[ranczersi] Folder Kochamy Ranczo

To odpowiednie miejsce na wszelkie przejawy ranczerskiej twórczości związanej z serialem.
Regulamin forum
Gromadzimy tu twórczość fanów serialu "Ranczo" rozrzuconą dotychczas po wielu działach.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

15 sie 2008, 0:00

Drodzy Ranczersi!

Z przyjemnością pragnę poinformować, że od 15 sierpnia 2008 roku w Jeruzalu można było nabyć folder-cegiełkę naszego wydawnictwa pt. Kochamy Ranczo.
Obrazek
Folder został przygotowany przez zespół w doskonale znanym Wam składzie: Bogusława Bielat (Bogna23), Kamil Cioma (Tengel2), Wiesław Kowalczyk (axell), Małgorzata Święs (Gosia), Katarzyna Wołowczyk (singri), Anna Zielonka (Ania).

Skład tekstu: Alina Nowak (aaalinka)

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Danuty Grzegorczyk (danka), Studia A (producenta serialu Ranczo), Krzysztofa Wellmana.

Projekt okładki: Jacek Maria Jeliński, Modelex

Dochód ze sprzedaży folderu Kochamy Ranczo w całości będzie przeznaczony na remont zabytkowej świątyni w Jeruzalu.

Projekt ten mógł zostać zrealizowany dzięki ogromnemu wsparciu, które otrzymaliśmy ze strony producenta serialu Ranczo - Studia A, które jest członkiem ATM Grupa S.A. Niniejszym pragniemy podziękować producentom - Maciejowi Strzemboszowi i Pawłowi Mantorskiemu za wsparcie finansowe oraz merytoryczne. Podziękowania kierujemy do wszystkich pracowników Studia A oraz ATM Grupa S.A, którzy z wielką życzliwością i otwartością wyszli na przeciw inicjatywie wydania folderu na rzecz ratowania zabytkowego kościoła w Jeruzalu.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę Pana Roberta Bruttera - współtwórcy scenariusza serialu ''Ranczo'' za wielką pomoc (merytoryczną i lobbingową), jaką wielokrotnie okazywał nam na etapie przygotowywania folderu.

Oddajemy to wydawnictwo na ręcę księdza Andrzeja Sobczyka - proboszcza parafii Jeruzal z nadzieją, że dochód z jego sprzedaży wesprze choćby w niewielkiej części dzieło ratowania zabytkowego kościoła w Jeruzalu.

W folderze można znaleźć między innymi:
- wywiady z twórcami serialu Ranczo
- wspomnienie o Leonie Niemczyku
- piękną historię Jeruzala - serialowej gminy Wilkowyje
- tekst o dworku Lucy i Kusego
- fragmenty prac nagrodzonych w konkursie "Wilkowyje - prawda o wsi czy fikcja"
- tekst o tym, jak 'Ranczo' łączy ludzi (m.in. o Forum Ranczersów)
.

Wszystko przeplatają kultowe już dialogi "ławeczkowiczów" oraz przepisy kulinarne, wśród których znalazł się (uwaga!) m.in. przepis na Mamrota!

A wszystko to znajdziecie w pięknej kolorowej oprawie formatu A4 i na kredowym papierze.

Sugerowana cena folderu to 20 zł. Jednak pamiętajmy o tym, że jest to cegiełka na rzecz ratowania zabytkowego kościoła, więc jeżeli macie życzenie i możliwość złożyć większą ofiarę to nic nie stoi na przeszkodzie.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 10:05 przez admin, łącznie zmieniany 16 razy.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
WebLion
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

15 sie 2008, 0:07

Niestety mnie na dożynkach w Jeruzalu nie będzie, ale po południu będę widział się z Arturem Barcisiem, który mógłby mi takową cegiełkę przekazać. Jeżeli można, a przede wszystkim, jeżeli jest taka możliwość, proszę o podanie numeru konta bankowego - wyślę cegiełkowy wkład na wskazane konto :)

Marcin
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy
Kontakt:

15 sie 2008, 19:55

Zakupiłem dziś owy folder i naprawdę jestem pod dużym wrażeniem. Wszyscy, którzy przyczynili się do powstania spisali się na medal ( nawet taki z Pekinu :lol: ). bardzo zachęcam innych do kupienia. Naprawdę warto.

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

15 sie 2008, 20:24

Folder baaardzo ciekawy :D Gratuluję autorom :pada:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Marcin
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 sie 2008, 20:31

Jeżeli ktoś był na zlocie to szczególnie zachęcam do kupna, bo jest wielka szansa, że będzie na jednym ze zdjęć 8-)

Awatar użytkownika
WebLion
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

17 sie 2008, 17:23

Folder do mnie dotarł, co widać na załączonym obrazku ;)

Obrazek

Bardzo serdecznie dziękuję :)
Numer konta jest podany na okładce folderu, więc mam wszystkie potrzebne informacje :)

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

18 sie 2008, 15:33

Ekipa Forum Ranczersów sprzedaje folder pt. "Kochamy Ranczo" na dożynkach w Jeruzalu. Zebrane w ten sposób pieniądze w całości przekazaliśmy na remont zabytkowego kościoła w Jeruzalu. W tym tygodniu odbierzemy z drukarni ostatnią transzę folderów (500 egzemplarzy). Szacujemy, że jeśli sprzedamy wszystkie, fundusz remontowy kościoła zasili kwota ok. 16 tysięcy złotych.

[youtube]
[/youtube]

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Kontakt:

18 sie 2008, 16:18

a jak chcecie sprzedać te 500 egzemplarzy? Przez Allegro? :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

18 sie 2008, 16:30

kylo69 pisze:a jak chcecie sprzedać te 500 egzemplarzy? Przez Allegro?
Co do sprzedaży to była juz o tym mowa , ze foldery nie pojda przez Allegro tylko ze bedzie mozna zamówic sobie na forum ile sie chce i zapłacic za wysyłke cos w tym stylu słyszałem , ale takie pytania to najlepiej skierowac do Admina , bo Admin wie lepiej na ten temat :)
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Awatar użytkownika
bonka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

19 sie 2008, 19:07

Ostatnio mnie nie było, a tu takie news'y!! Winszuje autorom i przede wszystkim pomysłodawcom. Genialna inicjatywa! Czy będzie miała swoją kontynuację?
Jeszcze raz BRAWO!!
[b] [url=http://imageshack.us]http://img88.imageshack.us/img88/7730/userbar557462kn9qx5.gif[/url]

"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."

"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność, zawsze jest za wcześnie."[/b]

Awatar użytkownika
singri
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

23 sie 2008, 1:18

bonka pisze:Genialna inicjatywa! Czy będzie miała swoją kontynuację?
Czy wolno mi podziękować w imieniu całej ekipy?

A co do kontynuacji - byłabym za. Tylko nie wiem, co by się w ewentualnej drugiej części miało mieścić...
"Jezus Mario... Wracałam od ślubu z trupem w bagażniku!" [size=67]Joanna Chmielewska "Przeklęta bariera"[/size]

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Kontakt:

23 sie 2008, 11:08

Może wywiady z pozostałymi aktorami i opis wszystkich 4 sezonów? :D

Awatar użytkownika
Kasia084
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Kontakt:

23 sie 2008, 12:23

Dawno mnie nie było bo byłam na wakacjach. Pomysł jest fantastyczny, prawdopodobnie również zamówię sobie jeden egzemplarz. :hurra:
"Z Gór wracałem, gdy Ty odszedłeś w góry niebieskie,
I zabrał Cię wóz z widokiem na Bieszczady..."

" Cholera!, całego psa mi zabrudził!"- Lucy
"Z miłości porzucił mnie... to kretyn..."- Lucy

vanja16
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

24 sie 2008, 22:08

Ja też muszę zamówić a do kogo trzeba wysłać e-maile z zamówieniem ??
"Nie patrz na gwiazdy które znikają,lecz na oczy które kochają"

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

24 sie 2008, 22:13

vanja16 pisze:Ja też muszę zamówić a do kogo trzeba wysłać e-maile z zamówieniem ??
Podsyłam to co napisał Admin zeby nie było ze nikt o niczym nie wie :) :
Uwaga Ranczersi!

Można już zamawiać foldery „Kochamy Ranczo” przez Internet.

Warto pamiętać, że folder stanowi cegiełkę na remont zabytkowej świątyni w Jeruzalu.

Jak zamawiać?

Aby dokonać zamówienia należy przysłać maila (w tytule maila proszę wpisać "zamówienie folderu") na adres ranczersi(małpa)gmail.com w treści wpisując imię i nazwisko, nick z forum (dla osób zarejestrowanych) oraz dokładny adres, na jaki ma zostać wysłany folder. Foldery będą wysyłane do zamawiających przynajmniej raz w tygodniu.

Koszty

Cena folderu: 20 zł
Koszty przesyłki: 4 zł (operator: Poczta Polska)
Razem do zapłaty: 24 zł

Dane do przelewu

Foldery są wysyłane po dokonaniu wpłaty na niżej podane konto:
50 1020 5558 1111 1507 9600 0240
Jako nazwę odbiorcy można wpisać „Forum Ranczersów”.
W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko, nick z forum (dla osób zarejestrowanych na forum) wraz z dopiskiem „cegiełka na remont kościoła”.

Jasne zasady
Uwaga! Po wpłynięciu środków na ww. konto, kwota 20 złotych za zakup folderu będzie niezwłocznie przelewana na konto parafii Jeruzal. Osoby zainteresowane mogą otrzymać potwierdzenie przelewu z ww. konta na konto parafii Jeruzal. W takim przypadku proszę wyraźnie zaznaczyć w mailu z zamówieniem chęć otrzymania potwierdzenia przelewu na konto parafii Jeruzal.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!
Ilość egzemplarzy ograniczona.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 16:16 przez Aruna, łącznie zmieniany 1 raz.

vanja16
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Kontakt:

08 wrz 2008, 20:21

Cześć wszystkim Tengel i Ania przesyłają wszystkim gorące pozdrowienia z Holandii ;-) ;-) Brakuje im pisanie postów na tym forum :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pon 08 Wrz, 2008 20:22 ]
Czy ten folder można zakupić w kioskach ????
"Nie patrz na gwiazdy które znikają,lecz na oczy które kochają"

Awatar użytkownika
Aruna
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

08 wrz 2008, 20:25

vanja16 pisze:Czy ten folder można zakupić w kioskach ????
Z tego co wiem to nie kupisz tego w kiosku tylko mozesz zamówic ten folder przez forum
"Piwo do Odebrania" - Wioletka :)
"Język polski to najtrudniejszy język, zaraz po chińskim podobnież..." :) - Śp.Jan Japycz

Marcin
Moderator
Moderator
Kontakt:

08 wrz 2008, 22:35

Aruna666, Tak, ten folder dostępny jest tylko na forum, ewentualnie w Jeruzalu (tak mi się wydaje )

Awatar użytkownika
Jurek
Początkujący
Początkujący

30 gru 2008, 21:08

Witajcie: wczoraj byłem w Wilkowyjach i kupiłem w sklepie "U Krysi" -wł Krystyny Więcławskiej: folder, mamrota (4,40 PLN) i pocztówkę. Wszystko super, atmosfera w sklepie tak jak w filmie: panowie na zewnątrz, panie wewnątrz plotkują tzn. "wymieniaja opinie". Tylko tych materiałów o Wilkowyjach trochę mało tzn zero. Zdjęć z nakręcania filmu: zero i in. z życia mieszkańców zero, tylko dom Solejuków mi wskazali co w połączeniu z mapką Admina spowodowało że trafiłem. Zrobię wiosenne zdjecia i zamieszczę.
SEZON NA SEZON, SEZON NA SEZON, (1 SEZON na rok)

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

04 sty 2009, 19:43

Czekamy na zdjęcia 8-) ja tez planuję się wybrać do Jeruzala

[ Dodano: |24 Cze 2009|, 2009 12:03 ]
czy mozna jeszcze zamówić ten folder??

ODPOWIEDZ