Ranczo odc. 90 Trudne powroty

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
lux1987
Nowicjusz
Nowicjusz

20 maja 2013, 17:06

Odcinek jescze lepszy niż poprzedni-Fenomenalne rozegranie przez Stacha Japycza akcji ukrycia Jędrusia przed tajniakami z policji, aspirant Stasiek też był dobry, ale najlepszy był duet:Senator z Czerepachem, jak "ugrali" Kowalskiego, który chciał "wsadzić" byłego wójta za kratki. Duda też w prokuraturze pokazał co potrafi, że aż prokurator nie wytrzymał.
Czekam na ostatni odcinek z niecierpilwością i wiadomości o rozpoczęciu krecenia ósmej serii-oby nie ostatniej :)

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

20 maja 2013, 20:41

Po dwóch bardzo śmiesznych odcinkach - ten bardziej poważny - głównie przez problemy miłosne - w ogóle ten odcinek to przede wszystkim różne odcienie miłości - źle ulokowanej jak w przypadku Ryszarda - chociaż i Wójtowa nie za szczęśliwa po powrocie do domu! Klaudia chyba w końcu zauważyła co/kogo straciła - a to udawanie z Jagną coś za dobrze Dudzie wychodzi - więc faktycznie trudny wybór - ale ja mimo wszystko jestem za Klaudią!
Dworek - tu to dopiero się dzieje - a tak niedawno jeszcze marudziliśmy, że w dworku nuda no to mamy!!! Tak mi się ta ostatnia scena skojarzyła z początkiem drugiej serii kiedy to Kusy nie chciał związać się z Lusy " ...z miłości porzucił mnie..." , a tu mamy odwrotną sytuację - Lusy dla dobra Kusego wyrzuca Go z domu! Mam nadzieję, że Kusy się nie da i to jeszcze w tej serii dobrze się skończy - albo czekają nas spore emocje związane z oczekiwaniem na kolejną serię!
Bohaterami tego odcinka było dwóch Staszków - Stach Japycz swoją akcją zadziwił wszystkich - nawet własną żonę ;) i Policjant - najpierw w depresji a potem w brawurowej akcji - zawsze na posterunku!
Co to będzie za tydzień - seria się skończy i znowu tyle czekania....:(

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User
Podziękował(a): 137 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

20 maja 2013, 21:18

Jeden z lepszych odcinków serii ;) Świetna akcja dwóch Staszków , "kablowanie" Jędrusia , picie senatora i Czerepacha - słowem wszystko to co najlepsze z serii 1-4 . Mam nadzieję że Monika nie rozwali małżeństwa Kusego i Lucy bo była by wielka szkoda . Czekam na następny , niestety ostatni odcinek serii ;(

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

20 maja 2013, 21:40

Ale jak tak jest naprawdę w rzeczywistości w polskiej polityce to aż chce się wyemigrować stąd :bosz:
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

21 maja 2013, 8:23

Myślę że Fabian ostatecznie powinien zostać z Klaudią (Jagna już kogoś ma - policjant Antonio, może ten wątek kiedyś wróci?), ale Klaudia musi dostać nauczkę, kubeł zimnej wody na głowę. Musi zrozumieć, że nie można zmieniać chłopaków jak rękawiczki. Bardziej martwi mnie to, że Lucy będzie myślała, że Duda ją "obsmarował" w prokuraturze i straci resztki wiary w ludzką przyzwoitość.
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Awatar użytkownika
flyshark
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy
Kontakt:

21 maja 2013, 14:27

Super odcinek i tylko tyle mogę napisać.
Ale :) ktoś powie że się czepiam hmmm, otóż akcja dzieje się w lecie a tu zooooooooonk :D
Wójt z Czerepachem schodzący ze schodów wracają od Kowalskiego a za oknem pada śnieg upssssssss.
Małe niedopatrzenie a jednak hehehe. Jednak choroba mi wszystkiego do tej pory nie zabrała.
Pozdrawiam
"Ranczo" - erski fan
http://www.jacek.walczy.pl

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

21 maja 2013, 15:33

Odcinek bardzo mi się podobał ;) mistrzowska scena wyprowadzenia Wtyczki z plebanii ;) Wilkowyje mają najlepszych ochroniarzy na świecie ;) Klaudia chyba po raz pierwszy sprawdziła się jako psycholog, też świetna scena! małpa z Warszawa jak zwykle mnie irytuje, ale fajnie, że taki wątek jest- coś się dzieje w dworku :) Lucy jak zawsze wszystkim chce pomagać- piękną ma tą cechę i tak jak ona myślę, że szkoda, że my Polacy tak zawsze jesteśmy na "nie". I wg mnie Lucy nie będzie podejrzewała Fabiana o zdradę. nie ona. szkoda, że następny odcinek już ostatni w tej serii :/

Awatar użytkownika
Stefany
Nowicjusz
Nowicjusz

21 maja 2013, 16:03

Odcinek zakończył się zaskakująco.
Nie potrafiłam przez to zasnąć.
Już nie mogę do czekać się następnego.

Prosty człowiek
Nowicjusz
Nowicjusz

21 maja 2013, 18:42

Po 2 mistrzostwsko śmiesznych odcinkach apetyt rosnął, w związku z czym trochę się przeliczyłem - odcinek bardziej poważny. Na plus akcja Stacha, psychologia Klaudii ( czasem ludzie potrzebują takiego wstrząsu, żeby coś zrozumieć) i chęć pomocy Lucy dla Zuśki. Na minus tradycyjnie małpa z Warszawy, która znów namieszała i ostatnia scena, gdy Lucy wyrzuca Kusego z domu.
A w niedziele już koniec serii :cry: , kurczę, co ja będę robił w następne niedziele o 20.20 :D ?

Awatar użytkownika
duszek480
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

21 maja 2013, 22:00

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym na początku powitać wszystkich ranczersów :zadowolony:

Przechodząc do odcinka, zrobił on na mnie duże wrażenie głównie z powodu zakończenia. Scena negocjacji politycznych wyśmienita, chociaż trochę smutny jest fakt, że tak to się wszystko odbywa. Również zwróciłem uwagę na śmieszne "zasłanianie" bluzą Jędrusia przy wyprowadzaniu z kościoła :D Śmiechy senatora i Czerepacha przy wspólnym piciu niezastąpione :) Co do wyrzucenia Kusego z domu - myślę, że wszystko jeszcze dobrze się skończy, w końcu mamy tu do czynienia z poważnymi ludźmi :) Strzelam, że w następnym odcinku Kusy zniszczy swoje wszystkie obrazy i to będzie jego zapowiadany wielki dowód miłości.

Tak jak inni użytkownicy bardzo ubolewam nad zakończeniem serii 7, ale za to będzie czas na przypomnienie sobie starszych odcinków.

PS. Skowronek, ładny avatar ;)

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

21 maja 2013, 22:24

dziękuję bardzo :) to dzięki pięknej aktorce ze zdjęcia :)
a co do powtórek- ja codziennie sobie przypominam stare odcinki o 19. na TVP HD, albo jeszcze na TVP Seriale są powtórki dość często. naprawdę warto, bo mimo, że większość kwestii znam na pamięć to i tak się śmieje :) teraz np. Wójtowa uczy się jeździć samochodem :) :) :)

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User

22 maja 2013, 7:58

Ja też zacząłem sobie przypominać stare odcinki jednak na ipli . A co do dowodu miłości kusego to naprawdę może spalić wszystkie obrazy albo wróci do malowania diabłów :) jak w starych dobrych seriach

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 917 razy
Kontakt:

22 maja 2013, 10:38

kubakielce pisze:jak w starych dobrych seriach
A to te nowe, już są niedobre ? ;)

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User

22 maja 2013, 13:23

Dobre , dobre jednak w porównaniu z 1-4 seria 5 i 6 nie są tak dobre a i odcinki z wątkiem Kusego jako artysty jakoś do mnie nie przemawiały . A ostatnie trzy to mistrzostwo świata ;)

Awatar użytkownika
duszek480
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

22 maja 2013, 14:30

Tak, niewątpliwie pani Ilona jest piękną kobietą :)

Niektóre odcinki miały mniej klimatu znanego z pierwszych serii, ale ostatnie są bardzo dobre :good:

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User

22 maja 2013, 14:57

Pani Ilona szczególnie ładnie prezentowała się w pierwszych seriach gdy ubierała się jeszcze w jeansy i koszulki . Naprawdę wtedy wyglądała bardzo pięknie . Po zostaniu wójtem ( może wójtową albo wójciną ;) ) postać Lucy dużo elegancij

-- 22 maja 2013, o 15:19 --
kubakielce pisze: postać Lucy dużo elegancij
sorry , fatalny błąd : postac Lucy ma dużo elegancji
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy
"Życie jest jak puste pole , takie życie ja pier...." - Kurski , Miodowe Lata

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

22 maja 2013, 18:19

dla mnie Lucy zawsze wyglądała ładnie. ale chyba wygląd z 6-7 serii pasuje mi najbardziej. ma fajny styl.

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User

22 maja 2013, 20:44

widzisz a mi z serii 1-4 ... każdy ma inny gust ;)

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Kontakt:

22 maja 2013, 22:37

widać po naszych avatarach ;)

Awatar użytkownika
kubakielce
Super User
Super User

22 maja 2013, 22:47

świetnie to ujołeś ;) ale na moim wygląda lepiej :) prawda ? ;)

ODPOWIEDZ