Ranczo odc. 85 Pojedynek czarownic

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

19 sie 2013, 12:04

Soundtrack serialu Ranczo rozrósł się nieco od 5 serii. Doszło kilka nowych kompozycji, których nie słyszeliśmy we wcześniejszych seriach. Kilka z nich, to po prostu zręczna, muzyczna przeróbka utworów z czołówki i napisów końcowych. A temat muzyczny z "Pojedynku Czarownic", to zapewne kolejna kompozycja panów Dębskich napisana do naszego ulubionego serialu. Póki co, pozostaje bezimienna, podobnie jak inne utwory, który pojawiły się w seriach V-VII. My możemy ją roboczo nazwać "Babka Zielarka i jej czary" :)

Gal
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 140 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 60 razy

17 lip 2015, 16:20

Tego odcinka nie lubię , bo nie mogę patrzeć jak Monika niszczy dom Lucy, a ta nie może sobie z tym poradzić. Żadnego "no way". No i odkrywa swoje prawdziwe zamiary mówiąc do babki - że to małżeństwo już długo nie potrwa. Trochę się pomyli jeśli chodzi o czas, portwa to dłużej, ale w końcu dopnie swego.
Natomiast sceny z Solejukami są bardzo zabawne, a zwłaszcza radość Solejuka jak wszystko wraca do normy.
"Też byś mnie tak szukał ?
Ja ciebie codziennie szukam Lucy, a jak znajduje to nie mogę uwierzyć,że jeszcze nie odeszłaś. "
-odcinek 52

ODPOWIEDZ