Ranczo odc. 89 Czas konspiry

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

13 maja 2013, 20:57

zt323a pisze:Mi najbardziej podobała się scena z ursusem... :D Klaudii mi trochę szkoda było bo nie dość ,że chłopak okazał się fałszywy oszust i zwiał to jeszcze dostała za to ochrzan od ojca. Ale odcinek bomba :D
no i senator wrzeszczący na Klaudię- zagrane było mistrzowsko :)
a w ogóle to witam! :) Ranczo oglądam od początku, powtórki lecą cały czas, ale dopiero po wczorajszym odcinku mnie natchnęło, żeby się tutaj zalogować :) witam raz jeszcze :)
"bo tylko głupi ludzie czas na kłótnie tracą, jak życie takie krótkie jest...."

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

13 maja 2013, 21:29

:zadowolony: T V P HD !Powtórka dwóch ostatnich odcinków. Ja oglądam a wy? :good: :good:

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

13 maja 2013, 21:40

Skowronek, witaj na forum :zadowolony:

I jeszcze odnośnie wczorajszego odcinka. Jakże prześmieszna akcja "Ławeczki" próby odbicia Lucy i jeden tekst w trakcie przygotowań nieco "zmęczonych" ;) bohaterów. Tekst Stacha odnośnie prowadzenia traktora. Ewidentny przytyk do sytuacji panującej w naszym kraju, kiedy nieposiadający prawa jazdy, złapany przez policję płaci symboliczny mandat, a posiadacz dokumentu, bardzo srogi. Niestety żyjemy w państwie paradoksów, które notabene są w Ranczu wyśmienicie pokazane.

zt323a
Nowicjusz
Nowicjusz

13 maja 2013, 21:41

Swoją drogą to "tatuś" mógł jakoś Klaudię wesprzeć spokojnie porozmawiać przytulić a nie krzyczeć no ale widać takie ma metody wychowawcze ;)

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

13 maja 2013, 22:09

widać takie ma metody wychowawcze
Nawet więcej - Paweł Kozioł praktycznie nie zna żadnych metod wychowawczych - ilekroć Klaudia coś zmaluje, to krzyczy na Halinę "Aleś ty córkę wychowała!" albo "No co? Twoja krew!"
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

13 maja 2013, 22:19

Teksty Kozioła do zony odnośnie wychowania jedynej córki są rzeczywiście niezapomniane :good: Moje ulubione: "jaka marchew, taka nać, jako córka, taka mać" :D Z kolei, Halina jeden, jedyny raz znakomicie zripostowała sławetne: "Aleś ty córkę wychowała?!" swoim: "A Ty co, na wojnie byłeś" :śmiech:

Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

13 maja 2013, 22:25

CIEBIE MIAŁ W du***!

Jak to usłyszałem to padłem po prostu. Kochający tatuś szybko wszystko podsumował :D

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

13 maja 2013, 22:38

Wdzianko Czerepacha jak do domu po ziółka leciał. B E Z C E N N E!!!!

Awatar użytkownika
Mat91
Super User
Super User
Podziękował(a): 22 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

13 maja 2013, 23:17

Odcinek genialny, jak cała końcówka VII sezonu. Każda scena miał w sobie "to coś" że Ranczo chce się stale oglądać. Najlepsza scena wg mnie (choć zupełnie nierealna) to próba odbicia Lucy z aresztu przez smakoszy Mamrota. Czekam z niecierpliwością na dwa ostatnie odcinki...

pietros
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

13 maja 2013, 23:34

Ja na miejscu senatora też bym się tak wkurzył i tak na Nią się wydarł. On jest osobą publiczną i Jego reputacja mogła bardzo, bardzo ucierpieć. Nie lubiłem od początku tego "artysty" (nawet imię mi z głowy wyleciało), a ludzi takiego typu jak On to już nienawidzę. I niech nie gada, że nic o niczym nie wiedziała. A kto dał używki Wargaczowi, Solejukowi i Myćce? Ech. Ja na miejscu senatora to bym Ją jeszcze zlał! :D

A jeśli chodzi o resztę to bardzo nieudaną sceną było odbicie Lucy - podobnie jak scena z wypuszczeniem tych krów, byków czy co to tam było. Więc wielki minus :/

Strasznie nudny i niedopasowany do całej akcji jest wątek miłosny magistra i senatorowej :/ Co? Ranczo zaczyna się upodabniać do naszych sławetnych serialików typu "Pierwsza Miłość" czy "Barwy Szczęścia"? No to powodzenia :/

Podobały mi się wiadomości nadawane przez TV Wilkowyje - super piosenka i hasła! :D A najbardziej (nie wiedzieć czemu) uśmiałem się, gdy podczas narady w kościele ksiądz tylko powiedział "Ja rozmawiałem z prokuratorem..." i nagle oklaski :D Ciągle powtarzam tę scenę i ciągle się śmieję :D Jeszcze podobało mi się, jak Czerepach biegł na plebanię (ta stara muzyka, której już niestety coraz mniej w tym serialu słyszymy) i jak zaczął Broniewskiego cytować :D Rozmowa biskupa z prokuratorem była bardzo zabawna. Pokazała nam wielki wpływ kościoła na sprawy świeckie :)

Ogólnie nie jest źle, ale jeszcze nigdy nie było tak źle :/ "Taka jest krótka prawda!"
"Gdy za ladą Ją ujrzałem, to natychmiast oszalałem!" - piosenka Pietrka.

zt323a
Nowicjusz
Nowicjusz

14 maja 2013, 8:00

Jak czerepach Broniewskiego cytował to kusy powiedział coś w stylu że "widać miał to na akademii w szkole i mu się odblokowało" :D Co do Klaudii no może miał rację że na nią nakrzyczał (tylko czemu aż tak ostro) ;) ale Klaudia jak to Klaudia zamiast przeprosić czy coś ,to z tekstem "weź mnie zabij bede miała spokój" a później do policji "albo wy mnie zastrzelcie" za bardzo rozpieszczona jest i przyznam że w serialu są takie momenty że ją lubię ale i takie że mnie zwyczajnie swoim zachowanie denerwuje.

Awatar użytkownika
macphisto
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

15 maja 2013, 16:55

Świetny był ten odcinek! Pietrek i niebieskie pelikany, piosenka, którą śpiewał z Jolą i kocie ruchy Jolki, myślałam, że umrę ze śmiechu :rechot:
I jak Kozioł dał córce do wiwatu, też było niezłe :śmiech: a ten ćpun przez balkon wyleciał. Paskudny człowiek.
Czerepach w przebraniu jak recytował Broniewskiego i scenki w więzieniu z paniami ze służby zdrowia też :good:
We've all been raised on television to believe that one day we'd all be millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't - Fight Club.

http://www.macphisto.fbl.pl

https://www.facebook.com/wObiektywieAlexis <-skromna galeria

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

15 maja 2013, 17:30

macphisto pisze:I jak Kozioł dał córce do wiwatu, też było niezłe :śmiech:
Wreszcie mogli porozmawiać(pokłócić) się sami, bez Haliny :D
Bez jej interwencji :)
I dzięki temu nie padło na koniec rozmowy: "I widzisz jak Ty córke wychował/a"
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Prosty człowiek
Nowicjusz
Nowicjusz

15 maja 2013, 19:26

Po pierwsze, jako że jestem tu nowy. Witam wszystkich forumowiczów serdecznie!
Oglądnąłem wiele odcinków Rancza, ale dopiero ten w niedzielę zmusił mnie do zalogowania sie tutaj. Odcinek genialny - jeden z najlepszych w historii serialu. A oto co mi się najbardziej podobało:
Akcja Ławeczki i tekst Stacha " Ja poprowadzę prawa jazdy nie mam, więc odebrać nie mają co". No i rzecz jasna pojawienie się Wargacza.
Sceny w więzieniu i ten dialog:
-Pouczysz nas troche, bo jakby się jakiś pacjent z zagranicy trafił to przydało by się coś powiedzieć.
-Aaa to wy służba zdrowia jesteście.
Sceny z biskupem i dialog:
Kusy: A może się mylił?
Proboszcz: No wiesz?! Przecież on jest biskupem.
No i na koniec dwa teksty Pietrka
"... pojawiły się dwa niebieskie pelikany"
a drugi jak go prosili, żeby kupił następne Mamroty; "Ooo to dzisiaj dłuższa konferencja się szykuje"
Oglądnąłem dwa razy ( powtórka wczoraj w TVP HD) ale oglądnę pewnie jeszcze trzeci. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dawid
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 33 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

15 maja 2013, 20:18

Witam wszystkich,

Odcinek naprawdę genialny, mogę nawet stwierdzić że dotychczas najlepszy w 7 serii :) Bardzo podobała mi się piosenka Joli i Pietrka.

Szczerze mówiąc, kiedy startowała ta seria obawiałem się, że nie będzie to już to samo co poprzednie, że wątki będą już zbyt sztuczne itp. Teraz, kiedy "siódemka" dobiega końca, myślę, że się myliłem, nawet bardzo ;) Ostatnie odcinki naprawdę zrobiły na mnie ogromne wrażanie! Miejmy nadzieję, że 8 seria będzie jeszcze lepsza.
Obrazek

Awatar użytkownika
kamil73
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 226 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 161 razy

17 maja 2013, 9:09

Odcinek R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y, jak dotąd najlepszy w tej serii. Jola i Pietrek świetni, ich piosenka i teksty o "niebieskich pelikanach" :good: . Ławeczka zgrana jak za starych dobrych czasów, wreszcie oberwało się Klaudii, te jej ciągłe zmienianie chłopaków było denerwujące. Zresztą, cóż więcej mam pisać ? Koleżanki i koledzy opisali już wszystko we wcześniejszych postach. Oby więcej takich odcinków :!: :!: :!: . Zdecydowanie prosimy o kolejne serie "naszego" ukochanego serialu.
Visca El Barca
Post ten wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w terminie późniejszym. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

zt323a
Nowicjusz
Nowicjusz

17 maja 2013, 20:20

Co do Klaudii to ta sytuacja z reżyserem była swoistą karą za rzucenie Dudy ;)

Awatar użytkownika
Skowronek
Super User
Super User
Podziękował(a): 241 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy
Kontakt:

17 maja 2013, 20:34

i Klaudia już zaczęła naprawiać swoje błędy ;) z jakim przejęciem wypełniała swoją rolę łączniczki z urzędem :)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

17 maja 2013, 21:18

Dokładnie tak zt323a.
Kara dość innowacyjna, koleś sprowadził "siano" do domu Senatora, a tak na marginesie to on wgl nie przypominał reżysera :bosz:
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Mikołaj
Ekspert
Ekspert
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz
Kontakt:

17 maja 2013, 22:20

Ja się zastanawiam tylko po co, na cholerę, cały czas tą skarpetę nosił na głowie? Zimno mu było? A może tam chował siano? :D

ODPOWIEDZ