Uwikłani.

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

18 cze 2015, 9:03

Czy ktoś ogląda serial "Uwikłani" ? Dla tych, którzy nie oglądają szczerze polecam. Jest to serial kryminalny.
Każdy odcinek opowiada o innym bohaterze, uwikłanym w jakieś przestępstwo. Obecnie było 8 odcinków. Premiera następnego będzie 23 czerwca na TVP1.
Obejrzałam wszystkie odcinki i uważam, że serial świetny.
A piszę też o tym serialu dlatego, że w ostatnim odcinku głównym bohaterem był Piotr Ligienza, nasz Fabian Duda. Gra Janusza, ojca który walczy o swoje dziecko.
Odcinek bardzo dramatyczny. Możemy podziwiać doskonałą grę aktorską Piotra Ligienzy. Gra postać zupełnie inną niż w Ranczu. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

20 cze 2015, 9:53

Ja nie widziałem jeszcze wszystkich odcinków ale połowę i mam zamiar resztę zobaczyć. Jest to naprawdę dobrze zrobiony serial pod względem technicznym i świetną grą aktorską. Z tego co wiem jest to format niemieckiego serialu paradokumentalnego, który na potrzeby TVP został przekształcony w naprawdę dobry serial kryminalny z prawdziwymi aktorami, a nie amatorami. Niestety chyba nie będzie II sezonu bo serial miał niską oglądalność i miał 4 miejsce w udziale rynku...

ODPOWIEDZ