Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Razem napiszmy scenariusz nowych odcinków Rancza

To odpowiednie miejsce na wszelkie przejawy ranczerskiej twórczości związanej z serialem.
Regulamin forum
Gromadzimy tu twórczość fanów serialu "Ranczo" rozrzuconą dotychczas po wielu działach.
Awatar użytkownika
czerepachd;98
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 239
Rejestracja: 19 lut 2011, 8:01
Lokalizacja: Wola Korybutowa

21 lip 2013, 0:41

Proponuję zabawę w scenarzystów:) Odcinek 92. Każdy po scenie, kto wie, może niektóre z naszych prac będą wykorzystane w serialu :D
"Nie kocha się za coś, tylko pomimo" - Halina Kozioł
Awatar użytkownika
Bercek90
Super User
Super User
Posty: 879
Rejestracja: 20 kwie 2013, 10:50
Lokalizacja: POLSKA

21 lip 2013, 8:58

Myślę,że moze by być taka scena,że Senator odkrywa,że Czerpeach ale nie jest pewien czy on bo ktoś zgłosił senatora do konkursu Wścibski człowiek miesiąca i wpada w szał Czerepach krzyczy,że to nie on a po jakimś czasie odkrywa,że on sam podpisując umowę o reklamę jego wizerunku podpisał,że zobowizuje się do brania we wszystkich konurasch organizowanych przez firmę.

Wiem ze trochę bez sensu :D Ale co tam :D
ODPOWIEDZ