Ranczo odc. 90 Trudne powroty

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

31 gru 2013, 11:38

Sorry za offtop, ale mam pytanie, ma ktoś może dobrego screen'a a którym widać to nazwisko Kusego?

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 917 razy
Kontakt:

31 gru 2013, 12:11

Wystarczy?
Obrazek

Jeśli to nie wystarczy, to podeślij mi swojego maila, to CI wyślę to zdjęcie w oryginalnym rozmiarze.

Awatar użytkownika
kamil159
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

31 gru 2013, 12:42

W którym miejscu tego listu jest wymienione jego nazwisko?

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

31 gru 2013, 12:55

kamil159 pisze:W którym miejscu tego listu jest wymienione jego nazwisko?
Proszę, tu zaznaczyłem gdzie pada nazwisko Kusego :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kamil159
Super User
Super User
Podziękował(a): 99 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

31 gru 2013, 12:55

O, już widzę. Dzięki. :)

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

25 paź 2015, 18:19

Nie lubię tego odcinka, co nie znaczy, że nie jest bardzo dobry, bo taki jest. Nie mogę patrzeć na hipokryzję polityków. Zwłaszcza jak Kowalski śmieje się ze stwierdzenia o niezależności prokuratury. Prokuratura pełni ważną rolę w walce z bandytyzmem, ale jak w każdej zbiorowości też wśród prokuratorów znajdzie się parę osób, które dla kariery będą służyć politykom, i zamykać niewinne osoby.
Z kolei Czerepach doskonale rozegrał te negocjacje z Kowalskim. Z jego ust padają słowa = „pani wójt, osoba o krystalicznej wręcz uczciwości, siedzi”. Oczywiście oni nie przyszli ratować tu Lucy, tylko własną skórę. Senator nawet wspominał o obywatelstwie amerykańskim Lucy, i tego mi zabrakło u Kusego, że nie zadzwonił do Jerrego. Z pewnością to bardziej pomogłoby Lucy, ale fabuła inaczej się potoczyła.
Podobało mi się wspólne działanie mieszkańców wsi jak otoczyli samochód agentów, oraz zachowanie Dudy w prokuraturze. Lucy nie uwierzyła w kłamstwa prokuratora, że Duda na nią sypie, bo nie miał co, a i tak orientowała się , że wcale o nią nie chodzi.
Od tej serii nie mogę patrzeć na Halinę, która żałuje, że skończyły jej się wczasy erotyczne. To Lucy siedzi zamknięta w więzieniu, a ona w pełni korzysta z życia.
A najgorsza jest wizyta wrednej Moniki w więzieniu. To na widzenie z mężem trzeba było specjalnego pozwolenia, a Monikę bez problemu wpuszczają do Lucy. Monika doskonale wiedząc, że z Kusy zbyt bardzo kocha swoją żonę i z pewnością jej nie porzuci, zaczyna atakować słabsze ogniwo tego małżeństwa czyli Lucy. Wmawiając jej, że jest przeszkodą w karierze Kusego.
Można też zauważyć , że Lucy po wyjściu z więzienia bardzo oschle wita się z Kusym. Pewnie ma jeszcze pamięci brak jego wsparcia przed aresztowaniem. Natomiast w scenie której oświadcza Kusemu, że powinien robić karierę wyraźnie wiać jak ją ta decyzja boli. I nie wiadomo kogo bardziej żałować, wyrzucanego Kusego, czy Lucy, która otumaniona przez Monikę i bo bardzo trudnych przejściach podjęła taką decyzję. To postępowanie Lucy i sposób w jakim to zostało zagrane, jest zrozumiałe. Ale to co stanie się w IX serii zupełnie nie do przyjęcia.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ