Strach się bać!

Miejsce na dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
Justyna -:-)
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

29 maja 2009, 16:14

Bardzo fajny pomysł,jak jakaś moja straszna i ciekawa historia mi się przypomni napewno napiszę. :)
Pozdrawiam!
Justyna

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

29 maja 2009, 18:31

Byłam w zeszłym roku na koloniach. Pewnej nocy poszłyśmy z koleżanką do toalety. Wchodzimy sobie jak gdyby nigdy nic, patrzę....a tam za oknem w ciemności patrzą na mnie dwie postacie. Prawie dostałyśmy zawału :eek: Już zwiewałyśmy w stronę drzwi, kiedy postacie zaczęły walić w szybę i nas wołać :O Przyjrzałam się im i ze zdziwieniem stwierdziłam, że są to....dwie kolonijne wychowawczynie :lmao: Okazało się, że zacieły się w swoim pokoju i wyszły przez okno na daszek w nadzieji, że łazienkowe okno będzie otwarte i przez nie wejdą... :hihi: :hihi:
"I tylko sny, szalone sny są tutaj jak wszędzie..."

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

29 maja 2009, 20:14

Narazie nie przypominają mi się straszne historie, które warte byłyby zapisania na forum, ale może na biwaku w poniedziałek coś ciekawego się wydarzy... Wkażdym razie pomysł świetny!!!

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

30 maja 2009, 0:10

Hmm ja raczej do strachliwych nie należę. Jednak raz wystraszyłem się na śmierć. Jechałem właśnie z tatą i siostrą do Oławy na Mszę Świętą w mojej intencji z okazji 18 urodzin. Padał deszcz. Z naprzeciwka jechał maluch, który z powodu nadmiernej prędkości 90km ( na tej drodze są koleiny, podczas deszczu bardzo śliskie) wpadł w poślizg i zjechał na nasz pas. Doszło do czołowego zderzenia. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Żeby wyjść z samochodu musiałem wyważyć drzwi. Powiem wam, że nigdy nie zapomnę tego huku. Gdyby nie pasy nie pisałbym wam tego teraz.
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

30 maja 2009, 0:19

Całkiem niedawno, rok temu na wakacjach, kiedy jasno jest nawet o godzinie 22 wyszedlem na spacer z moim kolegą. Szliśmy tą samą drogą co zawsze, niedaleko miejsca zamieszkania. Idziemy drogą polną, wokół nas pola ze zbożem. Szliśmy calkiem dlugo, az kiedy sie zrobilo ciemno zawrocilismy. Wracając, kilkadziesiąt metrów od domu zaczynamy rozmowe, całkiem dziwną jak na nas bo nigdy o takich rzeczach nie rozmawialiśmy, o pomysle stworzenia gry, ktora wzorowalaby nasz swiat, jednak to miejsce w ktorym mieszkamy rozniloby sie od rzeczywistosci, bo chodziloby tutaj jakies ufo lub cos w ten desen. Przeszliśmy kilka metrow dalej a rozmowe przerwal nam, coś w rodzaju krzyku dzwiek, ktory dochodzil z pola ok. 2 metry od nas. 'Coś' przebiegło koło nas i dźwięk ucichł. :O

Naprawde się wystraszylem, ale teraz milo sie o tym wspomina :lol-sweat:
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

30 maja 2009, 14:07

Ja też okropnie boje się pająków,dzisiaj ide sobie ulicą,nagle czuje jak coś chodzi mi po ręce,byłam pewna że to pająk,jeszcze zanim spojrzałam,strasznie się wystraszyłam i zaczęłam piszczeć,aż ludzie się oglądali :] :] :] Ale okazało się,że to biedronka :hihi:

[ Dodano: |30 Maj 2009|, 2009 14:21 ]
Z koleji znam wiele opowiadań o duchach,zjawach itp...Np.babcia często mi i mojemu ciotecznemu rodzeństwu opowiadała,mamy bardzo dużą rodzinę więc jest co opowiadać,niemal każdemu się coś przytrafiło...Niektóre historie są jeszcze ludowe...Ostatnio przeczytałam w pewnej gazetce kilka ciekawych histori ;) Puźniej postaram się napisać...
Justyna

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum

30 maja 2009, 18:36

Ja, jak niektórzy powyżej też nie przepadam za pająkami. W ostatnie wakacje byłam we Włoszech i mieszkaliśmy na campingu. Ja oczywiście miałam pajęczą obsesję i co wieczór przed snem sprawdzałam z latarką cały namiot w obawie, że gdzieś mógłby się jakiś ukryć. Któregoś dnia siędziałam w moim namiotowym "pokoiku" i czytałam książkę. Tata mnie zawołał na dwór, a ja odkrzyknęłam, że nie przyjdę bo pod stolikiem przed namiotem są pająki. I w momencie gdy wypowiedziałam to zdanie zobaczyłam na materiale tuż przed moją twarzą ogromnego pająka :eek:
Wtedy już niekt mnie nie musiał prosić bym wybiegła na zewnątrz. :D

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

30 maja 2009, 21:37

Pająków sie nie boję, ale moje koleżanki tak, 2 lata temu na biwaku w Jesionce musiałam wyciągąć małego pajaczka z umywalki bo wszystkie bały się wejść do łazienki, myszek też się nie boje ale moja babcia panicznie ( nie widziałą jeszcze Tupka w akcji)
Kiedyś na lekcji w-f biegałyśmy w parku. Dawniej był tam poniemiecki cmentarz Trawa była wysoka do kolan, nagle w trawie usłyszałyśmy jakieś trzepotanie, podeszłyśmy bliżej, a z trawy prosto na nas wyleciał nietoperz wzbił się w górę a potem na wysokości naszych głów leciał za nami, zaczęłyśmy uciekać, oczywiście nietoperz po kilku metrach skręcił w bok i tyle go widziano, jednak my przestraszyłyśmy sie okropnie.
Poza tym często śnią mi się koszmary, których wolałabym nie opisywać, budzę się potem w nocy z krzykiem i jestem kompletnie zdezorientowana.

Awatar użytkownika
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Kontakt:

03 cze 2009, 20:00

Mi kiedyś często śniły się koszmary,ale teraz na szczęście już nie ;D
Na biwaku w Rynie,wraz z koleżankami chodziłyśmy w nocy po terenie ośrodku,w pobliży był las i całkiem spore jeziorko.I wczoraj razu,koło 2 w nocy,szłyśmy właśnie do swojego domku,gdy koło lasku który był bardzo blisko zobaczyłam jakąś postać,w ciemnościach wydała się bardzo straszna i dziwna,wyglądała jakby przygarbiony człowiek w długim płaszczu stał tyłem do nas,przestraszyłyśmy się i uciekłyśmy do domków,całą noc straszyłyśmy się i myślałyśmy o tym"duchu"...Rano poszłyśmy w tamto miejsce i okazało się że nasz"duch"to karłowate drzewo z jakąś starą płachtą zarzuconą tak,że w nocy wyglądało to zupełnie jak jakaś straszna postać... :]
Justyna

Awatar użytkownika
boolster
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

03 cze 2009, 21:48

Gdy byłem dzieckiem, bardzo bałem się Buki. Prawie zniszczyła mi dzieciństwo. Teraz boję się sesji. Chyba jest jeszcze gorsza.
"A rolling stone gathers no moss"

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

04 cze 2009, 14:33

Ja się boję, że się nie dostanę do wybranego liceum, a co za tym idzie boję się sprawdzić ile uzyskałem punktów z testów ^^" . Na szczęście wyników jeszcze nie ma :]
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

Awatar użytkownika
c3po
Super User
Super User
Kontakt:

05 cze 2009, 15:39

milek1243, napewno dobrze ci poszlo. Tez sie obawialem, ale napisalem najlepiej z chlopakow w szkole i sie dostalem do technikum ekonomicznego :] Jak na tyle przedmiotów co jest w tej szkole, to i tak będzie ładna średnia ^^"
http://www.pajacyk.pl/ Pokaż, że zależy Ci na innych
Może kawy?

Awatar użytkownika
Black_Diamond
Osobowość forum
Osobowość forum

05 cze 2009, 20:02

Kitty pisze:-czołówki teleturnieju 'miliard w rozumie'

Taak ten rysunkowy facet z czołówki był zmorą mojego dzieciństwa. Nie wiem co w nim było strasznego, ale do dziś przechodzi mnie dreszcz, gdy o nim myślę :eek:

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

05 cze 2009, 21:18

Nie pamiętam tego!!! chyba będzie trzeba uruchomić YT
W szkole boję skakania przez kozła i skrzynie oraz w zwyż na w-f:(

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

08 cze 2009, 21:29

ja się boję matematyki i pająków
a w dzieciństwie bałam się ciemności, piecyka gazowego u babci i faceta z reklamy szamponu do włosów wella xD
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Paulina
Super User
Super User
Kontakt:

10 cze 2009, 21:25

Kitty, nie ty jedna
wczoraj w nocy jak sie obudziłam wystraszyłam się krzesła obrotowego, na które padało światło ulicznej latarni przez okno :rotfl:

Awatar użytkownika
aaalinka
Zasłużony
Zasłużony
Kontakt:

15 cze 2009, 11:26

paulina1993_93 pisze: W szkole boję skakania przez kozła i skrzynie oraz w zwyż na w-f:(
:D Też tak miałam, ale najgorzej bałam się grając w siatkówkę, kiedy piłka na mnie leciała - wtedy uciekałam z wrzaskiem. Był to właściwie sabotaż :P Niestety, bardzo często grywałyśmy w siatkówkę, a ja niestety mogłam robić wszystko, byle nie to!
Będę_walczyła_jak_lwica

Awatar użytkownika
Ania
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy
Kontakt:

15 cze 2009, 11:37

Przyznam szczerze, że ja też miałam z siatkówką straszne problemy :( Jak miałyśmy w nią grać, to byłam chora. Bo ja w ogóle jestem sportowe beztalencie. Nawet w ping-ponga nie umiem trafić sobie w piłeczkę :P
-Owszem, zyskałem - odpowiedział Lis. -Chociażby kolor zboża.
"Mały Książę"

Awatar użytkownika
Joanna
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

04 lis 2009, 17:22

Ja w siatce nie potrafiłam przy serwowaniu piłki przez siatkę przebić :hihi:
A w skoku z miejsca to jak słonica skakałam max 30cm :hihi:
O innych ćwiczeniach lepiej nie mówić - TRAGEDIA.
A tak poza tym to wszystkiego się boję :P
- DO DOMU !!! - Wioletka

Awatar użytkownika
Milek
Zasłużony
Zasłużony
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy
Kontakt:

04 lis 2009, 17:30

Wydaje mi się, że w boksie byłabyś dobra :D
Obrazek
Tworzenie stron internetowych - Lublin

Jan Japycz: Widzi pani, jeśli przepis jest trochę nieżyciowy to trochę można...
Hadziuk: Trzeba uważać, żeby w alkoholizm nie popaść...

ODPOWIEDZ