Mieszkam w Wilkowyjach

To odpowiednie miejsce na wszelkie przejawy ranczerskiej twórczości związanej z serialem.
Regulamin forum
Gromadzimy tu twórczość fanów serialu "Ranczo" rozrzuconą dotychczas po wielu działach.
juleeeeczka97
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 58 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

05 sie 2015, 13:35

Cześć!Temat podobny do " [Ranczo] Wymyślamy scenki".
A więc zabawa polega na tym:Wymyślamy postać w którą chcielibyscie się wcielić.Piszecie z kim chcielibyscie mieszkać ,koło kogo,gdzie pracuje,z kim się przyjaźni,kogo kocha. A potem wymyślamy scenki z udziałem waszych postaci.
Ok więc zaczynam.
Ania lat 23,studentka Medycyny przyjeżdża do Wilkowyj w ramach wolnego stanowiska pielęgniarki.
Pierwszą osobą którą spotyka to Fabian w którym się zakochuje i postanawia go poderwać nie bacząc na zazdrosną Klaudie.Równie zazdrosna o nową pielęgniarke jest żona Wezóła.Ania zaprzyjaznia się z Francesca i Wioletką,oraz pewnego wieczoru z Moniką.Ania mieszka nad restauracja w dawnym pokoju Jagny.
Serce mi pęknie albo mnie szlag trafi!

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

05 sie 2015, 18:18

Wszystko u tej "Ani" identyczne jak u Jagny...
"Pietrek, ty nie myl przyjemności z pracą, jeśli nie chcesz, żeby w pracy nieprzyjemność spotkała cię"

lukasznowicki
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

05 sie 2015, 19:37

Nie całkiem, Jagna najpierw ledwo się zgodziła udawać... dopiero potem coś poczuła. A i to mało to było mocne, skoro praca w większym mieście okazała się silniejsza. A ładnie ukazano miłość Klaudii, która nienawidząc wsi i bycia wójtową, zgodziła się zostać.
I zostało jej to wynagrodzone tym, że wójtową być nie musi :)

ODPOWIEDZ