Pomysły na 5 serię

To odpowiednie miejsce na wszelkie przejawy ranczerskiej twórczości związanej z serialem.
Regulamin forum
Gromadzimy tu twórczość fanów serialu "Ranczo" rozrzuconą dotychczas po wielu działach.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

12 lip 2010, 20:22

Tak sobie myślę, że nawet jeśli "Ranczo" skończy się definitywnie, to Irenka napisze jeszcze dla nas parę nowych odcinków. Pomysł z emoAgatką bardzo ciekawy. Coś mi jednak mówi, że niebawem Irenka zaskoczy nas jeszcze bardziej. :thumbup:
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

12 lip 2010, 22:03

macphisto pisze:Super jak zwykle ! :clap: Powinni Cię zatrudnić do pisania scenariuszy do Rancza :D
Lepiej zeby nie :D Bo jak to zobaczy scenarzysta/sci to jeszcze poczuja sie zagrozeni.
A mnie ten pomysl sie nie podoba. Pomysl z powrotem Marianka i Szymka do domu, z budowa domu - super.
Ale te harley'e to juz troche naciagane. Troche bardzo naciagane.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

12 lip 2010, 22:53

Ja wiem czy naciągane? Taki do remontu nie jest drogi do kupienia, a zamiast oryginalnych części można zastosować zamienniki albo kupić taniej na złomowisku, co nie zmienia jednak faktu, że potem jest drogi w utrzymaniu i często się psuje.
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

12 lip 2010, 22:55

Mi się podoba Irenko Twoje scenariusze są genialne :) przede wszystkim zabawne jak na Ranczo przystało
emo Agatka mogłaby być kolejną z ciekawszych postaci w serialu, przez nią mogło by wyniknąć kilka zabawnych sytuacji.
macphisto pisze:Ja wiem czy naciągane? Taki do remontu nie jest drogi do kupienia, a zamiast oryginalnych części można zastosować zamienniki albo kupić taniej na złomowisku, co nie zmienia jednak faktu, że potem jest drogi w utrzymaniu i często się psuje.
Na szczęście jest Marianek, on sobie napewno poradzi :)

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

12 lip 2010, 22:59

No jak ktoś ma smykałkę, to na pewno :]
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

12 lip 2010, 23:18

macphisto pisze:No jak ktoś ma smykałkę, to na pewno :]
Irenka na pewno ma talent i smykałkę , może spróbujesz pisać scenariusze , lub opowiadania. :yes:
Ewa

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

13 lip 2010, 14:14

macphisto pisze:Ja wiem czy naciągane? Taki do remontu nie jest drogi do kupienia, a zamiast oryginalnych części można zastosować zamienniki albo kupić taniej na złomowisku, co nie zmienia jednak faktu, że potem jest drogi w utrzymaniu i często się psuje.
Ale ja nie mam na mysli motocykla jako maszyny samej w sobie. Tylko ze to Harley Davidson.
Te motory sa wyjatkowe. Maja dusze. Harley to nie tylko motor :D To prawie kobieta jak mowi moj byly.
I ma racje :D
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

13 lip 2010, 18:19

Są wyjątkowe, nie zaprzeczam, ale czy to znaczy, że chłopaki nie mogą go mieć?

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

13 lip 2010, 18:28

Pewnie ze moga. Oczywiscie. Ale nie bedac w wieku szkolnym. Nie Davidsony.
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

13 lip 2010, 18:46

Marianek ma 18 lat, miał kasę, więc czemu nie. Na jego miejscu też bym sobie kupiła.

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

13 lip 2010, 19:30

Nie mowie ze pomysl sam w sobie z motorem jest zly. Po prostu mnie sie on nie widzi ( podkreslam nie widzi mi sie z Harleyami! A nie z innymi motocyklami).
Obrazek

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

14 lip 2010, 1:03

A ja uważam, że jak ma się kasę, smykałkę do reperowania, to można sobie sprawić i Harleya, nawet w wieku 18 lat :)

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

14 lip 2010, 7:51

Ale mnie nie chodzi o kase. Tylko wlasnie o ten wiek i o to ze to Harley. Zwyczajnie ze to ZA WCZESNIE. Ten motor jest dla najlepszych, no i Aniolow Piekiel :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Irenka
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 35 razy
Kontakt:

14 lip 2010, 11:12

Hej! Myślę, że trochę odbiegamy od tematu!
Ja może wyjaśnię sprawę Harley'a. Zgadzam sie z Lynn, że jest to pojazd z duszą. Umieszczenie go w scence nie było jakimś przypadkiem. Znając Marianka (z ekranu oczywiście) jestem przekonana, że jest on w stanie pokochać ten motor zupełnie dojrzałą miłością niezależnie od swojego wieku. Mam wokół siebie kilku maniaków motoryzacji i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że ich maniactwo od wieku nie zależy. ;)
"Z niczym nie należy przesadzać" - Kusy
Zapraszam: www.haniaj.blogspot.com

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Kontakt:

14 lip 2010, 14:42

Irenka pisze:Znając Marianka (z ekranu oczywiście) jestem przekonana, że jest on w stanie pokochać ten motor zupełnie dojrzałą miłością niezależnie od swojego wieku. Mam wokół siebie kilku maniaków motoryzacji i mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że ich maniactwo od wieku nie zależy. ;)
No właśnie, więc uważam, że nie ma nic złego w tym, że Marianek może mieć Harleya. To chłopak, który wkładał serce w to, co robił, więc jeśli kupił taki motor, też pokochał go od razu. I oto mi chodziło. A skoro miał na to pieniądze, to sobie kupił, bo chciał, bo wreszcie mógł sobie na to pozwolić. I jak się kocha motory, to nie jest nigdy na nie za wcześnie, gdybym mogła, sama bym dawno sprawiła Harley'a, a gdyby mi ktoś powiedział, że jestem za młoda, to bym się śmiała.

Dobra i naprawdę kończę, bo już to poszło za bardzo w bok XP

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

15 lip 2010, 15:48

Może wróćmy do tematu?

Lucy chciałaby, aby w gminie pojawily się usprawnienia, np. lepsze chodniki, więcej przystanków PKS i w ogóle miejscowa linia autobusów. Prosi więcławskiego o pomoc, ale ten się nie zgadza, bo Kozioł go przekupił, aby nie wdawal się nią we współpracę. :/ Lucy jest zdziwiona, ale cóż zrobić. Kusy pomagając Pietrkowi przy piosenkach odkrywa swój nowy talent: :nerd: wymyślanie świetnych melodii. Dowodem jest, że Pietrkowi bardzo się podobało. Kusy postanawia zostać więc jego kompozytorem.
Tymczasem do Wilkowyj podobno ma przyjechać sam wojewoda, więc gmina powinna wyglądać przyzwoicie.Ów ważna wizyta nie odbędzie się aż tak wcześnie, więc Lucy ponawia prośbę do Więcławskiego. Błaga go tak długo, że ten w końcu się zgadza. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki nie dowiedział się Kozioł. Jednak Więcławski posyła go do diabła =D i to była chyba najmądrzejsza decyzja w jego biznesie :lmao:. Wizyta wojewody udaje się świetnie i Wilkowyje zostają odznaczone medalem ''Niezwykle interesująca gmina'' ;D .
Wilkowyje, Wilkowyje, nasza bardzo mała gmina...

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

15 lip 2010, 19:01

Rainbow_Pearl pisze:Lucy chciałaby, aby w gminie pojawily się usprawnienia (...) miejscowa linia autobusów
Jeśli chodzi o tak małą wieś jak Wilkowyje to raczej mało sensowne jest zakładanie linii autobusowej. Może coś źle zrozumiałem, ale tak małe odległości można pokonywać choćby pieszo, rowerem czy bryczką. "Wilkowyje nie Paryż..." ;D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

15 lip 2010, 22:38

Jak tam wszedzie jest jakies 5-10 minut spacerkiem. Ja mysle ze przede wszystkim Duda pozegna sie z premia i zaczna byc wprowadzane wielkie europejskie zmiany we wsi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainbow_Pearl
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator

16 lip 2010, 14:42

Jesli oglodaliscie Ranczo to wiecie, ze Lucy pragnie, by w Wilkowyjach było lepiej. Więc nawet te 5-10 min chce skrocic do 3. A poza tym autobusy krążylyby nie tylko po Wilkowyjach, ale po calej gminie, co nie jest znowu az takie strasznie, okropnie krotkie.
Wilkowyje, Wilkowyje, nasza bardzo mała gmina...

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

16 lip 2010, 18:34

Ale to bedzie niepotrzebne i drogie. Bo:

1) Gmina musi taka linie utrzymac. Musi kontrolowac tez stan autobusow
2) Po co ma sie jezdzic autobusem jesli wszedzie jest 5-10 minut drogi? To sie mija z celem.
3) Bilety pewnie tez beda, wiec dodatkowy koszt dla mieszkancow. A niektorych przypominam panstwu nie starcza na chleb i smalec.
4) Jest jeden PKS do Radzynia i autobus do Lublina. Wiec ktorys musi przejezdzac przez sasiednie gminy.

A ja mam taki pomysl. Nagle mi przyszedl do glowy.

Nie wiemy jak zginela zona Kusego. A Kus to facet ok 40-stki wiec...moze miec przeciez dzieci. Np 20-o paro letnie, na studiach gdzies, albo w swiecie. Jeszcze z pierwszego malzenstwa.
A tu taka istotka Kusa sobie powraca do Wilkowyja. Ktora jako dziecko byla np slabego zdrowia. Stad nadopiekunczosc Kusego.
Obrazek

ODPOWIEDZ