"Ranczo": nie będzie dziewiątego sezonu?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
tomasz
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

11 maja 2013, 10:55

http://film.onet.pl/wiadomosci/ranczo-n ... omosc.html

w sumie nic nowego ale zawsze coś o "Ranczu"

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 913 razy
Kontakt:

11 maja 2013, 14:25

Wszystko musi się kiedyś skończyć, nawet "Ranczo" :( Co prawda, można znowu spróbować z petycją, lub inną formą nacisku na TVP w celu kontynuacji. Tylko nasuwa się pytanie, czy wszystkie zainteresowane strony będą chętne, by "Ranczo" miało swą kontynuację ? Wszystko, moim skromnym zdaniem, zależy od oglądalności VIII sezonu. Potem, można rozważyć różne opcje :good:

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

11 maja 2013, 18:41

Dokładnie tak zyciak :!: :)
Na chwile obecną z pewnością opłaca się kontynuować serial bo oglądalność jest spora, biorąc pod uwagę oglądalność innych programów/seriali w tym samym czasie co Ranczo to jest to naprawdę dobry wynik. :good:
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

11 maja 2013, 19:48

Z drugiej strony, jak w artykule, koniec "Rancza" miał być już po pierwszej serii, potem po czwartej. Teraz nas straszą, że ósemka będzie ostatnia. A tak samo straszą, co jakiś czas, z końcem świata ;) Ile to już razy miało być? Może w przypadku "Rancza" będzie podobnie?

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

11 maja 2013, 19:58

zyciak miejmy taką nadzieję :!: :D

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

13 maja 2013, 8:45

Co prawda napisał o tym straszny szmatławiec, ale.... ;)
superseriale.pl napisał(o)
Jeruzal, miejscowość, w której kręcony jest najpopularniejszy serial telewizyjnej Jedynki. Nikt tu jeszcze nie słyszał, że Ranczo znika z wizji. Kiedy mówimy im o tym, apelują: Nie zabierajcie nam Rancza. Dzięki serialowi żyje się im lepiej. Ranczo 8 sezon ma być ostatnią serią serialu.
PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

Awatar użytkownika
Tomu
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 48 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

13 maja 2013, 11:27

Słuchajcie ..tak naprawdę to czy będzie , czy nie będzie 9 sezonu to i tak jak będą powtarzali stare ranczo w telewizji
to jakby było z nami cały czas !!!!! ;)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

13 maja 2013, 19:53

Czyżby już zaczynało się wielkie poruszenie tym, że Ranczo nie będzie kontynuowane dalej po VIII serii :?:

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy

13 maja 2013, 23:22

A według mnie VIII seria powinna być tą ostatnią. Wiem, że wszyscy tutaj chcieli by aby nasz ulubiony serial nigdy sie nie skończył, ale tak się nie da. "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść". Serie 5-7 są śmieszne, ale dla mnie i tak najlepsze będą cztery pierwsze transze ( szczególnie 1. i 3.) :D

pietros
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

13 maja 2013, 23:51

Jak to jest na stronie - jest Ranczo i Ranczo II. Według mnie to pierwsze jest o niebo lepsze od drugiego. A do czego zmierzam? Do tego, że ja normalnie się modlę oto, by Ranczo się już skończyło. Dlaczego? Bo nie chcę patrzeć na to, jak mój ulubiony serial się kompromituje, a niestety powoli są już tego oznaki. W Ranczu teraźniejszym nie ma już takiej lekkości, jak w pozostałych seriach. Dlatego ja bym był najbardziej usatysfakcjonowany, jakby Ranczo zakończyło się po IV serii, ale "opatrzność zrządziła" inaczej.
"Gdy za ladą Ją ujrzałem, to natychmiast oszalałem!" - piosenka Pietrka.

Awatar użytkownika
tomasz
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 4 razy

14 maja 2013, 0:33

pietros pisze:Jak to jest na stronie - jest Ranczo i Ranczo II. Według mnie to pierwsze jest o niebo lepsze od drugiego. A do czego zmierzam? Do tego, że ja normalnie się modlę oto, by Ranczo się już skończyło. Dlaczego? Bo nie chcę patrzeć na to, jak mój ulubiony serial się kompromituje, a niestety powoli są już tego oznaki. W Ranczu teraźniejszym nie ma już takiej lekkości, jak w pozostałych seriach. Dlatego ja bym był najbardziej usatysfakcjonowany, jakby Ranczo zakończyło się po IV serii, ale "opatrzność zrządziła" inaczej.
Ja też uważam, że pierwsze 4 serie były najlepsze, lecz wszystko się zmienia. Zmieniają się czasy, ludzie i Ranczo nie może być takie same jak tamte. Właśnie ludzie się rozwijają, jak widać na przykładzie ławeczki, gdzie każdy przeszedł ewolucje. I to właśnie w Ranczu lubię, że się zmienia i odcinki dalej są ciekawe i śmieszne. Wiele ciekawych tematów wykorzystano w "Ranczu I", które nie mogą być powielane w następnych seriach. Po prostu taka jest kolej rzeczy.
Dlatego chciałbym, żeby Ranczo trwało jak najdłużej. Nawet jeśli następne serie będą może mniej śmieszne- to jest dalej Ranczo, które wolę bardziej niż jakieś inne gó*** seriale, które opowiadają tylko o zdradach i kolejnych miłościach.

Awatar użytkownika
Nienasycony
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

14 maja 2013, 13:11

Jako Nienasycony, jestem nienasycony i wszelkie sygnały o Definitywnym Końcu przyjmuję bez entuzjazmu.

Ja potrafię zrozumieć, że Autor też Człowiek i boi się "wyciąć koguta" w wyniku nieustającego crescendo akcji.
Rzeczywiście trudno będzie jeszcze przebić dramatyzm ostatnich odcinków, a przecież w 8 sezonie, zgodnie z regułą Hitchcock'a, dynamizm akcji będzie chyba narastać?
Przecież rzecz nie będzie chyba w skali tylko nowego gatunku pierogów, czy odnowy "przemysłu" bimbrowniczego?

Rozpuszczeni, karmieni sensacjami widzowie 9 sezonu, byliby zaskoczeni taką degrengoladą.
A przecież czy można ciagle bardziej, bardziej, bardziej?

Wyobrażam sobie nocny koszmar Autorów, świetnie wyobrażony przez Mleczkę:Obrazek

Wiecie, w czym moja nadzieja?
W tym, że to przecież déjà vu!
Już raz, razem z Ławeczką, u grobu Japycza, z nostalgią żegnałem "Ranczo", przyznając Ławeczce rację, że "trzeba wiedzieć kiedy skończyć" no bo co by tu można było jeszcze dopisać?

Jako laik, nie doceniłem profesjonalizmu Autorów!
"Dynastia" i jej podobne seriale grzęzły w powtórzeniach i absurdach,
zaś "Ranczo" dzięki przyjętej już na samym początku konwencji "przymrużonego oka" może sobie pozwolić doprawdy na wiele!
Jeszcze wiele, wiele pomysłów w tej konwencji nie będzie razić, a bawić!

PS

Wiecie, co ciekawego wpadło mi w oko?
Podobieństwo "Rancza" do włoskiego neorealizmu (znam proporcją Mociumpanie!)

Te pomieszanie i wzajemnie wzmacnianie się: dramatyzmu, wzruszenia i ciepłego humoru, uśmiechu wobec ludzkich słabostek.

"Fikołki" Chaplina były rozrywką "jarmarczną", lecz obecnie widzimy w nich coś więcej.
Czego i "Ranczu", życzę i jako jego entuzjasta, mam na to nadzieję!
Bo widać, że całej Ekipie nadal się CHCE, a to chyba bardzo wiele daje "produktowi".

PS2
Skojarzenie wydarzeń ostatnich odcinków z "Układem zamkniętym" narzuca się w sposób oczywisty, nie wiem tylko jak to jest z chronologicznymi relacjami obu obrazów. Czy "Ranczo" uległo powszechnym chyba emocjom?

PS3
Kocham Lucy!
Kocham Kusego! (platonicznie)
A Żoneczka nie ma nic przeciw, bo sama ich kocha.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 maja 2013, 16:48

Na stronie swiatseriali.pl ukazał się dziś artykuł zapowiadający początek zdjęć do ósmego sezonu. Jest też krótka wypowiedź producenta "Rancza" - Maciej Strzembosza dotycząca ewentualnej kontynuacji serialu :good:
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

15 maja 2013, 16:49

Czyli nic nie przesądza o tym, że ta VIII seria będzie ostatnią :)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

15 maja 2013, 16:51

Ano, z tego wynika, że jest szansa na kontynuację :good: I tego się trzymajmy :palce:

Awatar użytkownika
andrzej17083
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

15 maja 2013, 16:55

Pierwsza tajemnica 8 sezonu Rancza zdradzona :good:

Odcinek 2(93) pt:Wykapany ojciec. :hot:

Raczej wiadomo o kim mowa :zadowolony:
http://martachodorowska.blogspot.com/20 ... yjach.html
-do urzędu za próg nie wpuszczać , jego pokój opieczętować , zamki zmienić !!! - Wójt o Czerepachu

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

15 maja 2013, 17:17

zyciak ja uważam, że TVP będzie chciało to dalej ciągnąć.Jest zadłużone a nie ukrywając Ranczo ma dużą oglądalność i na pewno przysparza wiele dochodów dla stacji :good:

Awatar użytkownika
joker1977
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

17 maja 2013, 14:38

He He !!!! Musialem ten link "kopiuj i wklej" :D

ranczo_zostaje_nakreca_9_sezon/

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

17 maja 2013, 21:09

Tak joker1977
PUDELEK pisze:Jeśli serial utrzyma ponad sześciomilionową widownię, będzie nadal gościł na ekranach telewizorów - mówi osoba zatrudniona przy produkcji. Nie wiadomo tylko, na jakich zasadach finansowych. Powstały też pomysły ożywienia scenariusza. Myślę, że podczas tegorocznych zdjęć zaczną pojawiać się nowe wątki i nowi ludzie, tak jak to zrobiono w "M jak miłość".
To o niczym nie świadczy i o niczym nie przesądza.
To może być tylko plotka, po to by zrobić szał i furorę, czyli mogli sami to od siebie napisać. Jeżeli byłaby to potwierdzona wiadomość/wersja to podaliby imię i nazwisko tej osoby rzekomo zatrudnionej w produkcji. :)

ODPOWIEDZ