Co robić, kiedy dziecko ma wzdęcia?

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
lukaszblaut
Nowicjusz
Nowicjusz

31 gru 2017, 13:12

Witam bardzo serdecznie :) Chciałbym się do Was zwrócić z pewną kwestią. Zauważyłem, że moje dziecko ma ostatnim czasy coraz większe trudności ze wzdęciami i gazami. Wcześniej było ok, ale od jakiegoś czasu się to nieco nasiliło… Oczywiście będziemy z tym iść do lekarza, ale może dalibyście radę doradzić mi jak to rozwiązać? Może ktoś z Was miał taki problem? Ja trafiłem na taki artykuł http://www.mamazone.pl/artykuly/male-dz ... iemowlaka/ ale liczę też na Waszą pomoc, bo chciałbym jakoś temu przeciwdziałać jak najszybciej. Z góry dzięki za porady.

Reklama

Awatar użytkownika
gabrielle7
Nowicjusz
Nowicjusz

19 sty 2018, 6:20

Przede wszystkim nie wpadać w panikę. Nie oznacza to jednak, iż niepowinniśmy działać a co za tym idzie udać się z dzieckiem do lekarza.

gambit
Nowicjusz
Nowicjusz

22 sty 2018, 22:18

Dokladnie tak zrob.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 404 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 191 razy

23 sty 2018, 20:05

Dobry wieczór , przy całym szacunku dla tematu ....Mam apel to nadal forum o serialu Ranczo a i owszem ma różne grupy tematyczne , ale nie zakładajmy takich tematów. Za niedługo będziemy dyskutować czy powiększyć biust czy nie lub czy zrobić botoks czy nie... I fajnie by było , by każdy z nowych forumowiczów najpierw napisał parę mądrych zdań o serialu. Może wtedy rozruszamy na nowo forum. I proszę to traktować bez urazy ale dla mnie ...I zostawię kropki zamiast komentarza. Pozdrawiam serdecznie
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

ODPOWIEDZ