Odcinek 115 Brzytwa dla tonącego

W tym dziale dyskutujemy o wszystkim, co dotyczy 9 sezonu.
Regulamin forum
1. Osoby, które odwiedziły plan zdjęciowy 9 sezonu prosimy o nie ujawnianie nowych wątków fabuły.
2. Proszę pamiętać o dodawaniu odnośników źródłowych do zamieszczanych w postach materiałów (np. zdjęć, które nie są własnością autora postu).
3. Trzymamy się tematu dyskusji.
4. Grupa "Nowi użytkownicy" nie ma dostępu do działu "Strefa premium" zawierającej m.in. zdjęcia i relacje z planu. Jeśli będziesz aktywny(a) na forum, automatycznie uzyskasz dostęp do tego działu.

Jak oceniasz odcinek pt. " Brzytwa dla tonącego"?

Czas głosowania minął 07 cze 2015, 21:22

bardzo słaby
0
Brak głosów
słaby
1
3%
dobry
7
18%
bardzo dobry
7
18%
rewelacyjny
25
63%

Liczba głosów: 40
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

23 kwie 2015, 14:28

Ranczo seria 9 odcinek 115 "Brzytwa dla tonącego"
Emisja premierowa - 24.05.2015 godz. 21:55 TVP1

Streszczenie 115 odcinka:
Po kolejnej awanturze Jerry postanawia opuścić Wilkowyje. Wszystko jednak wskazuje na to, że Monika jest mu pisana. Po wsi rozchodzi się wieść o wygranej Solejuków. Ich życie powoli zamienia się w koszmar. Pan Marek, legenda "Solidarności", znajduje pracę w Wilkowyjach. Cała wieś żyje zbliżającymi się wyborami wójta, w których Duda będzie konkurował z Więcławską. Sztaby wyborcze nie przebierają w środkach. Tymczasem w świecie wielkiej polityki też sporo się dzieje. Wicepremier Czerepach potajemnie spotyka się z wiceministrami, by przedstawić im swój szokujący plan...
Źródło: tvp.pl, Studio A

Wargacz97
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

24 maja 2015, 22:02

Kiedy powtórka ,bo w programie zła godzina?

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

24 maja 2015, 22:05

Słowa Biskupa Genialne. Dają sporo do myślenia.

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

24 maja 2015, 22:06

Powtórka odc. 115:
TVP Seriale 28.05 - 00:15 (noc z śr/czw), czw 09:20
TVP 1 30.05. - sob 18:30
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Sieradzak
Super User
Super User
Podziękował(a): 78 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 63 razy

24 maja 2015, 22:06

No to teraz już oficjalnie gratuluję Ranczersom udziału w odcinku:) Pozazdrościć. Ja za to miałam to szczęście być przy kręceniu sceny przed szkołą, którą dzisiaj widzieliśmy. Ahh super wspomnienia:)

Awatar użytkownika
Akryl
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

24 maja 2015, 22:07

Powiem tak. Najlepszy odcinek sezonu. Żaden nie trzymał mnie w takim napięciu oraz tak nie rozśmieszał. Każdy wątek genialny, walka polityczna, Monika z Jerrym, wybory, wygrana Solejuków. Najbardziej rozwaliła mnie Monika z Hadziukowem xD
W ogóle, oglądając scene jak pan działacz Solidarności rąbie drwa, a Lucy rozmawia z Babką, zasugerowałem - "jeszcze babke zeswatają". Chyba coś jest na rzeczy xD

karolajner
Początkujący
Początkujący

24 maja 2015, 22:09

No oni chyba sobie jaja w tym TVP robią!!! :evil: W tamtym tygodniu wyrzucili z ramówki i miałam niemiłą niespodziankę. Dzisiaj obejrzałam całe 5 min!!! W programie Ranczo o 21:55 do jasnej ch....

Sieradzak
Super User
Super User

24 maja 2015, 22:09

"Batman" genialny:) Scena w szkole z udziałem dzieciaków i Pana Marka bardzo wzruszająca. Kampania wyborcza - ubaw po pachy:) Pijany Hadziuk super :) No i Halinka też mnie dzisiaj rozbawiła swoim śmiechem:) Odcinek rewelacja:) Oby więcej takich odcinków. Każdy wątek bardzo ciekawy i aż szkoda, że przed Nami jeszcze tylko dwie premiery w tym roku:(
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 22:38 przez Sieradzak, łącznie zmieniany 1 raz.

Patryk133
Nowicjusz
Nowicjusz

24 maja 2015, 22:17

Super odcinek, szczególnie pierwsza scena z Moniką i Jerrym :D
"Jaka marchew, taka nać, jaka córka, taka mać!" - Paweł Kozioł

Sieradzak
Super User
Super User

24 maja 2015, 22:19

Akryl pisze:Powiem tak. Najlepszy odcinek sezonu. Żaden nie trzymał mnie w takim napięciu oraz tak nie rozśmieszał. Każdy wątek genialny, walka polityczna, Monika z Jerrym, wybory, wygrana Solejuków. Najbardziej rozwaliła mnie Monika z Hadziukowem xD
W ogóle, oglądając scene jak pan działacz Solidarności rąbie drwa, a Lucy rozmawia z Babką, zasugerowałem - "jeszcze babke zeswatają". Chyba coś jest na rzeczy xD
Też mi przeszło przez myśl, czy Babka się nie zakocha:)

DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

24 maja 2015, 22:21

ODCINEK GENIALNY, NAJLEPSZY W TYM SEZONIE !!!
Inaczej tego odcinka nie da się określić :) Najlepsze sceny z Moniką i Jerrym i oczywiście zawirowania polityczne wokół PPU. zyciak świetny występ :)

juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

24 maja 2015, 23:04

Najlepsza scena w odcinku należała do Moniki i jej "Hadziukowa" oraz spacerku (w bardzo fajnych i ładnych zresztą :( ) szpilkach pod dom Hadziukow.Nie wiem dlaczego ale w tym odcinku czegoś mi brakowało...
P.S. podczas przemowy Lodzi Halina na twarzy miała wypisany romans z Magistrem 8-)
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

24 maja 2015, 23:20

Tak jak już większość poprzedników wspomniała to jeden z najlepszych odcinków sezonu, lecz niestety wycięto z niego najśmieszniejszą scenę odcinka. Chodzi tutaj o scenę ławeczki podczas kampanii wyborczej na rynku. Pozostaje jedynie nadzieja, że tvp wyemituje usunięte sceny z 9 sezonu, bo uzbierałby się z nich dodatkowy 14 odcinek ;)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

25 maja 2015, 0:21

Dla mnie najbardziej genialna była scena, gdy Lodzia przyszła przekonać Kozioła do zmiany stanowiska w sprawie jej męża. Na twarzy miała wypisane wszystkie jego grzeszki i te z przeszłości i te bardziej aktualne, łącznie z tym całkiem najostatniejszym...
Obrazek

Awatar użytkownika
lenzo
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

25 maja 2015, 1:23

Sieradzak pisze:No to teraz już oficjalnie gratuluję Ranczersom udziału w odcinku:) Pozazdrościć. Ja za to miałam to szczęście być przy kręceniu sceny przed szkołą, którą dzisiaj widzieliśmy. Ahh super wspomnienia:)
Ja również byłem przy tym gdy kręcono scenę przed szkołą z Kusym, Witebskim, Panią dyrektor oraz Panem Markiem

Binio
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

25 maja 2015, 6:28

Milla-nowa pisze:Dla mnie najbardziej genialna była scena, gdy Lodzia przyszła przekonać Kozioła do zmiany stanowiska w sprawie jej męża. Na twarzy miała wypisane wszystkie jego grzeszki i te z przeszłości i te bardziej aktualne, łącznie z tym całkiem najostatniejszym...
Powiedziałbym, że na jego twarzy było widać niechęć i złość na żonę gdyż to z jej powodu dał się po raz wtóry zaszantażować. To mordercze spojrzenie na Halinę świadczyłoby o tym. Nie miałby żony, nie byłoby sprawy. Żona nie zaspokaja ostatnio jego potrzeb, było to już sygnalizowane w rozmowie z lekarzem jak w rozmowie o sypialni Kozioł gniewnie skierował wzrok ku górze.

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

25 maja 2015, 7:15

ah ten Czerepach jest przebiegły co to polityczna kariera robi z człowieka żeby wygrysc kolegę który pomógł mu zdobyc dosc wysokie stanowisko.

Ale Prezes bardziej przebieglejszy jest i się zabezpieczył choć Lodzia znalazła haka na kozła.

Ogolnie odcinek rewelacyjny i trzymał w napięciu.

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

25 maja 2015, 8:58

Odcinek rewelacyjny. Czerepach nigdy nie był tak blisko skraju przepaści, ale żona potrafiła o niego zawalczyć. Czy będzie to dla niego nauczką? Pewnie na jakiś czas - coś mi się zdaje że będzie próbował wykorzystać fakt, że Więcławski nie był przeciwko niemu. Może jakiś tajny sojusz?
Najzabawniejsze jednak było "starcie powietrzne" między kandydatami na Wójta. i słowa Solejukowej na widok motolotni "Marianek, dawaj Zeppelina". Dobrze że ksiądz utemperował kandydatów, w końcu sam miał ogródek zaśmiecony balonikami.
A w przyszłym tygodniu debata u Witebskiego, ciekawe czy kandydaci wzięli sobie do serca słowa księdza "na argumenty walczcie, nie na kalumnie".

Alferek
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

25 maja 2015, 9:09

I mieszkańcy Kowali, w których przedłużono głosowanie w wyborach prezydenckich poszli o 22:10 zagłosować zgodnie z sugestią jaką zobaczyli w odcinku "Rancza". ;)
Dla mnie odcinek rewelacyjny. Czerepach się przeliczył a Lodzia zrobiła błąd, że się wycofała z posłowania.

Tom2
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 20 razy

25 maja 2015, 9:18

Odcinek sredni, zresztą tak jak cala ta seria. Dziwna i malo realna scena w klasie. Chyba scenarzyści w szkole nie byli. takich malolatów działacz Solidarności to tyle obchodzi co plamy na marsie. Już więcej ich rajcuje co się na fejsie dzieje. A już powaliło mnie to patriotyczne uniesienie i palce w V i to w sobotę. Nieśmiało chciałem zauważyć, że Solejukowie maja konto założyli w chyba w 4 lub piatej serii i malo śmieszne jest pilnowanie walizki z 5 melonami. Solejukowa studiuje filozofię albo juz skończyla te studia bo jakoś o tym cicho i w związku z tym obyta światowo kobieta o zabezpieczeniu gotówki chyba wie cokolwiek. Powtarzam raz jeszcze cala seria jest ciągnięta na siłę i chyba serial powinien już sie skończyć dla dobra dzieła i sympatykow.

ODPOWIEDZ