Ranczo na patio w Porcie Łódź (7,8 maja 2016)

Warto być dobrze poinformowanym o tym, co, gdzie i kiedy jest lub będzie grane (nie tylko na deskach teatru).
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

04 maja 2016, 11:05

Milla-nowa pisze:Ja będę 7 maja z latoroślą :)
No i okazuje się, że nie będę :płacze:
Niestety muszę zrezygnować :płacze: Nagła sprawa :płacze: A tak się cieszyłam! :płacze:
Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

05 maja 2016, 21:09

Biuro prasowe Portu Łódź przysłało do nas oficjalną informację o weekendowej imprezie na Patio Portu Łódź.
Port Łódź pisze:Bohaterowie jednego z najpopularniejszych polskich seriali pojawią się w majowy weekend na Patio Portu Łódź. Fani będą mogli spotkać się m. in. z Dorotą Chotecką, Ewą Kuryło, Pawłem Królikowskim i Piotrem Pręgowskim.

Patio Portu Łódź na dwa dni - 7 i 8 maja zamieni się w prawdziwe Wilkowyje, w których spotkać będzie można mieszkańców tej ulubionej serialowej miejscowości. Pojawi się Kusy, dyrektorka Oleś z wilkowyjskiej szkoły, a także pani Więcławska ze swoim kultowym sklepikiem oraz stali bywalcy sklepowej ławeczki – Pietrek, Hadziuk i Solejuk.

Podczas dwudniowych spotkań z aktorami, zaplanowane zostały wywiady, kącik autografów, a także zabawy i konkursy prowadzone przez nasze gwiazdy, m.in. lekcje poprawnego wysławiania i konkurs wiedzy na temat serialu „Ranczo”. Aktorzy podzielą się swoimi doświadczeniami, anegdotami i ciekawostkami z pracy na planie filmowym. Niezwykłą atrakcją dla widzów będzie możliwość obejrzenia na żywo występów bohaterów sklepowej Ławeczki, którzy zaprezentują swój kunszt kabaretowy. Dodatkowo na wszystkich, którzy zawitają w sobotę i niedzielę do Wilkowyj na Patio Portu Łódź czekają w poczęstunku pyszne pierogi.
Forum Ranczersów

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

07 maja 2016, 16:51

Byłem dzisiaj. Przy okazji Pani Dorota powiedziała, że jak fani będą protestować przeciw końcowi ,,Rancza'', to powstaną dalsze sezony.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 913 razy
Kontakt:

07 maja 2016, 17:28

Dzisiejszy, bardzo pogodny dzień w Łodzi, płynie pod znakiem ranczerskiego spotkania z okazji imprezy "Ranczo na Patio w Porcie Łódź". Uczestniczyliśmy w przemiłym spotkaniu z Ewą Kuryło i Dorotą Chotecką - Pazura. Były krótkie programy, konkursy (m.in. z wiedzy o serialu), a na koniec kącik z autografami.
Jutro czekamy na panów.
Krótka fotorelacja z dzisiejszego dnia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jutrzejsze spotkanie zaczyna się w samo południe. O tej godzinie zamierzamy spotkać się też w ranczerskim gronie. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy zamierzają odwiedzić Port Łódź. Do zobaczenia :papa:

Pabfer
Super User
Super User

08 maja 2016, 19:25

Dzielę się 2. częścią :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pietrek dał mi płytę w nagrodę za quiz, a Królikowski ją podpisał :D

Obrazek

Apropo quizu- ktoś robił zdjęcia wszystkim uczestnikom. To nie fotograf z Portu Łódź- nie ma tych zdjęć za Facebooku. jeśli to ktoś stąd, to bardzo proszę o podzielenie się, bo ja też tam jestem :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

08 maja 2016, 19:33

A może ktoś napisać pytania z tych quizów? :napalony:

Pabfer
Super User
Super User

08 maja 2016, 20:01

Banalne- na jakim kanale leci ,,Ranczo'', kim jest Michałowa, gdzie jest ławeczka, kogo gra Sylwester Maciejewski, jak ma na nazwisko Hadziukowa (jako bohaterka, nie aktorka :D ). Dzieciom natomiast Pręgowski kazał udawać zwierzęta. (Gdy zabrzmiało piękne ,,iiiiiooooooooo'' skwitował: ,,Gratulację! Widzę was na Wiejskiej!'')

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

08 maja 2016, 20:04

pablo pisze:A może ktoś napisać pytania z tych quizów? :napalony:
Pytanie były bardzo proste, na poziomie przedszkolnym wiedzy o serialu. Wczoraj wręcz pomagaliśmy układać pytania przed jedną z tur występów, żeby choć trochę utrudnić stopień trudności :shock:

Garść dzisiejszych zdjęć :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzisiejsze spotkanie było jeszcze ciekawsze, niż wczorajsze. Ławeczka zaprezentowała krótki program kabaretowy. Były quizy z nagrodami, casting prowadzony przez Pietrka i dużo opowieści o Ranczu i jego fenomenie. Muszę przyznać, że był to bardzo udany weekend :good: Tradycyjnie dziękuję wszystkim przybyłym ranczersom za kolejne fantastyczne spotkanie :czapka: Oby takich więcej :szampan:

Pabfer
Super User
Super User

08 maja 2016, 20:08

Spóźniłem się na skecz. O czym był? To była luźna historia czy fragment 10. Sezonu?

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

08 maja 2016, 20:19

zyciak pisze: Były quizy z nagrodami, casting prowadzony przez Pietrka
A co było do wygrania i co to za casting? :D

PS: Mam nadzieję, że oprócz zdjęć, ktoś wstawi jakąś dłuższą relację. :)

Pabfer
Super User
Super User

08 maja 2016, 20:33

Casting to właśnie ten quiz omawiany we wcześniejszych postach. Ja wygrałem film "Ranczo Wilkowyje ", ktoś wygrał jakiś sezon serialu na płycie, a mój były kolega z klasy, którego spotkałem dzisiaj pierwszy raz po 11 latach wygrał materiałową torbę na zakupy, ołówek z kukiełką myszki na wierzchu i chyba jakąś grę logiczną- nie widziałem dokładnie. Czwartej nagrody nie znam. Dawali losowo, bo każdy odpowiedział na oba pytania. Uważam, że mi się trafiła najlepsza- film jest w Internecie rzadszy niż serial, a torbę z ołówkiem pozostawię bez komentarza...

Pabfer
Super User
Super User

08 maja 2016, 21:23

Cytaty spotkania:

Długa wypowiedź Królikowskiego zachwalająca łódzką kinematografię

"Śpieszmy się kochać polskie seriale, tak szybko odchodzą... "
Pręgowski

Pręgowski kazał udawać małym dzieciom osiołki, a potem: "Gratulacje! Widzę was na Wiejskiej!"

Wycinanie się Kalusa we wszystkie wypowiedzi innych aktów

Pewnie było też dużo tekstów w skeczach, ale nie widziałem tych skeczy.

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

09 maja 2016, 0:24

Impreza w "Porcie Łódź" była bardzo udana, kto nie był niech żałuje. Ja żałuję jednego, że tak krótko. Jednak prawdziwą perłą tego weekendu była jak zwykle część nieoficjalna, czyli spotkanie w ranczerskim gronie w sobotnie popołudnie i wieczór. Rozmowom przede wszystkim o ranczu, ale nie tylko nie było w zasadzie końca. Spotkanie zakończyło się grubo po północy. Dziękuję wszystkim którzy w nim uczestniczyli, a tym którzy nie dotarli współczuję.

I tutaj muszę wspomnieć o gospodarzach, którzy przeszli sami siebie. Stół uginał się wręcz od wspaniałości przez nich przygotowanych, a panująca atmosfera była tak nieziemsko wspaniała, że nie wiem co bym napisał to i tak opis nie oddałby tego co się działo.

Ranczers to brzmi dumnie, jednak postawa gospodarzy była tak niesamowita, że po powrocie gdy opowiedziałem o przebiegu spotkania komentarz ze strony mojej mamy był jeden - tacy ludzie jak Hania i Andrzej to skarb, i że to jest coś wspaniałego i niesamowitego że w zasadzie całkiem obcy ludzie potrafią w imię wspólnej pasji tak ugościć innych i że jak wie że mam takie odchyły na punkcie "Rancza", to teraz rozumie co to znaczy niby oklepane hasło "ranczerska rodzina". Wszak nią jesteśmy.

Haniu i Andrzeju, proste słowa tego nie oddadzą ale dziękuję Wam!!!

PS.
Pabfer pisze:Cytaty spotkania:
Pręgowski kazał udawać małym dzieciom osiołki, a potem: "Gratulacje! Widzę was na Wiejskiej!"
akurat to zwierzę doskonale naśladował nie jakiś dzieciak, tylko Ranczers (w zasadzie jak sam kiedyś wspomniał to Ranczer), a który to wiedzą Ci którzy byli :rechot:
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Pabfer
Super User
Super User

09 maja 2016, 13:20

mc_flay1 pisze: PS.
Pabfer pisze:Cytaty spotkania:
akurat to zwierzę doskonale naśladował nie jakiś dzieciak, tylko Ranczers (w zasadzie jak sam kiedyś wspomniał to Ranczer), a który to wiedzą Ci którzy byli :rechot:

To sorry. Stałem już wtedy w kolejce po autografy i nie widzialem kto co mówił, tylko wcześniej widziałem, że tam było dużo dzieci- myślałem, że tylko dzieci :D

P.S.Szkoda, że była obsuwa i nie dali mi czasu na zdjęcia.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

09 maja 2016, 20:01

Pabfer pisze:Szkoda, że była obsuwa i nie dali mi czasu na zdjęcia.
Tu akurat się mylisz. Nie było żadnej obsuwy, wszystko zaczynało się w miarę punktualnie. Czasu na zdjęcia w niedzielę zabrakło, bo było bardzo dużo chętnych na autografy. Niektórzy stojący w bardzo długiej kolejce nawet na nie się nie załapali :(

Pabfer
Super User
Super User

09 maja 2016, 20:39

Tzn. chodziło mi o to, że była obsuwa jak ja wchodziłem, bo się miało skończyć 15.50, a ja wszedłem 15:55.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

09 maja 2016, 20:47

Pabfer pisze:Tzn. chodziło mi o to, że była obsuwa jak ja wchodziłem, bo się miało skończyć 15.50, a ja wszedłem 15:55.
Czyli, krótko mówiąc, sesja rozdawania autografów była przedłużona !!! Napisałeś "obsuwa", więc pomyślałem o jakimś opóźnieniu. Tymczasem wszystkie eventy weekendowego spotkania zaczynały się punktualnie, bądź z minimalnym poślizgiem. Sesje autografów były natomiast przedłużane, a i tak nie wszyscy chętni zdobywali podpisy aktorów.

Pabfer
Super User
Super User

10 maja 2016, 20:50

Byłem w połowie kolejki, a i tak po czasie. ludzie za mną się zastanawiali czy stać czy dać sobie spokój. Szkoda, że nie wszyscy wyszli zadowoleni. Ja nawet z pierogów zrezygnowałem, bo w 1. dniu brat mi trzymał kolejkę, a w 2. pojechałem sam i się bałem, że nie dostanę tego autografu :D

Awatar użytkownika
Hania i Andrzej
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 394 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 466 razy

10 maja 2016, 21:41

Trzeba było szukać ranczersów. Było wiadomo że tam będziemy, a była nas spora grupa :) Nie musiałbyś stać w kolejce po autograf od Hadziuka i Kusego :)

Pabfer
Super User
Super User

11 maja 2016, 12:13

Wiem, ale miałem chodzić po ludziach jak świadek Jechowy i pytać się: ,,Dzień dobry, czy jest pan/pani Ranczersem''? :D :D :D

A Ranczersi wchodzili bez kolejki?

ODPOWIEDZ