Ranczo odc. 89 Czas konspiry

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

12 maja 2013, 22:58

zyciak pisze:Ósemka ma ruszyć jeszcze w maju. Słuchy krążą, że 21. :)

Oooo Dzięki Bogu :D Bo mnie już straszą jakimiś plotami, że ma nie być więcej odcinków.
Nie ma bata, Ranczo musi żyć! :D

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

12 maja 2013, 23:03

Ósemka ma ruszyć jeszcze w maju. Słuchy krążą, że 21. :)

to fajnie bo chcę się tam wybrać.jakby ktoś wiedział coś więcej to proszę o info.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

12 maja 2013, 23:05

Jendrula pisze:Bo mnie już straszą jakimiś plotami, że ma nie być więcej odcinków.
Kto straszy? Nazwiska, kontakty :) A poważnie, to VIII seria, w założeniu OSTATNIA :?: :!: była w planach od kiedy pamiętam. Inna sprawa, co się wydarzy, kiedy skończy się ósemka ?!

Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz

12 maja 2013, 23:08

zyciak pisze:
Jendrula pisze:Bo mnie już straszą jakimiś plotami, że ma nie być więcej odcinków.
Kto straszy? Nazwiska, kontakty :) A poważnie, to VIII seria, w założeniu OSTATNIA :?: :!: była w planach od kiedy pamiętam. Inna sprawa, co się wydarzy, kiedy skończy się ósemka ?!

Ostatnią serią miała być 4. Od początku planowano tylko 52 odcinki, potem na 2 lata Rancza nie było, aż w końcu udało się ekipę przekonać żeby tego nie kończyli. Nic nie wskazuje na to, że ósma seria ma być ostatnia :P

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

12 maja 2013, 23:12

świetny odcinek :) chopy z ławeczki po pijaku najlepsi
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User

12 maja 2013, 23:13

a mnie się wydaje że jak 7seria będzie miała dużą oglądalność to bez problemu nakręcą 9tą 10tą itd.

-- 12 maja 2013, o 23:15 --

jakby się ranczo skończyło to już naprawdę koniec świata!!!!!!!

Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz

12 maja 2013, 23:15

strazak210 pisze:a mnie się wydaje że jak 7seria będzie miała dużą oglądalność to bez problemu nakręcą 9tą 10tą itd.

Ranczo obecnie oscyluje od 1 do 3 miejsca w rankingu oglądalności także tego... :D

Kiedyś myślałem nad koncepcją ostatniego odcinka (bo w końcu kiedyś taki powstanie) - prawnuczka Lucy przyjeżdża do Wilkowyj, do dworku swojej prababci :D I historia poniekąd zaczyna się na nowo

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User

12 maja 2013, 23:19

Jendrula pisze:Kiedyś myślałem nad koncepcją ostatniego odcinka (bo w końcu kiedyś taki powstanie) - prawnuczka Lucy przyjeżdża do Wilkowyj, do dworku swojej prababci :D I historia poniekąd zaczyna się na nowo

no!małe solejuki i małe pietrki na ławeczce.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

12 maja 2013, 23:37

Tylko małych Hadziuków nie ma... Ani Japyczów :(

Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz

12 maja 2013, 23:39

zyciak pisze:Tylko małych Hadziuków nie ma... Ani Japyczów :(

Mają jeszcze kilka serii żeby coś zmajstrować :P

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

12 maja 2013, 23:46

Jendrula, wyobrażasz sobie, że Stach Japycz i Michałowa mają dziecko :?: :shock:
Nawet dla Hadziuków już chyba za późno :zdziwiony: No chyba, że stypendyści domu dziecka w Czemiernikach pójdą w ślady swego dobroczyńcy :!:

Awatar użytkownika
tomasz
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

12 maja 2013, 23:53

Odcinek fajny obejrzałem w środę, bo się nie mogłem doczekać i za 2 razem tak samo dobry. Tylko mnie zastanawia jedno - policjanci przychodzą do domu Kozła, pytają Klaudii czy to Halina Kozioł. Ta odpowiada, że nie a oni sobie idą. W rzeczywistości to by się wypytali o nią i czy mogą wejść a Ci poszli od razu jakby ich ktoś zbluzgał, moim zdaniem to wpadka.

A co do kontynuacji, to uważam, że TVP nie powinno zabijać kury, która znosi złote jaja. Skoro serial ma dalej widzów na takim poziomie, to tylko kręcić. Gdyby spadło tak do 4mln to by się można już zastanawiać nad przyszłością.

Jendrula
Nowicjusz
Nowicjusz

12 maja 2013, 23:54

zyciak pisze:Jendrula, wyobrażasz sobie, że Stach Japycz i Michałowa mają dziecko :?: :shock:
Nawet dla Hadziuków już chyba za późno :zdziwiony: No chyba, że stypendyści domu dziecka w Czemiernikach pójdą w ślady swego dobroczyńcy :!:

Hhahaha :rechot:

Przepraszam, jak dla mnie już późno, nie kontaktuję za bardzo. Zrozumiałem, że kilku bohaterów nie ma dziecka i palnąłem :lol: Dla Japyczów faktycznie zdecydowanie za późno. U Hadzików od biedy mogłoby się coś pojawić :D

mariuszmonika
Nowicjusz
Nowicjusz

13 maja 2013, 7:02

tomasz pisze:Odcinek fajny obejrzałem w środę, bo się nie mogłem doczekać i za 2 razem tak samo dobry. Tylko mnie zastanawia jedno - policjanci przychodzą do domu Kozła, pytają Klaudii czy to Halina Kozioł. Ta odpowiada, że nie a oni sobie idą. W rzeczywistości to by się wypytali o nią i czy mogą wejść a Ci poszli od razu jakby ich ktoś zbluzgał, moim zdaniem to wpadka.

A co do kontynuacji, to uważam, że TVP nie powinno zabijać kury, która znosi złote jaja. Skoro serial ma dalej widzów na takim poziomie, to tylko kręcić. Gdyby spadło tak do 4mln to by się można już zastanawiać nad przyszłością.
SIEMKA!!

Na którym kanale w środę obejrzałeś odcinek ?? POZDRAWIAMY :)

Awatar użytkownika
Jara
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

13 maja 2013, 9:01

Powtarzam - wątek zdrady wójtowej jest perfidny i niesmaczny. Zachowanie wójtowej nijak ma się do trzeciej serii, kiedy to oburzała się na rzekomą zdradę wójta z księgową (okładka brukowca Czerepacha). Nie podobało mi się już jak wójt zdradzał żonę z doktorową, a doktor z wójtową. Wiem, że to tylko serial komediowy, ale niewierności mamy wiele w mydlanych operach i w życiu. Wątek wójtowej i aptekarza odstaje od klimatu solidarności, który nastał w Wilkowyjach po aresztowaniu Lucy. A już magister tańczący w szlafroku i skarpetach.... Brrrr.....

zt323a
Nowicjusz
Nowicjusz

13 maja 2013, 11:29

Mi najbardziej podobała się scena z ursusem... :D Klaudii mi trochę szkoda było bo nie dość ,że chłopak okazał się fałszywy oszust i zwiał to jeszcze dostała za to ochrzan od ojca. Ale odcinek bomba :D

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

13 maja 2013, 11:38

Ponoć dziś od rana w CB radio w ostrzeżeniach o radarach można usłyszeć: "uwaga, dwa niebieskie pelikany z suszarką w krzakach" :palce:

Awatar użytkownika
tomasz
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

13 maja 2013, 13:32

mariuszmonika pisze:
tomasz pisze:Odcinek fajny obejrzałem w środę, bo się nie mogłem doczekać i za 2 razem tak samo dobry. Tylko mnie zastanawia jedno - policjanci przychodzą do domu Kozła, pytają Klaudii czy to Halina Kozioł. Ta odpowiada, że nie a oni sobie idą. W rzeczywistości to by się wypytali o nią i czy mogą wejść a Ci poszli od razu jakby ich ktoś zbluzgał, moim zdaniem to wpadka.

SIEMKA!!

Na którym kanale w środę obejrzałeś odcinek ?? POZDRAWIAMY :)
Na http://iitv.info/ lecz zaznaczam, żeby i tak oglądać w NIEDZIELE, żeby oglądalność zapewnić. :D

lux1987
Nowicjusz
Nowicjusz

13 maja 2013, 15:35

Dla mnie ten odcinek był rewelacyjny- Ławeczka odbijająca Lucy, malo się nie poszczalem ze śmiechu, piosenka Joli i Pietrka- powalająca, te szyfry TV Wilkowyje- "dwa niebieskie pelikany", zejście wsi do podziemia i najlepsze na koniec-fuckers Lucy w kierunku prokuratora. PS. Z TEGO CO JA WIEM TO KRĘCIĆ MAJĄ W CZERWCU NASTĘPNĄ SERIĘ.

Awatar użytkownika
Hagan
Pasjonat
Pasjonat
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

13 maja 2013, 19:22

Warto jeszcze wspomnieć o Czerepachu, jak z wystraszonego panikarza, który prezmyka ukradkiem w kolorowym przebraniu, w mgnieniu oka zmienił się w "starą wyrachowaną gnidę" jak tylko dowiedział się o wtyczce w prokuraturze (krewnym Wezółowej).
Rosół to bardzo skomplikowana kompozycja mięsa, warzyw i przypraw.

ODPOWIEDZ