Dziewczyny ze Lwowa

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

23 kwie 2015, 18:25

"Dziewczyny ze Lwowa" - nowy serial twórców "Rancza"
Przemyśl "udaje" Lwów na potrzeby serialu

Obrazek
fot. Marek Cynkar

Przemyskie uliczki zmieniły wygląd. W witrynach sklepów pojawiły się szyldy z pisownią ukraińską podobnie stało się z... nazwami ulic. Wymieniono nawet tablice rejestracyjne zaparkowanych tam samochodów: z polskich na ukraińskie. 80-osobowy zespół Studia A kręci tam dla TVP 13 odcinkowy serial pt. "Dziewczyny ze Lwowa", którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk.

Więcej

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

23 kwie 2015, 20:02

Jako przemyślanin bardzo się cieszę, że moje ukochane miasto zostanie pokazane całej Polsce :) Tylko dlaczego kręcą akurat teraz, gdy mnie tam nie ma? :płacze: Wie ktoś może, do kiedy ekipa tam zostanie?

A z tymi nazwami ulic to chyba jakaś ściema, bo na zdjęciu widać wyraźnie, że są polskie :D No ale może akurat te są poza kadrem.

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

23 kwie 2015, 20:09

bpawel10 pisze:
A z tymi nazwami ulic to chyba jakaś ściema, bo na zdjęciu widać wyraźnie, że są polskie :D No ale może akurat te są poza kadrem.
Zobacz na poniższym linku: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150429959
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
bpawel10
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

23 kwie 2015, 20:13

sypniewski5 pisze:Zobacz na poniższym linku: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150429959
Dzięki, dowiedziałem się stamtąd, że zdjęcia potrwają do wtorku. W tej sytuacji niestety nie będę mógł się pojawić na planie :(

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

31 lip 2015, 21:24

W niedzielę 6 września na antenie TVP1 telewizyjna premiera serialu "Dziewczyny ze Lwowa". Będzie to serial obyczajowo-komediowy, przedstawiający perypetie czterech młodych dziewczyn: Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu pracy, lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie. Czy odnajdą się w polskiej rzeczywistości i ile przeszkód będą musiały pokonać po drodze? Na to odpowie 13-odcinkowa produkcja Studia A dla Telewizji Polskiej.

W Warszawie bohaterki nie bez trudności zaczynają pracę „u ludzi”, oczywiście na czarno. Za grosze wynajmują wspólny pokój w zrujnowanej kamienicy od Pana Henryka (Marian Dziędziel), miłego starszego pana, który, jak się okaże, jest na bakier z prawem... Scenariusz napisał Robert Brutter, reżyseruje Wojciech Adamczyk. W pozostałych rolach występują m.in.: Marta Lipińska (Nowakowa), Mateusz Łasowski (brat Swiety), Stanisław Brejdygant (Profesor), Paulina Chapko (Kasia).
Źródło: Centrum Informacji TVP

Materiał filmowy z planu:
[youtube]
[/youtube]
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

31 lip 2015, 21:29

Wojciech Adamczyk i Marian Dziędziel w jednej produkcji... dwóch ukochanych przeze mnie wielkoludów... A do tego Paulina Chapko... (wg mnie ta "ciekawsza" bliźniaczka)... to trzeba zobaczyć! :napalony:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

31 lip 2015, 21:40

No to... od 6 września będzie zajęcie na niedzielne wieczory :D (Mam nadzieję, że ciekawe :))

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

31 lip 2015, 22:37

Ja też mam taką nadzieję, że kolejna produkcja Twórców Rancza będzie bardzo dobra. Chociaż przyznam, że na pierwszy rzut oka (co oczywiście zweryfikuję podczas oglądania i opinia mam nadzieję zmieni mnie się o 180 stopni :) ) Aktorki, które grają główne role nie robią na mnie powalającego wrażenia, jedna wyjątkowo kojarzy mi się z rolą w Klanie... Wątpliwej jakości - ta rola oczywiście.
Może poza Panią Anną Gorajską, którą miałam okazję widzieć na PPA - była mooooc i talent!

Ale cierpliwie czekam na wrzesień i oby Dziewczyny swoimi przygodami i grą nas porwały!
A Obsada drugoplanowa robi wrażenie - Pan Dziędziel czy Pani Lipińska - klasa!

Na stronie TVP pojawiło się kilka zdjęć z planu
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

01 sie 2015, 8:54

Drugi klip promujący "Dziewczyny ze Lwowa":

[youtube]
[/youtube]
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

06 wrz 2015, 22:28

Odcinek całkiem niezły. :) Bardzo ciekawy i z humorem. Będe oglądał. :zadowolony:

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

07 wrz 2015, 6:34

Też oglądałem. Nawet, nawet. :) Zobaczymy jak się akcja rozwinie. :)
A teraz zagadka:
Jakie postacie z "Rancza" widzieliście w tym odcinku? ;)

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

07 wrz 2015, 9:21

Ja widziałem Witebskiego i Francesscę - leciał w telewizji któryś odcinek 5. sezonu Rancza - jak tańczyli w knajpie. Parsknąłem śmiechem jak to zobaczyłem, fajny easter egg. :)

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

07 wrz 2015, 9:39

Tylko 20$ za miesiąc wynajmu pokoju w Warszawie i na dodatek blisko centrum? :shock:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

07 wrz 2015, 12:52

kylo69 pisze:Tylko 20$ za miesiąc wynajmu pokoju w Warszawie i na dodatek blisko centrum? :shock:
:rechot: :rechot: :rechot: wiadomość odcinka. Dorobili ładną ideologię do tak niskiego czynszu i... ludzie będą wierzyć, że da się mieszkać za niecałą stówkę w centrum Warszawy. I to jeszcze z nalotami antyterrorystów w pakiecie ;)
Mnie pierwszy odcinek nie powalił, ale wiem jest potencjał na coś dobrego. Premiera sezonu miała prawie 3,5 mln oglądalności - widać, że entuzjaści Rancza bardzo szukają czegoś podobnego w klimacie i na hasło duetu "Adamczyk&Brutter" tłumnie zasiedli przed telewizorami :)

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

07 wrz 2015, 14:37

Serial świetny. Dużo szybkiej i fajnej akcji. Aktorki też świetne. Zapowiada się fajnie ale ta oglądalność mnie załamała myślałem że tak 4,5 mln będzie a tu tak mało...

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

07 wrz 2015, 15:38

DaMiAn1998 pisze:Zapowiada się fajnie ale ta oglądalność mnie załamała myślałem że tak 4,5 mln będzie a tu tak mało...
Mało? Jak na start nowego produktu to moim zdaniem DZL otrzymały spory kredyt zaufania od widzów. Zobaczymy jak kolejne odcinki, ale póki co jest to dobry wynik. Trudno spodziewać się takiego wyniku jaki aktualnie osiąga Ranczo w czasie swoich premier - zresztą wśród seriali co tygodniowych jest co roku liderem i niech tak zostanie:)

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

07 wrz 2015, 15:51

DaMiAn1998 pisze:Serial świetny. Dużo szybkiej i fajnej akcji. Aktorki też świetne. Zapowiada się fajnie ale ta oglądalność mnie załamała myślałem że tak 4,5 mln będzie a tu tak mało...
Ja uważam, że to dobry wynik jak na pierwszy odcinek.
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

07 wrz 2015, 17:52

Serial zapowiada się ciekawie. Zresztą nie wyobrażam sobie niewypału w tym twórczym duecie.

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

07 wrz 2015, 20:11

Ja też sobie nie wyobrażam, Co prawda to nie Ranczo, ale też i Rancza nic pewnie dłuuuuuugo nie przebije, Ale to przyjemny serial, zapowiada się na jeden z fajniejszych, wobec sieczki, którą nam oferują stacje komercyjne, teoretycznie bogatsze.
Nie wiem, jak inni, ale ja przepadam też za "O mnie się nie martw" :)
Obrazek

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 185 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

07 wrz 2015, 22:59

Milla-nowa pisze: Nie wiem, jak inni, ale ja przepadam też za "O mnie się nie martw" :)
Ja też uwielbiam ten serial, :D Pełno humoru i zabawnych sytuacji a Krzysztof przechodzi samego siebie. :D
Od piątku nowy sezon. Będzie wesoło. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

ODPOWIEDZ