Ludzie Chudego

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.

Czy podoba Ci się nowy serial pt. "Ludzie Chudego"?

TAK, jest znakomity.
13
81%
NIE, zupełnie nie przypadł mi do gustu.
3
19%

Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

05 wrz 2010, 22:09

Za nami pierwsze dwa odcinki "Ludzi Chudego" w reżyserii Wojciecha Adamczyka. Czy nowy serial przypadł Wam do gustu? Jak oceniacie nowe kreacje aktorskie ekipy znanej dotąd z "Rancza"? W tym temacie zapraszamy do dyskusji na ten temat.

Obrazek
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

05 wrz 2010, 22:14

Duża dawka humoru to przede wszystkim. Już na samym początku serial rozbawił mnie do łez, gdy ujrzałam scenę w banku. Policjanci nie skapnęli się, że jest napad i jak gdyby nigdy nic Chudy wyciągnął pieniądze. Nawet przyznał się do tego, że dostał więcej niż chciał. Mało tego jeden z policjantów zapytał się bandyty gdzie toaleta :lol-above: :lol-above:

Z pewnością zobaczę kolejne odcinki. :thumbup: :thumbup:
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

05 wrz 2010, 22:46

Joachim93 pisze:
Anija pisze:Z pewnością zobaczę kolejne odcinki. :thumbup: :thumbup:
ooo ja też na pewno obejrzę. P. Pręgowski wymiata :clap:
"Przepraszam gdzie jest kibelek?"
Serial Ludzie chudego jest super , ciekawa fabuła , teksty są super , dużo zabawnych sytuacji z życia wziętych .Kiedyś wieczirem wracałam z pracy i koło bazaru ,widziałam sytuację podobną jak w filmie , dwóch czy trzech huliganów , usiłowało przewrócić toy -toykę , oczywiście rano leżała przewrócona .
Scena w banku jest bardzo zabawna , no i nagrywano sceny w Babalu.W serialu grają nasi aktorzy z Rancza , A.Nader jest złodziejem , śmieszna jest sytuacja z tym nieboszczykiem , Marianek jest strasznie wrażliwy.
Oglądając serial ubawiłam się i z niecierpliwością będę czekać na następne odcinki.Wszystkim należą się ogromne BRAWA :clap:
Ewa

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

05 wrz 2010, 23:11

Jak zwykle nie obejrzałam, bo miałam 1500100900 innych zajęć, ale jak słyszałam salwy śmiechu z drugiego pokoju, już wiem, że muszę nadrobić.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2010, 23:19 przez macphisto, łącznie zmieniany 1 raz.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

05 wrz 2010, 23:20

Już skasowałam 0 xD

A no słyszałam, że kawał dobrej roboty, bo moja mama się tak śmiała, że dom się w posadach trząsł. Jutro sprawdzę kiedy powtórki.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

06 wrz 2010, 1:23

Dzięki, właśnie pobrałam :) jutro nadrobię więc zaległości, bo teraz to chyba czas spać :]

Awatar użytkownika
Zielak
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

06 wrz 2010, 7:08

Oglądałem, jestem zadowolony, tylko jestem ciekawy, czy innym przypadł do gustu. Mnie bardzo śmieszy i na pewno będę oglądał dalej. No i jest też A. Nader :) Super! :D

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

06 wrz 2010, 9:54

Zielak pisze:Oglądałem, jestem zadowolony, tylko jestem ciekawy, czy innym przypadł do gustu. Mnie bardzo śmieszy i na pewno będę oglądał dalej. No i jest też A. Nader :) Super! :D
A. Nader raczej był - bo przecież zszedłbył niestety w pierwszym odcinku :cry: szkoda :cry:
A tak w ogóle to serial przytrzymał mnie przy odbiorniku dwie godziny - to znaczy, że ciekawy i smieszny :thumbup:
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

06 wrz 2010, 9:55

Zielak pisze:Oglądałem, jestem zadowolony, tylko jestem ciekawy, czy innym przypadł do gustu. Mnie bardzo śmieszy i na pewno będę oglądał dalej. No i jest też A. Nader :) Super! :D
Zielak podzielam twoja opinie też będę oglądał, ale chyba A. Nader więcej już nie zagra bo jego postać zginęła...

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

06 wrz 2010, 10:57

4ur0n pisze:Słabizna Panie,jak podobny eksperyment jakiś czas temu na Polsacie,Halo Hans.
Ta ekipa sprawdza się TYLKO w Ranczo.
Kwestia gustu. "Halo Hansa" oglądałam (wraz z dwupokoleniową rodziną) kilka razy :)
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

06 wrz 2010, 12:41

Pierwsze wrażenie po wczorajszym mini-maratonie dwóch odcinków "Ludzi Chudego" - całkiem przyjemny. Ciekawy żart, ale bez rewelacji. Oczywiście zdarzyło się, że serial przyłapał mnie na śmiechu, lecz ogólnie humor "prostszy" i może "mniej wyrafinowany" niż w Ranczu. Jednak z Wilkowyjami nie chciałbym go porównywać. Inny klimat, gatunek, styl rozmów i tyko twórcy ci sami. Zamierzam jednak nadal oglądać Chudego, bo przy innych "dzisiejszych" serialach jest naprawdę na dobrym poziomie i dalsze perypetie na pewno będą dość ciekawe i zabawne, by na nie popatrzeć.

macphisto, Powtórka pierwszego i drugiego odcinka będzie 11.09.2010 (sobota) od 16:45.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

06 wrz 2010, 13:32

Muszę przyznać, że z pewnymi obawami siadałam do tego serialu - raz, że nie przepadam za tego typu serialami a dwa obawiałam się czy pokaże coś nowego - co zatrzyma widza przy telewizorze w niedzielny wieczór - i tak jak napisała Irenka zatrzymał mnie na bite 2 godziny przed telewizorem - więc chyba jednak sukces - oczywiście mierzony moją miarą! :)
Humor może i prosty - ale sytuacyjny - co na mnie z reguły działa - więc się śmiałam, całkiem dobry Żak, bardzo dobry Pręgowski i dla mnie duży plus to Dorota Segda - dawno Jej nigdzie nie widziałam - a bardzo lubię tą aktorkę - a w dodatku jako dziewczyna na telefon - świetna! No i Mr. Lucas - też lubię tego aktora a tu taki superglina! :)
Szkoda mi też naszego "Staśka" - bo wygląda na to że zmarł - chociaż w tego typu serialach to do końca nie wiadomo - może z resztą się pojawić w innej roli - bardziej ucharakteryzowany!
Jedyny minus jak dla mnie to Antek Królikowski - nie żebym Go nie lubiła - bo uważam, że jest wyróżniającym się aktorem młodego pokolenia - tylko jak dla mnie to za bardzo jednak widocznym ostatnio - niestety za dużo Go - co może się jednak znudzić! Nie można było tak jak z córką - aktorka przynajmniej dla mnie całkiem nieznana - czy dobra to się dopiero okaże - ale nowa!
Reasumując na pewno zobaczę kolejne odcinki!!!

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

06 wrz 2010, 16:40

Jak wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl, dwa pierwsze odcinki "Ludzi Chudego" oglądało średnio ponad 2,892 mln widzów w grupie 4+ oraz ponad 1,5 mln widzów w komercyjnej grupie 16-49 lat. W weekendowym rankingu TOP 20 najlepiej oglądanych programów serial zadebiutował na 11. miejscu.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

06 wrz 2010, 18:22

Zachęcony reklamami które to przez ostatnie tygodnie skutecznie namawiały do obejrzenia "Ludzi Chudego" i mając na uwadze reżysera tegoż serialu oraz znaną obsadę aktorską usiadłem wieczorem przed telewizorem i:
Początkowo troszkę sie zniechęciłem.Akcja w banku i "naciągane"przypadkowe postrzelenie dyrektora banku wywołało u mnie mieszane uczucia.
Myślę sobie:"No,jeśli cały film ba być w stylu Monty Pythona lub Jasia Fasoli to ja dziękuję.Jakoś mało w nim ambicji.Niby to film komediowy ale do Rancza mu daleko.Z upływem czasu moje rozczarowanie zmieniło się w uśmiech.Początkowo nieśmiały,później jednak w miarę rozwijania się akcji już "pełną gębą".A już druga część przeszła samą siebię.Kapitalnie zagrana rola Arkadiusza Nadera.Troszkę tylko trąciło mi akcją z filmu"Weekend u Berniego" ale w sumie ok.Świetna rola Piotra Pręgowskiego oraz jednego z moich ulubionych aktorów Mariana Dziędziela czyli teścia Chudego.
Reasumując.Film niezły.Mam nadzieję,że w miarę upływu czasu humor będzie równie inteligentny co śmieszny.
A dla fanów filmu polecam stronę:http://www.ludziechudego.polsat.pl/index.html
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

06 wrz 2010, 19:08

Jestem po obejrzeniu dwóch odcinków "Ludzie Chudego" i muszę przyznać że podoba mi się ten serial jak na sam początek :) Genialna rola Piotra Pręgowskiego, Cezarego Żaka i Michała Żurawskiego. Czekam na kolejne odcinki i kolejne zaskoczenia :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 914 razy
Kontakt:

07 wrz 2010, 20:49

Oglądałem "jednym okiem" i niezbyt uważnie. Pierwsze wrażenia pozytywne, ale bez euforii. Będę oglądał, na pewno... :)

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

10 wrz 2010, 10:06

Ja oczywiscie nie obejrzalam, bo zapomnialam. (Zreszta to samo tyczy sie Szpilek w Tatrach czy Suwalkach czy jaki to tam ma tytul) Ale ktos powiedzial, ze bedzie powtorka to moze wtedy sie zalapie.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

11 wrz 2010, 23:11

Ludzie Chudego mi się podobają a Szpilek w Tatrach nie oglądam , bo nie mam czasu na oglądanie wszystkich seriali i nie lubię seriali (tylko niektóre ,wybrane).
Ewa

Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

11 wrz 2010, 23:30

Mi tam się podobało ;) Świetne trio ;D
Jutro będę oglądał z pewnością.
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

12 wrz 2010, 13:00

Ja też oczywiście przegapiłam Ludzi Chudego ^^" Ale wypowiadacie się o nim raczej pozytywnie, więc postaram się znaleźć czas na oglądanie kolenych odcinków :)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

ODPOWIEDZ