Blondynka

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.

Czy serial "Blondynka" odniesie sukces porównywalny do "Rancza"?

Czas głosowania minął 04 maja 2010, 20:25

Tak, ma wielkie szanse, aby zdobyć rzeszę wiernych widzów.
5
25%
Nie, nie ma na to najmniejszych szans.
10
50%
Trudno powiedzieć.
5
25%

Liczba głosów: 20
Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

15 mar 2010, 10:14

Drugi odcinek znacznie lepszy od pierwszego. Wioska nawet ładna, razi mnie tylko kilka naciąganych scen i te nienaturalne teksy mieszkańców, w szczególności tej małej murzynki. U większości aktorów widać niestety miejskie pochodzenie.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

15 mar 2010, 12:16

Ja byłam zadowolona, bo Grzesiu z "Na wspólnej" się pojawił :) :) :)
Co do serialu, to nie odliczam godzin do kolejnego odcinka, jak to było w przypadku "Rancza".
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

15 mar 2010, 16:01

Ja, w przeciweństwie do przedmówców, odnoszę wrażenie, że akcja toczy sie zbyt szybko. W "Ranczu" (przynajmniej w 1 serii) każda scena to był prawdziwy majstersztyk. Można się nią wiele razy delektować. Oglądając "Blondynkę" mam wrażenie jakiegos chaosu. "Stylizowany" sposób mówienia brzmi sztucznie. W drugim odcinku chciano chyba wprowadzić zbyt wielu bohaterów. Pojawiali się oni i byli od razu przedstawiani, jakby twórcy chcieli etykietę mieć jak najszybvciej z głowy. Myślę, że nie o to nam chodzi.
Przyznam się, że w naszej ankiecie zaznaczyłam pierwszą opcję, ponieważ liczyłam przynajmniej na odrobine "smaku Rancza". Na razie się zawiodłam. Co nie znaczy, że "Blondynki" nie będę oglądać (choćby z ciekawości). Nie będę jednak płakać jeżeli w czasie emisji wypadną jakieś rodzinne imieniny i nie będzie można obejrzeć odcinka. W Przypadku "Rancza" byłam w stanie z imienin zrezygnoweać. :)
Żeby jaśniej wytłumaczyć o co mi chodzi w tej chaotycznej wypowiedzi, podam taki przykład: wyobraźcie sobie drugi odcinek "Rancza", w którym Lucy stoi z Więcławską przed sklepem. Więcławska pokazuje Lucy kolejno mieszkańców wsi i opowiada: "to jest Pietrek, pijaczek, który pracuje u mojego męża, to jest doktor Wezół, którego żona jest piekielnie zazdrosna, a to Witebski - nasz polonista". Wczorajszy odcinek "Blondynki" właśnie takl, mniej więcej, wyglądał. W "Ranczu", każdy kolejny bohater miał konkretny powód, żeby "wkręcić" się do akcji.
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

15 mar 2010, 23:10

Ranczo jest jedynym serialem , który mogę oglądać po kilka razy .Dopiero 4 sezon oglądalam na bieżąco i nic mnie nie moglo zatrzymać .Oglądając Blondynkę chyba się na to nie zanosi . Myślę , że ten serial nie odniesie takiego sukcesu jak Ranczo.
Ewa

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

16 mar 2010, 10:38

Ranczo jest jedynym serialem , który mogę oglądać po kilka razy
Jak wielu z nas.Ostatecznie jego powtórki maja niewiele mniejszą ogladalność niz odcinki premierowe.
Choć trafiłem ostatnio na serial który ma coś w sobie,mimo ze dzieje się w W-wie.
To "Usta,usta".Coś w nim jest.Coś co nie skłania do kliknięcia na inny kanał.A to w moim przypadku,wiele znaczy.
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

21 mar 2010, 21:45

Obejrzałam dzisiaj w końcu, nie byłam zbyt pozytywnie nastawiona, ale muszę przyznać, że całkiem sympatyczny serial. Oczywiście nie ma tutaj tego błyskotliwego humoru i wartkiej akcji jak w Ranczu, ale miło jest obejrzeć go w niedzielny wieczór.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
ola-one
Nowicjusz
Nowicjusz

09 kwie 2010, 13:35

jak oglądam Blondynkę to po pewnym czasie zasypiam, nie jest to takie wciągające, z małą ilością humoru i niezbyt ciekawe :thumbdown:

nigdy nie dorówna Ranczu :) po prostu nie ma szans
,,Jednym kieliszkiem nawet dziecka nie rozweselisz.'' - Wójt

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

09 kwie 2010, 19:46

Ostatnio zauważyłam, że oglądając każdy serial porównuję go do Rancza. ;)
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

09 kwie 2010, 19:50

Black_Diamond pisze:Ostatnio zauważyłam, że oglądając każdy serial porównuję go do Rancza. ;)

Też tak mam i żaden nie dorównuje i raczej nie dorówna.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy

09 kwie 2010, 19:57

nikki pisze:
Black_Diamond pisze:Ostatnio zauważyłam, że oglądając każdy serial porównuję go do Rancza. ;)

Przez te porównania nie podoba mi się żaden serial, bo zawsze stwierdzam, że skoro jest gorszy od Rancza to nie warto go oglądać ^_^
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

qwerty
Super User
Super User

09 kwie 2010, 20:03

Teraz tyle nowych (nie oceniam, ale pewnie no mało ciekawych seriali) weszło do TV, że po prostu... Trzeba ratować mamę, żeby już nowych seriali nie zaczynała. ;)
Bo wiadomo, serial może być i głupi, ale jak już się zacznie oglądać, wkręci się człowiek, to każdy film czy serial stanie się fajny i ciekawy... :)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

09 kwie 2010, 20:08

Black_Diamond pisze:
nikki pisze:

Przez te porównania nie podoba mi się żaden serial, bo zawsze stwierdzam, że skoro jest gorszy od Rancza to nie warto go oglądać ^_^

Hahaha, ja mam tak samo właśnie :hihi: poza tym jakoś nie jestem entuzjastką seriali.

Awatar użytkownika
Madziara
Nowicjusz
Nowicjusz

05 maja 2010, 12:03

rai pisze:"Poczekajka" i "Zachcianek"
Jeśli mogę zabrać głos, i wyrazić moją opinię, to nie obrażajmy p. Kasi Michalak, autorki ;)
Bo stworzyła fantastyczne książki, które łyknęłam w weekend i chętnie wrócę raz jeszcze.
A ta "Blondynka" to jakaś porażka. Nudna, nie ciekawa, a Julia Pietrucha, jak podoba mi się w M j M, to tutaj jej warsztat aktorski ginie, spada na dno. Beznadziejne dialogi (albo w ogóle nic nie mówi a powinna) ciągle taka sami mina.
No ja mam nadzieję, że Poczekajka i Zachcianek nie ma nic wspólnego z Blondynką :O byłabym zniesmaczona ;)
"A Hadziukowa z Więcławską to królowe są??? A Michałowa trzecia – caryca???" by Proboszcz

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

05 maja 2010, 21:43

Niektórzy z Was na pewno pamiętają jeszcze coś takiego jak wyrób czekoladopodobny. Serial "Blondynka" to taki trochę wyrób ranczopodobny. Oglądalność ma nawet niezłą, ale to i tak 50% tego, co miały powtórki (a nawet powtórki powtórek) "Rancza". Praktycznie w każdym odcinku bije po oczach product placement. W ostatnim odcinku pojawiła się nawet... babka - zielarka (w tej roli Anna Dymna). Widzowie mogli się poczuć prawie jak Wilkowyjach, ale to "prawie" robi wielką różnicę.

Obrazek
fot. TVP
Forum Ranczersów

Ewa47
Super User
Super User

06 maja 2010, 7:23

Przyznaję wszystkim rację . Blondynka to podróba Rancza , wyrób ranczopodobny , kicz , lipa i totalna klapa .
Nawet wystarczy popatrrzeć na grę Julii Pietruchy a Ostrowskiej , to jak zauważyła Madziara , totalna różnica.
Blondynka to nieudana podróba Rancza.
Ewa

qwerty
Super User
Super User

06 maja 2010, 16:04

To ten serial też dotyczy realiów polskiej wsi i tak w ogóle "że niby podobny klimat"?

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

06 maja 2010, 21:17

Ja byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego serialu, ale niestety z odcinka na odcinek coraz bardziej zaczął mnie rozczarowywać. Od jakiś 3 odcinków przestałam już go oglądać
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

11 maja 2010, 23:17

Anija pisze:Ja byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego serialu, ale niestety z odcinka na odcinek coraz bardziej zaczął mnie rozczarowywać.
To tak jak mnie. Myślałam, że może wreszcie coś ciekawego, a tu klops.

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

14 maja 2010, 22:34

nikki pisze:
Anija pisze:Ja byłam bardzo optymistycznie nastawiona do tego serialu, ale niestety z odcinka na odcinek coraz bardziej zaczął mnie rozczarowywać.

to też tak jak mnie :)

też dałam Blondynce szanse - ale niestety nie wykorzystała jej i już nie oglądam!

Ewa47
Super User
Super User

15 maja 2010, 14:38

Bogna23 pisze:
nikki pisze:

to też tak jak mnie :)

też dałam Blondynce szanse - ale niestety nie wykorzystała jej i już nie oglądam!
Uważam podobnie jak wy nie oglądam już Blondynki. :no:
Ewa

ODPOWIEDZ