Dziewczyny ze Lwowa

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

12 paź 2015, 16:30

Marta pisze:Wczorajszy, już 6 odcinek podobał mi się bardziej niż poprzedni. :) Dużo się działo... A na koniec jaka zmiana, Polina, Uliana i Swieta płaczą, a Olyia nareszcie uśmiechnięta. :P
Oj tak :)
Mnie się najbardziej podobał wątek "willowy" i starszy pan rozstawiający rodzinę po kątach :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dariuszlot
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

12 paź 2015, 22:13

Ja sie już doczekać 8 odcinka nie moge:)
Ciekawe co Igorek zrobi:):p

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

12 paź 2015, 22:53

Nie mogłam wytrzymać i obejrzałam kolejny, 7 odcinek.. :D Ojj.. Będzie się działo. :lol:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

02 lis 2015, 22:00

Dziewczyny ze Lwowa to bardzo fajna alternatywa dla Rancza. Fakt, pierwsze dwa odcinki były jeszcze takie nudnawe, ale w sumie każdy serial na początku potrzebuje się rozkręcić :)
Nie brakuje w DzL dobrych tekstów, ciekawe wątki trzymają widza przed ekranem i fajnie że możemy oglądać mniej znanych aktorów. Początkowo miałam czasem problem z tym "ukraińskim" językiem, ale szybko można się przyzwyczaić. Serial mogę śmiało polecić na niedzielne wieczory!
"Pietrek, ty nie myl przyjemności z pracą, jeśli nie chcesz, żeby w pracy nieprzyjemność spotkała cię"

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

09 lis 2015, 13:17

Dziewczyny ze Lwowa to kolejny super serial reżyserowany przez pana Wojciecha Adamczyka,oglądam w każdą sobotę,i aż się robi szkoda że jeszcze tylko parę odcinków.Ale już niedługo Ranczo,więc dobry humor wraca :D

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

09 lis 2015, 17:41

norbert73 pisze:Dziewczyny ze Lwowa to kolejny super serial reżyserowany przez pana Wojciecha Adamczyka,oglądam w każdą sobotę,i aż się robi szkoda że jeszcze tylko parę odcinków.Ale już niedługo Ranczo,więc dobry humor wraca :D
Ale ten serial ma premierę w każda niedzielę wieczorem :mrgreen: chyba , że lubisz oglądać bieżące odcinki tak z opóźnieniem dla podładowania atmosfery w oglądaniu :rechot:

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 18:00

Hania i Andrzej pisze:
norbert73 pisze:Dziewczyny ze Lwowa to kolejny super serial reżyserowany przez pana Wojciecha Adamczyka,oglądam w każdą sobotę,i aż się robi szkoda że jeszcze tylko parę odcinków.Ale już niedługo Ranczo,więc dobry humor wraca :D
Ale ten serial ma premierę w każda niedzielę wieczorem :mrgreen: chyba , że lubisz oglądać bieżące odcinki tak z opóźnieniem dla podładowania atmosfery w oglądaniu :rechot:
Rzeczywiście,pomyłkowo napisałem sobotę zamiast niedzielę :D
Ale z tym opóźnieniem dla podładowania atmosfery to całkiem niezły pomysł :D :good:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

09 lis 2015, 19:38

Wciągnąłem się w ten serial i jest rewelacyjny. Padło już dużo niesamowitych cytatów jak z Rancza. :) Fajne sceny, wątki. :good: Ale nie ma czemu się dziwić jak to Ekipa Rancza robi. :D Mnie prawdę mówiąc ciekawi teraz nie wątek dziewczyn tylko pana Henryka, czy zacznie z dzieciakiem grać w pokera i ruletkę przez neta. :rechot:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

09 lis 2015, 19:54

pablo pisze:Mnie prawdę mówiąc ciekawi teraz nie wątek dziewczyn tylko pana Henryka, czy zacznie z dzieciakiem grać w pokera i ruletkę przez neta. :rechot:
Dokładnie! Czuć przez skórę, że starszy pan coś kombinuje :rechot:
Obrazek

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 19:59

Milla-nowa pisze:
pablo pisze:Mnie prawdę mówiąc ciekawi teraz nie wątek dziewczyn tylko pana Henryka, czy zacznie z dzieciakiem grać w pokera i ruletkę przez neta. :rechot:
Dokładnie! Czuć przez skórę, że starszy pan coś kombinuje :rechot:
I pewnie coś wykombinuje :D

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

09 lis 2015, 20:11

pablo pisze:Wciągnąłem się w ten serial i jest rewelacyjny.
O tak, ja też się wciągnęłam :D Ale jeszcze tylko 3 odcinki, :zdziwiony: ale zleciało!
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

09 lis 2015, 20:23

Marta pisze:Ale jeszcze tylko 3 odcinki, :zdziwiony: ale zleciało!
Straszne :płacze: :płacze: :płacze: :płacze: :płacze: :płacze: :płacze:
Obrazek

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 20:24

Marta pisze:
pablo pisze:Wciągnąłem się w ten serial i jest rewelacyjny.
O tak, ja też się wciągnęłam :D Ale jeszcze tylko 3 odcinki, :zdziwiony: ale zleciało!
No niestety,co dobre-szybko się kończy :(

Teraz czekamy na Rnczo :zadowolony:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

09 lis 2015, 20:41

Myślę nad tym, żeby utworzyć osobne forum o serialu, żeby można było coś więcej napisać na konkretne tematy, np o bohaterach, o odcinkach, jakieś fajne cytaty, sceny wypisywać. Takie na początku małe, testowe forum, żeby zobaczyć czy się rozwinie, a w przyszłości może się rozrastać, jeśli będą kręcić kolejne sezony. Miałby ktoś ochotę pomóc w administracji forum?

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 21:49

pablo pisze:Myślę nad tym, żeby utworzyć osobne forum o serialu, żeby można było coś więcej napisać na konkretne tematy, np o bohaterach, o odcinkach, jakieś fajne cytaty, sceny wypisywać. Takie na początku małe, testowe forum, żeby zobaczyć czy się rozwinie, a w przyszłości może się rozrastać, jeśli będą kręcić kolejne sezony. Miałby ktoś ochotę pomóc w administracji forum?
Myślę że jeśli Dziewczyny ze Lwowa skończą się na 1 sezonie,to nie ma sensu zakładać takiego forum.
Ja bym poczekał,aż będzie coś wiadomo o 2 sezonie.Jeśli owy 2 sezon powstanie,to jak najbardziej takie forum mogłoby powstać.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User

09 lis 2015, 22:05

norbert73 pisze: Myślę że jeśli Dziewczyny ze Lwowa skończą się na 1 sezonie,to nie ma sensu zakładać takiego forum.
Jestem na 99,9% pewna, że będzie kolejny sezon... mam taką nadzieję :mrgreen:

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

09 lis 2015, 22:08

Myślę, że osobny wątek dla tego serialu wystarczy, to jest nasze forum o naszym Ranczo i tego się trzymajmy, " Dziewczyny ze Lwowa " jednak Ranczem nie są ...

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 22:12

Marta pisze:Jestem na 99,9% pewna, że będzie kolejny sezon... mam taką nadzieję :mrgreen:
Ja też mam taką nadzieje,ale wyraziłem swoje zdanie,oczywiście pablo zrobi jak zechce,może i coś z tego wyjdzie,lecz ja bym sobie za wiele nie wyobrażał.
Jedno wiem na pewno-drugiego takiego forum jak to,nie będzie ;) :)
Hania i Andrzej pisze:Myślę, że osobny wątek dla tego serialu wystarczy, to jest nasze forum o naszym Ranczo i tego się trzymajmy, " Dziewczyny ze Lwowa " jednak Ranczem nie są ...
Ja też jestem tego zdania,że wątek w którym właśnie prowadzimy rozmowę, w zupełności wystarczy.W końcu to nie jest Ranczo,więc tysięcy tematów o tym serialu nie stworzymy :D

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

09 lis 2015, 23:13

norbert73 pisze:
Marta pisze:Jestem na 99,9% pewna, że będzie kolejny sezon... mam taką nadzieję :mrgreen:
Ja też mam taką nadzieje :D
Będzie i nawet ma zstąpić ,,Ranczo''.

Awatar użytkownika
norbert73
Początkujący
Początkujący

09 lis 2015, 23:18

Rancza nam nic nie zastąpi :(
Ale jeszcze nie jest powiedziane,że Ranczo nigdy nie powróci na ekrany TVP.

ODPOWIEDZ