Wizyta na planie 7 sezonu Rancza

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

30 wrz 2012, 18:16

Revers pisze:Ale pewnie jeszcze będą musieli wrócić nie?:)
Tak wrócą, w przyszłym roku, przy okazji ewentualnego powstawania VIII serii :) W tym roku już nie :!:

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

01 paź 2012, 1:14

W Sokulach będą do 2 października
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

01 paź 2012, 14:49

zyciak pisze:
Revers pisze:Ale pewnie jeszcze będą musieli wrócić nie?:)
Tak wrócą, w przyszłym roku, przy okazji ewentualnego powstawania VIII serii :) W tym roku już nie :!:

Ja mam nadzieje, że powstanie VIII seria:)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

01 paź 2012, 15:02

Revers pisze:Ja mam nadzieje, że powstanie VIII seria:)
Jak każdy Revers, jak każdy :!: :napalony:

Awatar użytkownika
tylko_ Ranczo
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

01 paź 2012, 15:59

:bosz: Szkoda że są równi i równiejsi wśród ranczersów. :?
"Facet jak chce coś głupiego zrobić, to zaraz filozofię wymyśla"

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

01 paź 2012, 16:23

tylko_ Ranczo pisze: Szkoda że są równi i równiejsi wśród ranczersów. :?
tylko_ Ranczo, chyba nie do końca zrozumiałaś post Bogny :shock: Wiadomość o możliwości przyjazdu dostaliśmy wieczorem w czwartek i nie pozostało nam już nic innego, jak umówić się prywatnymi kanałami :!: Co by to dało, gdyby ktoś z jadących umieścił TU informację o wyjeździe w czwartek o 21:00 :?: Poza tym, dworek i okolice okazale wyglądają tylko w TV. W rzeczywistości przestrzeni nie ma tam wiele. Nasza mała grupka była wielokrotnie proszona o zmianę miejsca, by nie przeszkadzać w zdjęciach. Trudno mi sobie wyobrazić, by było nas tam więcej :!:

Awatar użytkownika
tylko_ Ranczo
Nowicjusz
Nowicjusz

01 paź 2012, 16:40

Zrozumiałam bardzo dobrze. :oops: Jestem z Warszawy więc to żaden problem dla mnie tam dojechać.
A jeżeli umawiacie się prywatnymi kanałami to nie piszcie że takie coś było.

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

01 paź 2012, 16:46

Wręcz przeciwnie tylko_ranczo niech dzielą się z nami zdjęciami i informacjami :!: ;)

Zdjecia zawsze są ciekawe i każdy tutaj miło je ogląda..
Po za tym wątpie czy byś trafiła na tą informacje w czwartek wieczorem o tym wyjeździe i się zdecydowała w godzinie na wyjazd:) :!:

Awatar użytkownika
tylko_ Ranczo
Nowicjusz
Nowicjusz

01 paź 2012, 18:03

Revers wiesz ile razy pytałam o tą sprawę. Forum sprawdzam kilka razy dziennie właśnie z nadzieją na takie informacje. Naprawdę bardzo mi na tym zależało. :płacze:
No trudno. :cry:

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 145 razy
Kontakt:

01 paź 2012, 21:46

axell pisze:Przy okazji pozdrawiam wszystkich obecnych tam ranczersów. A szczególnie Gosię i Bogusię , z którymi nie jedną wizytę na planie Rancza spędziłem. Oglądając zdjęcia zauważyłem zmiany wewnątrz dworku- otóż na ścianach brakuje tzw. plansz. Nie wiem czy to dobrze czy źle, ale poprzednia scenografia nadawała temu wnętrzu taki lekko barokowy rys , co tworzyło klimat dawnej wiejskiej rezydencji. Myślę ,że scenografia dokonała zbyt głębokich zmian. I choć poza sezonem zdjęciowym nie ma tych detali na ścianach ,to w filmie prezentują się one bardzo malowniczo .
Axell mam nadzieję, że jeszcze nie jedną wspólną wizytę na planie spędzimy! :)
Co do dworku to ja też zauważyłam brak tych plansz - zawsze mi się takie podobały - bo tak jak piszesz tworzyły specyficzny klimat więc nie wiem dlaczego z tego zrezygnowano - w sumie cały dworek "na żywo" wygląda trochę inaczej niż w TV. Jak pisałam po tylu latach w końcu udało mi się dotrzeć do dworku i wiele rzeczy mnie tam zaskoczyło - niektóre na plus niektóre na minus. Dworek z drogi praktycznie jest niewidoczny - gdyby nie ogrodzenie to bym nie zauważyła, że tam cokolwiek jest! Ogromne drzewa - zwłaszcza kasztan, który niestety okazał się niezbyt gościnny i wszystkich bez wyjątku "okładał" kasztanami! Nadal jednak nie rozwiałam swojej wątpliwości - o której chyba parę lat temu pisałam czy sceny w "kanciapie" Kusego z I serii były nagrywane w tej właśnie kanciapie czy w dworku - bo ten sam kominek - niestety nie dało się tam wejść żeby sprawdzić ;)
Reasumując bez względu na to jak obecnie ten dworek wygląda - miejsce jest przepiękne - robi wrażenie - i chętnie bym tam zamieszkała!

axell
Zasłużony
Zasłużony
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

02 paź 2012, 13:39

Bogna23 pisze:Nadal jednak nie rozwiałam swojej wątpliwości - o której chyba parę lat temu pisałam czy sceny w "kanciapie" Kusego z I serii były nagrywane w tej właśnie kanciapie czy w dworku - bo ten sam kominek - niestety nie dało się tam wejść żeby sprawdzić
Bogusiu rozwieję Twoje wątpliwości - sceny z I serii były kręcone w "tej kanciapie" . Powiem Ci jeszcze ciekawostkę . Kiedy na początku lat 80-tych, obecni właściciele kupili dworek , to przez 10 lat mieszkali w tej właśnie kanciapie ,ponieważ budynek dworku nie nadawał się do zamieszkania .

ps. Mam wrażenie ,że już kiedyś o tym pisałem na forum

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Kontakt:

02 paź 2012, 20:13

axell pisze: Mam wrażenie ,że już kiedyś o tym pisałem na forum
Nawet na pewno pisałeś - bo pamiętam, że o tym rozmawialiśmy i to, że właściciele tam mieszkali - mnie tylko intrygował ten kominek, że jest taki sam jak w dworku - takie same postawili w dworku i pomieszczeniu gospodarczym - bo chyba czymś takim była ta "kanciapka"?

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

03 paź 2012, 15:38

Rzeczywiście podobieństwo jest..

Awatar użytkownika
czerepachd;98
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

04 paź 2012, 14:32

Ewa47 pisze:Pytałam się czy ktoś jedzie na plan do Sokól min. zyciaka powiedział że nie wie , uważam , że nie powinno tak być , że wszystko cichaczem między sobą , tak jakby nikt inny nie istniał i forum należało do małej określonej grupy i tylko oni się tutaj liczą , Cechą forum jest niekoleżeńskość dlatego niektórzy odsuwają się od niego nie będę wymieniała którzy bo dokładnie wiecie . Po prostu dobrze czujecie się tylko w swojej paczce i nie chcecie intruzów , jeżdżą stale te same osoby.Przykro mi , że tak się dzieje . A tak naprawdę gdybym miała jechać pojechałabym sama , bo i tak nikt by się nie odezwał . W ubiegłym roku gdy tak zrobiłam Marcin zwrócił mi uwagę , że może inni by pojechali , ale to jest niemożliwe ,Nie chcecie mnie i nie tylko mnie na forum . nie będę pisała tych głupot , że piękne zdjęcia dawała pochwał itd. Przykro mi , że tak się dzieje a w pracy i wszędzie uchodzę za bardzo lubianą i uważam że jestem koleżeńska . To coś z tym forum jest nie tak .

.
-- Czw 04 Paź, 2012 --

Właśnie tak jest ! Zdanie tych co nie są adminem albo moderatorem na tym forum się nie liczy. Większość wypadów do Jeruzala prawie zawsze kończy się tym, że jadą tam zyciak, Anija, Bogna, Joachim a inni jak zwykle o niczym nic nie wiedzą. Jeśli to forum jest dla wszystkich Ranczersów i nie ma podziału na "gorszy" i "lepszy" to coś chyba trzeba z tym zrobić. :(
"Nie kocha się za coś, tylko pomimo" - Halina Kozioł

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 paź 2012, 20:17

czerepachd;98, powtarzasz hasła nie czytając postów, bo gdybyś czytał/a -( nawet nie wiem kim jesteś bo nie przedstawiłeś się) to byś zauważył, że będąc na tym forum od 2006r czyli od początku byłam pierwszy raz na planie w Sokulach - to faktycznie bardzo często jeżdżę...

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

04 paź 2012, 21:07

Kiedy czytam to wszystko, występuje u mnie mieszanka wstydu i smutku. Od kiedy to forum istnieje, nigdy czegoś takiego nie było. Zresztą kto ma jakieś wątpliwości niech uważnie przeczyta posty Bogny23. Odkąd jestem na forum zawsze się cieszyliśmy jak ktoś z nas był na planie i nie przeszkadzało nam jak ktoś z nas nie mógł pojechać. Sam nie zawsze mogłem być na planie, ale nie robiłem z powodu tego jakichś dziwnych wrzutów. Słuchajcie nasze forum obserwują prawie wszystkie gazety, niejednokrotnie nasze posty były cytowanie między innymi przez Newsweek czy Gazetę Wyborczą itd. Dlatego proszę zastanówcie się nad swoimi postami.
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

04 paź 2012, 21:10

Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili w tym roku plan w Sokulach i podzielili się z nami swoimi zdjęciami. Jestem przekonany o tym, że większość osób odwiedzających forum to docenia i też jest Wam wdzięczna za wszystkie relacje. Pozdrawiam! :good:
Forum Ranczersów

Ewciq1762
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

04 paź 2012, 21:45

Skoro widzę, że niektórzy mają pretensje, że się ich nie powiadamia o spotkaniu Ranczersów np w Jeruzalu czy Sokulach, to mam takie pytanie dlaczego nie było żadnego odzewu odnośnie zlotu Ranczersów, który organizował w stajni w grudniu Jacenty. Było to oficjalnie ogłoszone a mimo to nikt jakoś nie chciał do nas dołączyć.
Więc nie rozumiem, o co to całe zamieszanie....
Zresztą we wcześniejszych poście wyjaśnione było ze wyjazd do Sokul był spontanem, Ja osobiście cieszę się, że Tam byliście i mam nadzieję, że jeśli będzie jakaś propozycja do spotkania Ranczersów, będzie większy odzew.

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

04 paź 2012, 22:06

Cieszmy się zdjęciami innych i trzymajmy kciuki za to aby ta seria, która jest w trakcie nagrywania nie była OSTATNIĄ :!: Zachęcajcie już w marcu przyszłego roku swoich bliskich, znajomych i rówieśników do oglądania przyszłej serii to powstanie kolejna jak oglądalność będzie wysoka a mam nadzieje, że będzie :!: 8-)

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 paź 2012, 22:13

Ewciq1762 pisze: dlaczego nie było żadnego odzewu odnośnie zlotu Ranczersów, który organizował w stajni w grudniu Jacenty. Było to oficjalnie ogłoszone a mimo to nikt jakoś nie chciał do nas dołączyć.
Ewciq1762, jak to dlaczego !! Bo to nie było na planie i nie było tam aktorów :!: :x Ot i cała filozofia :!: Przecież to jasne jak słońce ! Daję głowę, że NIKT nie miałby najmniejszych pretensji nawet, gdyby fotki były z tych samych miejsc ( Jeruzal, Sokule), ale bez aktorów !

ODPOWIEDZ