Ranczo odc. 116 Grzechy miłości

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. "Grzechy miłości"?

Czas głosowania minął 14 cze 2015, 20:21

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
3
6%
dobry
7
15%
bardzo dobry
18
38%
rewelacyjny
19
40%

Liczba głosów: 47
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

01 cze 2015, 22:20

Marta pisze: Nie wyobrażam sobie chwili, gdy obejrzę OSTATNI odcinek Rancza i dotrze do mnie, że to jest ten OSTATNI. :płacze:
Wiesz, ja nie wiedziałam, oglądając od listopada 2013 r. całe Ranczo po raz pierwszy od początku, że po 7 sezonie coś jeszcze ma być, więc wiem, co się wtedy czuje. Bardzo mnie smuci, że będę musiała to przeżyć raz jeszcze. Chociaż najwytrwalsi Ranczersi już to przeżyli wraz z końcem serii 4, acz wtedy przyświecała im jeszcze nadzieja, której po 10 sezonie jednak darmo szukać :płacze: :płacze: :płacze: :płacze: :płacze:
Obrazek

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

01 cze 2015, 22:23

Odcinek bardzo fajny :) Najlepsze z najlepszych to sceny Senator, Czerepach, Ola; Monika i Jerry. Bardzo szybko zleciała ta seria tu dopiero pierwszy odcinek a w niedzielę już ostatni :(
Z tego co się orientuję to w tej serii miała powrócić Jagna Nowak ( tak było napisane w jednym z wywiadów ), a w tej serii jeszcze nie występowała... :(
Ostatnio zmieniony 02 cze 2015, 14:12 przez Milla-nowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięcie pytania dotyczącego nieemitowanego jeszcze odcinka

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

01 cze 2015, 22:26

Milla-nowa pisze:
Marta pisze: Nie wyobrażam sobie chwili, gdy obejrzę OSTATNI odcinek Rancza i dotrze do mnie, że to jest ten OSTATNI. :płacze:
Wiesz, ja nie wiedziałam, oglądając od listopada 2013 r. całe Ranczo po raz pierwszy od początku, że po 7 sezonie coś jeszcze ma być, więc wiem, co się wtedy czuje. Bardzo mnie smuci, że będę musiała to przeżyć raz jeszcze. Chociaż najwytrwalsi Ranczersi już to przeżyli wraz z końcem serii 4, acz wtedy przyświecała im jeszcze nadzieja, której po 10 sezonie jednak darmo szukać :płacze: :płacze: :płacze: :płacze: :płacze:
Ja jakoś w to nie wierze, że tak to się wszystko skończy. Mam dobre przeczucia, że Ranczo jeszcze nam potowarzyszy.

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

01 cze 2015, 22:35

Sieradzak pisze:
Milla-nowa pisze:
Ja jakoś w to nie wierze, że tak to się wszystko skończy. Mam dobre przeczucia, że Ranczo jeszcze nam potowarzyszy.
Ja Ranczo zacząłem oglądać w wieku 8 lat oglądałem premiery sezonów 1 - 4. I później kontakt z serialem się urwał, aż do pewnego czasu gdy znalazłem na internecie wszystkie odcinki i od tego czasu ( od 7 sezonu ) znów mam przyjemność oglądać premiery :)
Jeszcze tylko kilka miesięcy i rozpocznie się ramówka Wiosna 2016 roku i wtedy już finałowa seria naszego ukochanego serialu ( nie łudzę się już na kolejne serie, moim zdaniem nie warto robić czegoś rewelacyjnego na siłę choć wiem że TVP może bardzo naciskać, bo pod nazwą serialu Ranczo kryją się miliony zysków )

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

02 cze 2015, 13:47

DaMiAn1998 pisze:Odcinek bardzo fajny :) Najlepsze z najlepszych to sceny Senator, Czerepach, Ola; Monika i Jerry. Bardzo szybko zleciała ta seria tu dopiero pierwszy odcinek a w niedzielę już ostatni :(
Z tego co się orientuję to w tej serii miała powrócić Jagna Nowak ( tak było napisane w jednym z wywiadów ), a w tej serii jeszcze nie występowała... :(
Tez mnie to wlasnie dziwi bo Jagna sie nie pojawiła,a szkoda :(
Ostatnio zmieniony 02 cze 2015, 14:11 przez Milla-nowa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: ujawnianie treści nieemitowanego odcinka
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

02 cze 2015, 23:37

Bardzo podobał mi się ten odcinek, szczególnie ostatnia scena. Klaudia w końcu nie krzyczała, i znowu poczułem do niej sympatię. Wciąż nie potrafię się przekonać do kandydatury Dudy. Wgl zrobiła się troche wojna, jest dużo sprzeczek, jakos bohaterowie są dla siebie niemili, nie wiem... Podobnie jak "romans" Lodzi z Senatorem, kilka odcinków temu, kompletnie psuje obraz postaci. Więcławska to nie ta sama Więcławska, Księża tacy "stacjonarni", Klaudia krzykliwa, Więcławski też coś stracił, podobnie jak Lucy swój optymizm, taką dziewczęcą siłę. Wójtowa i Lodzia również, takie troche głupiutkie. Martwię się, że charaktery bohaterów zmieniają się na gorsze. Właściwie to Solejukowa, ławeczka i Michałowa, chyba są tacy jak wczesniej...

Tom2
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 20 razy

03 cze 2015, 12:47

A to to jest ujawnianie czy nie? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

03 cze 2015, 13:03

Tom2 pisze:A to to jest ujawnianie czy nie?
Kolejny czynnik, przez który oglądalność spada. :bosz:
Ja wolę tego materiału nie oglądać. Nie chcę psuć sobie niespodzianki.

Tom2
Początkujący
Początkujący

03 cze 2015, 13:32

No to jak nie obejrzysz to nie będziesz wiedział. Na zasadzie z serialu Wojna domowa - jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. A jeżeli statystyki oglądalności spadają to na pewno nie z tego powodu, lecz a powodu tego, że serial staje się nudny jak Klan albo inne miłości

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 199 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 208 razy

03 cze 2015, 13:40

Tom2 pisze:No to jak nie obejrzysz to nie będziesz wiedział. Na zasadzie z serialu Wojna domowa - jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. A jeżeli statystyki oglądalności spadają to na pewno nie z tego powodu, lecz a powodu tego, że serial staje się nudny jak Klan albo inne miłości
Tom2, czy Ty szanujesz to że inni nie chcą znać nawet źródeł, gdzie są zdradzane szczegóły fabuły, szanujesz ich, ranczersów którzy cierpliwie czekają na premierę w TV.
Ja już nie mówię o regulaminie, czy zasadach panujących tu od lat.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 14:00 przez mc_flay1, łącznie zmieniany 1 raz.
To mówię Wam ja, forumowy maruda, malkontent i sceptyk
Obrazek

Tom2
Początkujący
Początkujący

03 cze 2015, 13:56

Bardzo szanuję i dlatego nie opisuję tego co zobaczyłem i uslyszałem, lecz
Spoiler:
O gdybym zaczął rozwodzić się nt tego co widziałem w odcinku ostatnim to się zgadzam, że naruszam a tak nie widzę podstaw do irytacji.

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

03 cze 2015, 14:10

Jeśli komuś będzie zależało by poszukać informacji dotyczących 117 odcinka to na pewno je znajdzie, nie musisz podawać do nich odesłania. Może sobie ktoś tego poprostu nie życzyć!

Tom2
Początkujący
Początkujący

03 cze 2015, 14:14

Jak nie życzy to niech nie ogląda. Ponadto chciałem zauważyć, że forum jest ogólnodostępne, jestem zalogowany i nie naruszam zasad regulaminu w związku z powyższym o co chodzi?? Czy może naruszyłem ten punkt - 1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum

03 cze 2015, 14:30

Tom2, reguły są ustalane nie tylko w regulaminie, ale i w tzw. netykiecie danego miejsca, tutaj Forum Ranczersów. Gdybyś śledził dokładnie forum, wiedziałbyś że całkiem niedawno była na ten temat mowa tutaj, i w postach dalszych, dodatkowo na Forum nie jesteś od wczoraj i doskonale chyba wiesz o tej zasadzie, tak więc proszę uszanować to.

PS. mam nadzieję że wpadnie tu jakiś mod i posprząta ten offtop, z moim postem włącznie.
Obrazek

Baata
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

03 cze 2015, 14:40

:lol: Jestem fanem serialu od lat, i wszystko mi się podoba, choć seria 9 na początku trochę zawiodła. Pierwsze odcinki mnie zawiodły a wymyślenie miłosnych ekscytacji żony Doktora Wezóła podczas telewizyjnych odsłon były mocno żenujące:( Poza tym wszystko OK. Mam tylko problem z Solejukami. Sprawa pieniędzy ciągnie się i jeżeli z tego nic nie wyniknie NUDZI! Poza tym czemu nie ulokowali tych pieniędzy w Banku? Zachodzimy wszyscy w głowę. Kiedy Soleujukowa dostała 60 tysięcy od Hadziukowej, ulokowała pieniądze w Banku, nawet pamiętam wybrała Bank, którego szef przypominał jej kogoś z rodziny ... A teraz co, to spanie na pieniądzach jest mocno naciągane. Nie mam pojęcia co twórcy mają na myśli, ale ten wątek jest momentami nudny. Jedyna fajna rzecz, to tytuł "Zamrożony kapitał" - strzał w dziesiątkę i pokazanie postaw ludzi ze wsi, jaki komuś się powiedzie, ale czemu te pieniądze są w domu, to naprawdę nie realne!!!

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

03 cze 2015, 16:07

Tom2 pisze:No to jak nie obejrzysz to nie będziesz wiedział. Na zasadzie z serialu Wojna domowa - jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. A jeżeli statystyki oglądalności spadają to na pewno nie z tego powodu, lecz a powodu tego, że serial staje się nudny jak Klan albo inne miłości
M jak Miłość, czyli jeden z wielu tasiemców, które nie mają sensu, co tydzień osiąga oglądalność 6 mln, więc oglądalność nie ma nic do fabuły.

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

03 cze 2015, 17:47

Ten serial ma pokazywać rzeczywistość w krzywym zwierciadle a nie być całkowicie realistyczny. Nie rozumiem czemu każdemu tak przeszkadza że Solejuki trzymają pieniądze w domu- sam Solejuk kiedyś powiedział: "do banku bym nie dal, tam najgorsze złodzieje" :p "spanie na pieniądzach" to domena każdego milionera :mrgreen: tu również jest pokazana ludzka mentalność że pieniądz najlepiej czuje się mając go przy sobie a nie na rożnych kontach :) Solejukowa po wpłaceniu swoich 60 tys. żaliła się koleżankom że trzymajac je w banku nie ma takiego poczucia wartości pieniadza jak wtedy gdy miała je w ręce. Przy tej wygranej wynikło wiele ciekawych historii i dla mnie jest to jeden z fajniejszych wątków "dziewiątki"
"Pietrek, ty nie myl przyjemności z pracą, jeśli nie chcesz, żeby w pracy nieprzyjemność spotkała cię"

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

03 cze 2015, 21:49

Ranczerka21 pisze:Ten serial ma pokazywać rzeczywistość w krzywym zwierciadle a nie być całkowicie realistyczny. Nie rozumiem czemu każdemu tak przeszkadza że Solejuki trzymają pieniądze w domu- sam Solejuk kiedyś powiedział: "do banku bym nie dal, tam najgorsze złodzieje" :p "spanie na pieniądzach" to domena każdego milionera :mrgreen: tu również jest pokazana ludzka mentalność że pieniądz najlepiej czuje się mając go przy sobie a nie na rożnych kontach :) Solejukowa po wpłaceniu swoich 60 tys. żaliła się koleżankom że trzymajac je w banku nie ma takiego poczucia wartości pieniadza jak wtedy gdy miała je w ręce. Przy tej wygranej wynikło wiele ciekawych historii i dla mnie jest to jeden z fajniejszych wątków "dziewiątki"
Bo to jest to właśnie niezdecydowanie jakie obserwuję w większości postów dotyczących serialu - nie tylko na tym forum. Bo z jednej strony ludzie oburzają się na nierealne sytuacje, na ten komizm, który w dalszym ciągu chce nam serwować cała ekipa Rancza - często przesadzony, a z drugiej strony ludzie oburzają się, że Ranczo odbiega bardzo już od swoich komediowych zapędów wypracowanych przez lata i staje się typową obyczajówką w stylu M jak coś tam i innych podobnych... Trzeba się zdecydować ;) Mnie tam wątek z kasą się podobał, było śmiesznie w stylu Solejuków, którzy mimo ogromnej inteligencji głównie Solejukowej i Dzieciaków nadal są prostą rodziną, której zwyczajnie "się udało" :) Gdyby jakakolwiek inna postać z Rancza tak obchodziła się z wygraną - to z głosami krytyki mogłabym się poniekąd zgodzić, że przesadzone, ale tutaj... było zabawnie i o to chodzi :good:
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
mc_flay1
Osobowość forum
Osobowość forum

03 cze 2015, 22:00

Ludzie, Ranczo, przynajmniej wg mnie ale i w większości klasyfikacji VOD jest zapisane jako serial obyczajowy. To że jest śmiesznie, to jest ok, ale nie jest to humor jak z jakiejś burleski, czy z rodem z Kiepskich. Kto szuka komedii, to nie Ranczo, jego przesłanie jest inne.Kto szuka komedii to nie ten adres.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 70 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

03 cze 2015, 22:13

mc_flay1 pisze:Ludzie, Ranczo, przynajmniej wg mnie ale i w większości klasyfikacji VOD jest zapisane jako serial obyczajowy.
Obyczajowo - komediowy. Takie było pierwotne założenie. Więc żeby połączyć komedie z obyczajówką trzeba serwować zarówno i sceny typowo przyziemne i te odrealnione. Amen :)
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

ODPOWIEDZ