Ze względu na nowe przepisy wchodzące w życie 25 maja br., forum będzie działać tylko do najbliższego czwartku 24 maja. Dostosowanie regulaminu, polityki prywatności, przeprowadzenie audytu, całej kampanii informacyjnej oraz wszystkich innych obowiązków wynikających z przepisów RODO jest zbyt skomplikowanym, czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Forum powstało w maju i w maju kończy swoją działalność. Dziękuję za 13 lat wspólnej przygody z "Ranczem". Zrobiliśmy razem sporo ciekawych i dobrych rzeczy. Było warto!

Gwiazdy Rancza w programie Kawa czy herbata?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1155
Rejestracja: 15 gru 2006, 17:42
Lokalizacja: M@zowsze
Kontakt:

01 mar 2013, 19:53

W piątek 1 marca 2013 r. w studio "Kawy czy herbaty?" w telewizyjnej Jedynce zjawili się aktorzy, aby opowiedzieć o 7 serii "Rancza". Gośćmi programu byli: Grażyna Zielińska, Emilia Komarnicka, Elżbieta Romanowska, Ewa Kuryło, Bartłomiej Magdziarz, Marta Chodorowska i Bogdan Kalus. Każdy, kto nie oglądał programu na żywo, ma teraz okazję zobaczyć materiał filmowy.

[youtube][/youtube]
Forum Ranczersów
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Posty: 2411
Rejestracja: 30 sie 2009, 11:34
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

01 mar 2013, 22:06

To, co powiedzieli wszyscy aktorzy tylko pobudza wyobraźnie i wyostrza apetyt :D Dobrze, że nowy sezon startuje już pojutrze :good: Miło też słuchać słów Bogdana Kalusa, że ósemka jest już napisana :) I w związku z tym mam gorącego newsa :) Nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia do ostatniego, ósmego sezonu "Rancza" mają rozpocząć się w czerwcu!
ODPOWIEDZ