Ranczo odc. 79 Wielbicielka z Warszawy

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.

Czy premierowy odcinek 7 serii "Rancza" można uznać za dobre otwarcie nowego sezonu?

Czas głosowania minął 17 mar 2013, 21:26

Tak, jest moc!
26
90%
Nie, niczym specjalnie nie zachwycił.
2
7%
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony/a jestem.
1
3%

Liczba głosów: 29
Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

09 lut 2013, 18:59

Ranczo seria 7 odcinek 79 "Wielbicielka z Warszawy"
Emisja premierowa - 03.03.2013 godz. 20:20 TVP1

Obrazek
Fot. ATM Grupa

Streszczenie odcinka:
Czerepach i wójt (obecnie i wciąż, senator), stają przed wielkim wyzwaniem jakim jest wylansowanie ich nowej partii politycznej – Polskiej Partii Uczciwości. Istnienie PPU szturmem wdziera się do świadomości wyborców w szczególny i odkrywczy sposób, płynnie łącząc ze sobą demagogię i populizm.

Do dworku przyjeżdża Monika - agentka sztuki z Warszawy, zafascynowana twórczością Kusego. Młoda i jak na złość reprezentacyjna, rozmawia z nim ze znawstwem o sprawach, o których ani Lucy ani Kinga nie mają pojęcia – to znaczy o nowoczesnej sztuce, ze szczególnym uwzględnieniem (i uwielbieniem) sztuki Kusego. Lucy początkowo ignoruje jej, pełną zaangażowania dla Kusego postawę, ale kiedy Monika postanawia zostać kilka dni w dworku, a Kusy kolejną noc zamiast w sypialni z żoną, spędza na rozmowach o sztuce, sytuacja robi się niebezpieczna.

Pietrek staje przed dylematem - zarabiać pieniądze i umacniać swoją lokalną karierę, przyjmując zaproszenia na kolejne „iwenty”, czy wesprzeć Jolę w jej muzycznym rozwoju, zajmując się w tym czasie domem i bliźniakami. Po radę idzie do Kusego. Pietrek ma też inny problem - zajmowanie się dziećmi ogranicza jego towarzyskie spotkania na ławeczce. Ale i na to wierni kompanii znajdą sposób…

Solejuk postanawia robić polityczną karierę, w celu uzyskania nietykalności w świetle prawa, czyli immunitetu. Nie wiedzieć czemu wydaje mu się, że aby go zdobyć, wystarczy zapisać się do partii, co też skwapliwie czyni. Na pierwszym zebraniu senator Kozioł - prezes partii, wskazuje trzech członków, którzy wejdą w skład komisji programowej. Ani Solejuk, ani Wargacz, ani Myćko nie domyślają się jaka naprawdę intencja przyświeca temu pomysłowi.

Sukcesy i rosnące znaczenie byłego wójta, obecnie senatora, wpędzają Michałową w depresję – bo przecież każdy człowiek ma swoje marzenia, a być gospodynią prałata, nie mówiąc już – biskupa – to jednak nie to, co zwykłego proboszcza. Michałowa usilnie stara się rozbudzić zatem w proboszczu nowe ambicje, co u księdza wywołuje niepokojące objawy zdrowotne; znana teoria proboszcza, że Michałowa go do grobu wpędzi jakby zaczynała się ziszczać. Ksiądz zapada na tajemniczą chorobę.

Źródło: Studio A

Ozi
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

03 mar 2013, 21:08

Hah zapowiada sie nieźle. :D A Michałowa samą Siebie przechodzi! :rechot: Klimat wraca jakby z pierwszych czterech serii co daje nadzieje na świetny sezon i świetną wiosnę ;) Odcinek wyśmienity ;) Czekam z niecierpliwością na następne. :)

Awatar użytkownika
rafali9
Początkujący
Początkujący
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

03 mar 2013, 21:11

Fajny odcinek ławeczka u Pietrka na tarasie ciekawie się zapowiada ta seria.
Pozdrawiam Rafał

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:12

odcinek bomba,fenomenalna akcja z "ławeczką na tarasie pietrka" no i tekst "ja ta małpa z warszawy to chyba zabije" :) pozdro
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

bartek555
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:13

Wreszcie powraca stare, dobre Ranczo. Czuję się jak w pierwszej serii :)

Awatar użytkownika
naska
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

03 mar 2013, 21:15

Fajny odcinek,fajny :) No cóż to może nie tutaj jest temat na wyżalanie się.Ogólnie mimo że jestem fanką tego serialu,to byłam przeciwko kręceniu nowej serii.Za 6 nie byłam,a co dopiero za 7. Mimo wszystko dobrze i czekam na kolejny odcinek.
"Ale nie kocha się za coś tylko pomimo"

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:16

Na gorąco. Hit odcinka - "wizyta" ławeczki u Pietrka. Bezapelacyjnie. A proboszcz do Michałowej to świętą cierpliwość ma... Tak wkurzająca baba jest w stanie do grobu wpędzić :pałka:

Ozi
Początkujący
Początkujący

03 mar 2013, 21:19

Jedynie do czego można się przyczepić to długość odcinka mogło by być +2 min. ;)

A odcinek można obejrzeć ponownie na http://www.tvp.pl/vod/seriale/komediowe ... 9/10170704

acess
Początkujący
Początkujący

03 mar 2013, 21:19

Piszę tego posta po roku czasu (po ubiegłorocznej premierze) gdzie tam po pierwszym odcinku nowej serii odechciało mi się dalszego oglądania.
Teraz pisze aby napisać że reżyser miał racje mówiąc w którymś tam wywiadzie że nie zawiedziemy was widzów.
ta seria będzie inna niż wszystkie i chyba tak się stało.
Cudowne dialogi, rytm pojawiających się akcji, mniej "polityki"- więcej starego dobrego rancza.
O to panowie nam wszystkim chodziło !!

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

03 mar 2013, 21:20

zyciak pisze:Na gorąco. Hit odcinka - "wizyta" ławeczki u Pietrka. Bezapelacyjnie. A proboszcz do Michałowej to świętą cierpliwość ma... Tak wkurzająca baba jest w stanie do grobu wpędzić :pałka:
I tu się zgodzę w 100 %. Podobała mi się jeszcze ostatnia scena :) No i oczywiście odpowiedź Senatorowej "Do Krainy szczęśliwości z Polską Partią Uczciwości" :angel:
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

03 mar 2013, 21:22

Mi również bardzo podobał się ten odcinek.
Po 1 to dużo muzyki nastrojowej w tle, dużo zieleni wokoło, noo i też ten początek serii tym pięknym krajobrazem widokiem :)

Co do odcinka to myślałem, że będzie ostrzej to wyglądać wszystko, ale jest dobrze.
Michałowa jest energiczną kobietą można powiedzieć i ja tutaj zyciak troszkę ośmielił bym się zmienić Twoje zdanie napisane powyżej: "Tak wkurzająca baba jest w stanie do grobu wpędzić" na " Tak wkurzająca baba jest w stanie umarłego obudzić i doprowadzić do szału" :D
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

bartek555
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:23

Na stronie Rancza dostępny jest już drugi odcinek :) Jutro powinien już być na chomiku :)

acess
Początkujący
Początkujący

03 mar 2013, 21:27

bartek555 pisze:Na stronie Rancza dostępny jest już drugi odcinek :) Jutro powinien już być na chomiku :)
A Wie ktoś może czy przed dzisiejszą premierą w TV na stronie TVP VOD był dostępny ten dzisiejszy odcinek za opłatą ? czy też nie ??

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:30

acess pisze:
A Wie ktoś może czy przed dzisiejszą premierą w TV na stronie TVP VOD był dostępny ten dzisiejszy odcinek za opłatą ? czy też nie ??
Przed premierą w TV nigdzie nie było 79 odcinka. ;)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:30

acess pisze:A Wie ktoś może czy przed dzisiejszą premierą na stronie TVP VOD był dostępny ten dzisiejszy odcinek za opłatą ? czy też nie ??
Jak sprawdzałem rano, nie było. Chyba pierwszego odcinka serii nie wpuszczają do VOD. Jest już dostępny odcinek 80, jak ktoś nie chce czekać do następnej niedzieli.
Forum Ranczersów

Ozi
Początkujący
Początkujący

03 mar 2013, 21:32

bartek555 pisze:Na stronie Rancza dostępny jest już drugi odcinek :) Jutro powinien już być na chomiku :)

Jak to na chomiku? A skąd wiesz? Ktoś pogwałca prawa autorskie.... :pałka:

acess
Początkujący
Początkujący

03 mar 2013, 21:33

No właśnie ale czytając ten artykuł http://superseriale.se.pl/seriale/rancz ... 09792.html byla godzina 20:52 dodania newsa, wiec myslalem ze byl predzej dostepny.
Ale jak widać chyba w trakcie trwania tego odcinka tvp wrzucila go na vod.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 21:34 przez acess, łącznie zmieniany 1 raz.

pawcio27
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

03 mar 2013, 21:33

Odcinki oba zostały wstawione ok. 20:30

Awatar użytkownika
maria.pierwsza
Nowicjusz
Nowicjusz

03 mar 2013, 21:38

eee... ja 6 serii nie pozwolę obrażac (co do 5 - to wszystko przez sponsora, który za bardzo ingerował - IMO - w scenariusz...)... tak też ładnie poakzali politykę od kuchni... teraz to już nie jest takie ciekawe... - coś mi ta komitywa nie pasuje (największe awersje mam do Mycki - drażni mnie po prostu)

Michałowa w tym odcinku -cudeńko - tu nawet są zbędne komentarze...
Mnie osobiście najbardziej podobała się praca Dorotki - abstrakcja na abstrakcji - ja szczerze mówiąc nie widziałam dużej różnicy z innymi dziełami...:) mój tatuś stawiała na to, że praca z wstawka Dorotki będzie się najbardziej podobac... no cóż zawiódł się...
muszę przyznac - że ładnie wstawili tą agentkę... nie razi sztucznością - może byc ciekawie:)
zacieram raczki czekam na następny odcinek:D
"Człowiek się rodzi i to mu szkodzi" - Lec

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

03 mar 2013, 21:39

Odcinka dzisiejszego nie było do ostatniej chwili, jeszcze ok. 20 sprawdzałem. Teraz "Wielbicielka z Warszawy" jest do obejrzenia za darmo, a kolejny odcinek już za opłatą.

ODPOWIEDZ