja nie wiemy...Pzdr

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2016, 17:38

jacek pisze:A mając na myśli ,że Pani pierwszy post nie był subiektywny to chciałem podkreślić ,że nie był oceną dokonaną przez Panią serialu Przyjaciółki lecz manifestem który zabrzmiał jak głębsza ocena rodu męskiego i tym konkretnie poczułem się urażony....I Pani post wykraczał poza subiektywną ocenę serialu. Pozdrawiam
Manifestem? Chyba powinien Pan mój post jeszcze raz przeczytać z większą uwagą. Zwłaszcza to zdanie: uważam, że raczej mało który facet będzie w stanie się zachwycić, bo to tak, jakby nakręcić serial o mężczyznach, kładąc nacisk na ich rozmowy przy piwie po meczu. No, raczej żadna babka tego nie pokocha
jacek pisze:A używając słów "No raczej żadna babka by tego nie pokochała" Już wchodzi Pani w buty trybuna ludu i mówi za ogół...I to jest subiektywna ocena ? ... A może by pokochały::)) ...Tego ani Pani ani ja nie wiemy...Pzdr
Serial, którego głównym wątkiem byłyby wydumane przez scenarzystę "męskie" rozmowy przy piwie, po meczu? Bo relacja "Przyjaciółek" do rzeczywistości jest mniej więcej właśnie taka. Co nie zmienia faktu, ze mnie się to dobrze ogląda, mimo braku więzi z rzeczywistością.
Obrazek

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

25 paź 2016, 18:53

Oj , miły spokojny wieczór ....A tu taki pasztecik :bosz: Ale uczono mnie zawsze mówić pisać Ja...A żaden to już ocena za innych . Nieprawdaż??? Dlatego jak oceniam . nie piszę ... Na pewno wszystkim ten odcinek , serial, film się nie podobał ...Tylko mnie się nie podobał. Mała różnica a cieszy. Ale fajnie ,ze coś się dzieje ...bo czasem smutne to forum. Zapewniam w wolnej chwili oglądnę więcej odcinków " Przyjaciółek" . Pozdrawiam Jacek:)

Added in 10 minutes 10 seconds:
Mam prośbę 2-3 tygodnie rozejmu ...Oglądnę od dechy do dechy "Przyjaciółki "...I zaatakuję mądrzejszy:) . Oczywiście żartuję z tym atakiem. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ