Budzik Babki Zielarki :)

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.
Awatar użytkownika
PiotrK
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

08 lut 2016, 21:14

Dzień dobry wszystkim Ranczersom po dłuższej nieobecności na forum.

By nie rozpisywać się długo, przejdę może do sedna. Otóż oprócz naszego ukochanego serialu i podróżowania rowerem (którym nota bene pojawiłem się w zeszłym roku na planie) mam jeszcze jedno małe hobby. Mianowicie zbieram stare radzieckie budziki "Jantar". Kiedyś bardzo popularne i uważane za mało urodziwe, dla mnie mają specyficzny urok. Buszując po różnych giełdach staroci i zaprzyjaźnionych piwnicach uzbierałem już sporą gromadkę :D

Obrazek

Ostatnio po raz kolejny urządziłem sobie seans z sezonem 9 Rancza. Jakież było moje zdziwienie, gdy dostrzegłem, że na nocnej szafeczce Babki Zielarki dumnie prezentuje się... wysłużony zielony Jantar :zdziwiony: W sumie to "ściana wschodnia" więc nie powinno to nikogo dziwić. Tu było ich najwięcej :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I tu wielka prośba do Was (wszak wpływy Ranczersów sięgają daleko :) ) - Czy wiecie może do kogo z ekipy można by się zgłosić by zdobyć dokładniejsze zdjęcia tego budzika? Potrzebowałbym więcej detali w celu wykonania repliki :) Taki eksponat w kolekcji to było by coś :napalony: Na odkupienie oryginału to chyba nie mam co liczyć... ;)

Będę wdzięczny za każdy trop i każdą wskazówkę :)

pozdrawiam serdecznie
(i niech sezon X szybko nastanie :P )

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 369 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

08 lut 2016, 21:32

Nie wiem, czy to ten sam model, ale na jednym z portali ogłoszeniowych jest wystawiony za 25 zł podobny Jantar.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
PiotrK
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

08 lut 2016, 21:44

Model ten sam, ale kolor i cyferblat inny. Ten od Babki chyba nie ma też ucha (ale za słabo to kamera uchwyciła by stwierdzić na 100% ;) )

Niemniej jest pierwszy trop - dziękuję :)

edit 10.02.2016
Pytanie dalej aktualne :D

ODPOWIEDZ