Czy Czerepach lubi księdza proboszcza?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
pietros
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

25 maja 2013, 21:20

Wiem, że może to nieodpowiedni dział, ale nie umiałem lepszego znaleźć. Czy Czerepach lubi księdza proboszcza? Bo gra tak, że już sam nie wiem :/ Wiem na pewno, że ksiądz nie przepada za Czerepachem. Był czas, że działali razem, knuli przeciw ówczesnemu wójtowi itp. Jednak zastanawiam się, czy to z pobudek czysto politycznych czy może jednak też z jakichś kontaktów prywatnych?
"Gdy za ladą Ją ujrzałem, to natychmiast oszalałem!" - piosenka Pietrka.

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

25 maja 2013, 22:46

Raczej nie ma między nimi jakieś wielkiej przyjazni .
Wiadomo że w słusznej sprawie potrafili się połączyć i działać razem ale tu chyba tylko tyle ;)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

26 maja 2013, 17:46

Zgadzają się ze sobą jeżeli działają w tej samej sprawie.
W tej serii np. Ksiądz nie wstawił się za Czerepachem jak go Michałowa z resztą kobiet ze wsi pogoniła :D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Deleted User 3416

01 lis 2013, 21:04

Lubi to w tym przypadku słowo nie najlepsze. W tym przypadku należy bardziej mówić o wzajemnym poszanowaniu, tolerancji i "akceptacji".
Zarówno Ksiądz jak i Czerapach stanowią członków miejscowej inteligencji więc można powiedzieć że jest w ich kontaktach coś na zasadzie "jak równy z równym".

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 914 razy
Kontakt:

16 gru 2013, 20:21

Krótko po wyborze na senatora Czerepach zapowiedział, że Kozioł pójdzie w ślady Nikodema Dyzmy. Trzeba przyznać, że konsekwentnie się tego trzymają. Abnegat - idiota robiący coraz większą karierę polityczną dzięki nieprawdopodobnemu instynktowi i fenomenalnemu doradcy, umiejętnie wykorzystujący każdą nadarzającą się okazję do poprawy wizerunku i wzrostu słupków sondażowych. Do tego trafne hasła reklamujące PPU. Skojarzenie z Dyzmą bardzo naturalne. Zresztą takich Dyzmów i w realnym życiu, nie tylko politycznym, można znaleźć bez liku.

wuwuzela
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

13 lip 2014, 22:46

Zgodzę się z waszą opinią. Relacje między nimi są raczej chłodne - proboszcz raczej traktuje Czerepacha jako osobę niegodną zaufania i niezbyt uczciwą (ze względu na kontakty z senatorem) ale jeśli mają wspólny interes (jak ratowanie funduszy parafii) to jakoś się "trawią" ;)

Deleted User 1816

16 lip 2014, 18:19

Zacznijmy od tego że pojęcie "lubić" jest dla Czerepacha całkiem obce. On może być dla kogoś ewentualnie miły, jednak tylko i wyłącznie pod warunkiem iż coś z tego będzie miał.

Deleted User 3668

16 lip 2014, 18:38

Zgadzam się z mc_flay'em! Moim zdaniem Czerepach nikogo nie lubi, poza władzą (oczywiście za wyjątkiem swojej żony, którą jednak bądź co bądź kocha). A to, że czasem sprawia takie wrażenie że kogoś lubi czy jest miły, to tylko pozory i celowa manipulacja, wynikająca z wcześniej zaplanowanej i piekielnie inteligentnie przemyślanej intrygi, mającej przynieść dla niego (i jego kariery politycznej) określony skutek.

ODPOWIEDZ