Licytacje

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
oldskool
Nowicjusz
Nowicjusz

01 sty 2016, 16:23

Witam, mam pytanko jestem szczęśliwym posiadaczem podkoszulki (będę). Wylicytowałem, czy wie ktoś z Was ile czasu jest na wpłatę oraz numer konta do wpłaty. I najważniejsze pytanie: co z nią zrobić, jak ją zabezpieczyć. Myślałem o szybie, ramce i zamknąć podkoszulkę i powiesić. Wiadome, że jak będę nosił, to po praniu już nie będzie autografów.

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

01 sty 2016, 21:55

Oldskool, proponuję zacząć od lektury informacji umieszczonych na stronie pomocy charytatywni.allegro.pl. Proszę, oto link: http://charytatywni.allegro.pl/help/category-10143. Danych, o które pytasz powinieneś poszukać na swoim koncie Allegro, z którego dokonałeś zakupu (zakładka "Kupione"). Tam powinny być wszystkie potrzebne informacje. Z reguły wiadomości o licytacji przychodzą też na skrzynkę mailową po zakończeniu licytacji. Poszukaj takiej informacji w skrzynce odbiorczej (opcjonalne w katalogu Spam). Pomysł z oprawieniem koszulki w ramkę z szybką jest sensowny. Nie polecam szukać domowych sposobów na utrwalanie umieszczonych autografów. Gdybyś koniecznie chciał ją nosić, to można byłoby się zastanowić nad wyhaftowaniem złożonych na niej podpisów. Możesz popytać w pracowniach krawieckich w swojej okolicy czy świadczą takie usługi i ile to by mogło kosztować.

ODPOWIEDZ