Blondynka

Można tutaj rozmawiać o innych serialach, wymieniać poglądy, recenzować, krytykować lub polecać innym.

Czy serial "Blondynka" odniesie sukces porównywalny do "Rancza"?

Czas głosowania minął 04 maja 2010, 20:25

Tak, ma wielkie szanse, aby zdobyć rzeszę wiernych widzów.
5
25%
Nie, nie ma na to najmniejszych szans.
10
50%
Trudno powiedzieć.
5
25%

Liczba głosów: 20
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

05 mar 2010, 19:25

"Blondynkę" czas zacząć...
AKPA, wp.pl pisze:Bujne blond włosy, wirujące wraz z tytułową "Blondynką", pośród malowniczych krajobrazów. Taką czołówkę, wymyślili twórcy nowej produkcji, która zaraz po "Ranczu" ma podbić serca widzów TVP.

W Postać tytułowej blondynki Sylwii Kubus, która z wykształcenia jest weterynarzem, wciela się Julia Pietrucha. Sylwia z wielkomiejskiego świata, który przysporzył jej mnóstwa problemów, postanawia uciec na wieś. W małej miejscowości Majaki rozpoczyna się historia pani weterynarza. Pięknej, młodej i ambitnej dziewczyny, do której smalić cholewki będą miejscowi amanci, a wiejski świat nie będzie jej oszczędzał.

"Sylwia wyjeżdża, bo świat w mieście wali jej się na głowę. W Warszawie zostawia długi mieszkaniowe i mężczyznę, który okazuje się lowelasem. Przy takim emocjonalnym deszczu, jaki spotkał moją bohaterkę, każdy chciałby uciec" - mówi Julia Pietrucha.

Podczas pracy ze zwierzętami Blondynka zetknie się również z ludzkimi problemami. Idealistka z natury w wielu przypadkach postara się pomóc, zwykle tak by nikogo nie zranić. Szybko jednak się przekona, że na wsi kij ma dwa końce i każdy dba tu o swoje interesy. W Majakach znajdzie jednak coś znacznie cenniejszego niż wytchnienie od miejskiego życia.

Z dala od miasta uda jej się odpowiedzieć na wiele nurtujących ją pytań. Podczas szukania życiowej drogi pomagać jej będzie doktor Jan Fus (Krzysztof Gosztyła), który spierał się będzie z młodą lekarką o metody pracy i wspierał w walce o lepsze jutro.

Obok doktora zobaczymy Jasiunię(Izabela Dąbrowska). Twardo stąpającą po ziemi kobietę, która podkochuje się w starszym lekarzu. Sylwii w rozwiązywaniu problemów będą pomagać przyjaciółki Majka i Jagna, w tej roli Marta Ścisłowicz i Magda Schejbal.
Emisja w niedziele (od 7 marca) o godzinie 20.20 w Jedynce.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

05 mar 2010, 22:30

Będę oglądać. Zapowiada się nieźle. Może tak jak "Ranczo" ;)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

06 mar 2010, 21:41

Sądząc po reklamie serialu w TVP, nie jestem szczególnie przekonany.
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

07 mar 2010, 9:30

A ja dzisiaj z ciekawości obejrzę :)
Jednak dzisiaj też zaczyna się "Taniec z Gwiazdami" i będę polowała na występ Artura Barcisia, bo jestem ciekawa jak zatańczy :)
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

07 mar 2010, 12:40

A ja mimo wszystko wolę "Blondynkę". Lubię tą aktorkę i czuję, że wniesie taki sam powiew świeżości, jak nasza kochana Lucy Wilska :)
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

07 mar 2010, 12:49

Ja obejrzę, żeby zobaczyć, co to. A nuż okaże się całkiem ciekawe?
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

07 mar 2010, 15:01

Mi tam żadna blondynka nie zastąpi naszej Lucy Wilskiej, ale można obejrzeć, czemu nie :letssin:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy

07 mar 2010, 16:29

Black_Diamond pisze:Mi tam żadna blondynka nie zastąpi naszej Lucy Wilskiej, :love: ale można obejrzeć, czemu nie :letssin:
Uważam podobnie , nikt nie zastąpi naszej kochanej Lucy Wilskiej , ale mogę obejrzeć , chociaż nie jestem miłośniczką seriali.
Ewa

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

07 mar 2010, 18:28

Ewa47 pisze:
Black_Diamond pisze:Mi tam żadna blondynka nie zastąpi naszej Lucy Wilskiej, :love: ale można obejrzeć, czemu nie :letssin:
Uważam podobnie , nikt nie zastąpi naszej kochanej Lucy Wilskiej , ale mogę obejrzeć , chociaż nie jestem miłośniczką seriali.
Macie rację :yes:

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator

08 mar 2010, 13:50

Obejrzałam :) i z przyjemnością mogę powiedzieć, że obejrzę i następny odcinek.
Nie wiedziałam, że gra tam aż tak dużo znanych mi aktorów :)
Myślę, że z odcinek na odcinek fabuła będzie się rozkręcała i na pewno mnie zaciekawi.

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

08 mar 2010, 19:48

Trochę nudny i nie odczułam świeżego powiewu ze strony blondynki ani fabuły [jak na razie]. Zwiastuny dalszych odcinków są dość śmieszne, więc może i całe odcinki takie będą. Ale nie ma jednak jak wilkowyje.
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

09 mar 2010, 9:17

Obejrzałem pierwszy odcinek i powiem szczerze, że jakoś mnie nie wciągnął. Kolejny zobaczę tylko ze względu na ostatnie sceny, gdzie przez chwilę było czuć ten wiejski klimacik.
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
rai
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

09 mar 2010, 13:41

O "Blondynce" słyszałam już jakiś czas temu i nie ukrywam, że czekałam na pierwszy odcinek. Powód ? Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to w jakiś sposób ekranizacja powieści "Poczekajka" i "Zachcianek". Bardzo mnie więc ciekawi jak bardzo fabuła filmu zbliży się do fabuły książki, bo na razie nikt głośno o tym nie mówi, a mam wrażenie, że właśnie tą książką kierował się scenarzysta... I to mnie w tym filmie ciekawi najbardziej - jak pokierować akcją filmu, zeby nie zostać posądzonym o naruszenie praw autorskich. I to jest mój osobisty powód oglądania "Blondynki"
A tym, którzy nie czytali "Poczekajki" i "Zachcianka" - serdecznie polecam. Świetna książka(-ki). Można się uśmiać i wzruszyć :)
"kto nas kocha - niech nas kocha,
a kto nas nie kocha - niech mu Bóg odmieni serce,
a jeśli nie może mu odmienić serca niech mu skręci nogę,
byśmy go poznali po utykaniu"

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

09 mar 2010, 21:21

Obejrzałam pierwszy odcinek. Nie był zły, ale nie zachwycił mnie. Ot, taki raczej przeciętny serial. Ranczu na pewno nie dorówna, ale może jak fabuła się rozwinie to będzie ciekawszy :)

Rozśmieszyły mnie sceny z soczewkami kontaktowymi, bo właśnie w dniu emisji tego odcinka byłam u okulisty i pierwszy raz kupiłam soczewki ( nie mogłam się nadziwić jak szybko główna bohaterka je założyła, dla mnie to jest koszmar) :D
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Arpik
Super User
Super User
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

11 mar 2010, 5:33

Przecież jedynie słusznym serialem jest RANCZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co te dywagacje?
Podajcie mi jeden film który dorównuje Ranczu?

P
"Fleksja,to Pańska suka była..."

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator

11 mar 2010, 7:47

Arpik pisze:Podajcie mi jeden film który dorównuje Ranczu?
No jak dla mnie to nie ma takiego :) :clap:

Ewa47
Super User
Super User

11 mar 2010, 21:53

Anija pisze:
Arpik pisze:Podajcie mi jeden film który dorównuje Ranczu?
No jak dla mnie to nie ma takiego :) :clap:
Podzielam waszą opinię , tak jak mówiłam nie należę do miłośników seriali , to że polubiłam Ranczo to chyba cud.
Ewa

Awatar użytkownika
zbycho
Zasłużony
Zasłużony

13 mar 2010, 12:18

Pierwszy odcinek słaby,rozwleczony.To jest chyba "polska serialowa specjalnosć" by pierwszy a i parę następnych odcinków poświęcać na wyjaśnianiu dlaczego bohaterka rzuca wszystko i wyjeżdża na tzw. z......
A nie można prościej,jak w "Ranczo".W ciągu paru minut.
Wyobraźcie sobie pierwszy odcinek "Ranczo" w którym przez godzinę snuje się opowieść o rozwodzie Lucy i podjęciu decyzji o przyjeździe do Polski i kończący się,kiedy wysiada z samolotu.
Zamiast tego mieliśmy króciutki tekst,który wyjaśnił wszystko.I to wystarczyło.
[b]Bo nawet gdy się boisz,to boisz się Ty.I nawet jeżeli cię pocieszają,że nie ma się czego bać,to i tak sie boisz.
To jest Twój strach.Nikt tego za ciebie nie poczuje[/b].

Ewa47
Super User
Super User

14 mar 2010, 22:03

Książki nie znam . Dzisiejszy odcinek obejrzałam , testy niektóre są powalające , jest sielski klimat , atmosfera małego miasteczka na kresach, młoda doktor weterynarii , która przyjeżdża z Warszawy . Jak na razie to akcja filmu toczy się wolno , w Ranczu była bardziej dynamiczna . Jest też miejscowa elita ,wójt , bogaty kamieniarz.Zobaczymy jak dalej potoczy się akcja . Jednak wydaje mi się , że Blondynka nie dorówna Ranczu , tam już w 1 odcinku było wprowadzenie , gdy przyjechała Lucy i powiedziała , ja tu zostaje.
Ewa

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

14 mar 2010, 23:11

Ja dzisiaj obejrzałam pierwszy raz i przyznam że dostrzegam pewne podobieństwa co do Rancza, zgadzam się z Wami że akcja się toczy za wolno, główna bohaterka nie jest zdecydowana co do pozostania na wsi, nasza Lucy wiedziała czego chce. Serial jest nieco "Ranczopodobny" ale Ranczu nie dorówna, nie ma szans :)

ODPOWIEDZ