Co nas czeka w 7 sezonie "Rancza"?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

04 lis 2012, 17:06

Revers pisze:Dużo Ci Lynn ostatnio nie pasuje..;/
Obawiam się, że troche za dużo...
Rozbawiłeś mnie prawie do łez. Jesteś na forum niespełna 3 miesiące, ja kilka lat. I powiesz mi, że 'ostatnio mi trochę za dużo nie pasuje?" Przepraszam, my się znamy?
Nie sądze.
Ranczer czy Ranczerka owszem, może być zakochany (po uszy? To takie smutne...I żałosne) w serialu, może go uwielbiać, może go śmieszyć.
Ale po pewnym czasie same błędy, pomyłki i gafy zaczynają męczyć i zasmucać. Zupełnie jak w małżeństwie. Po paru latach narastających problemów, pomyłek i niewypałów uczucie się wypala.
Lubię Ranczo. Kiedyś uwielbiałam. Ale dwa ostatnie sezony to porażka. Oprócz sympatii do serialu to te ciepłe uczucia nie zasłaniają mi racjonalnego spojrzenia na to. Po 5 sezonie czułam gorycz jak mało kiedy. Tym większe były nadzieje w szóstym. Gorycz osiągnęła prawie apogeum, bo wierzyłam, że po miernym sezonie 5, po wzięciu oddechu 6 będzie fantastyczny . Tym gorzej. Nie był.
Fan fanem, ale odrobina rozumu to inna bajka.
Uwielbiam postać Solejukowej. Lubiłam od zawsze. Ale jeśli ona zamierza spędzić kolejny sezon na dyskusjach filozoficznych z filozoficznym księdzem (znającym się oczywiście na wszystkim tylko nie na tym co powinien...Zresztą jak każdy ksiądz) to mnie osobiście szlag trafi, że tak zabawną, świetną, nawet zachwycającą, orginalną postać spieprzyli i sprowadzili do poziomu filozofów z tvnowskich seriali.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

04 lis 2012, 17:39

Masz racje, te 2 ostanie serie były inne ale czy to ma od razu przekreślać VII serię?
Ja tam żądnej nudy, goryczy w żadnej serii nie widzę a co ważniejsze nie dostrzegam.
Czy to źle, że serial idzie z postępem jak cała cywilizacja?
Zaczynało się od starego, drewnianego sklepu Więcławskiej, ich starym domu i nie tylko ich bo Solejukowie również postawili sobie nowy dom, głównie przez to, że zaczęli zarabiać..
Wszystko idzie z postępem tak jak życie codzienne każdego z nas i nie wiem, może Ty wolisz stare, niemal średniowieczne ranczo, które było w I serii, być może, bo każdy ma swoje upodobania, fantazje, ale tym nie można od razu z góry przekreślać kolejnej serii, która jest jeszcze w produkcji.
Mówisz, że V i VI seria wg Ciebie była już nudna i ogólnie słabo je oceniasz, ale jak widzisz ponad 6 mln uważa inaczej bo oglądalność jest można powiedzieć taka jaka była.
A powiedz mi, kto by nie chciał dowiedzieć się takich rzeczy jak:
- dokąd zajdzie partia Kozioła i Czerepacha
- jak zakończy się uczniowska kariera Solejukowej
- czy Lucy nadal będzie wójtem, czy może tamtejszy naród zwali ją ze stołka tej powinności?
- również co osiągną zwykłe, proste, zaniedbane przez los kobiety, które założyły w ostatniej serii firmę z Babką zielarką na czele.
Jest tyle perspektyw, które może i osiągną apogeum w VII serii ale wiem jedno, że każdy widz z tych 6 mln jest tego ciekawy i na pewno w marcu 2013 roku włączy TVP1 by się dowiedzieć m.in. tego co wymieniłem :!: :)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

04 lis 2012, 17:55

Średniowieczne Ranczo? My na pewno oglądaliśmy ten sam serial?
Nie przekreślam siódmej serii, po prostu skoro dwie poprzednie były do kitu, po obecnej nie spodziewam się wiele. Obejrzę pierwsze 2-3 odcinki i zobaczymy.
Cisze się, że serial idzie do przodu. Ale wątek z Lucy i jej wójtowaniem całkowicie zabił ten wyjątkowy serial, przyjemną atmosferę.
6 milionów. A było ile? 10? 11?
6 milionów z czego 1/4 to wariaci, którzy nic innego w życiu chyba nie robią jak szukają tylko informacji o Ranczu i jeżdżą jako upierdliwi widzowie na plan. 1/4 obejrzy bo lubią i się nudzą A reszta? Reszta mając do wyboru prymitywne, głupie programy 'rozrywkowe' wymagające jedynie od widza IQ mniejszego niż u rzodkiewki, a serial z jako takim polotem wybierze serial. I im się nie dziwie.
I ja się nie chcę dowiedzieć. Szczerze to w ogóle mnie nie obchodzi jak sobie poradzą bezrobotne kobiety, które założyły firmę, mam całkowicie w nosie czy Lucy strącą z urzędu czy nie...Jeśli strącą to uznam, że nie są już tak głupi jak byli obsadzając ją na tym urzędzie. Może cię to zaskoczy, ale jedyna rzecz dla ktorej oglądałam cały szósty sezon to finał tegoż odcinka, a byli na tyle leniwi by nie podać płci dzieciaka. I tyle. A i skina Konrada, którego postanowili się pozbyć po 3 odcinkach a taka zidiociała Jolka bez talentu i inteligencji jest 3 sezony.
Na tyle rozgotowali i 'rozmemłali' ten serial, że moją uwagę jako widza przyciągną teraz chyba zabiciem paru postaci. Np Jolki, Myćko, żony Myćka, matki bezrobotnej Zośki co się spociła bo musiała zadzwonić (litości...). Jagny do tego nie doliczam, bo jeszcze oskarżycie mnie o rasizm.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

04 lis 2012, 18:05

Mimo wszystko Lynn ja się cieszę z kolejnych produkowanych nowych serii Rancza.
Czekam z wielkim niecierpliwieniem na ich premiery :!: :good:

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User

04 lis 2012, 18:07

No to powodzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

04 lis 2012, 18:08

Lynn wchodzisz na forum bardzo rzadko... a gdy nagle się pojawiasz, od razu wszystkich obrażasz! Przejrzyj swoje posty i zobacz jak się kończy każda wymiana zdań z Tobą... Ewidentnie widać, że uwielbiasz zamieszanie wokół własnej osoby.

Opanuj się, bo zaczynam się zastanawiać, czy na pewno jesteś w odpowiednim dla siebie miejscu...
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

kamilos
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

10 lis 2012, 17:02

Też uważam że Lynn przesadza droga wolna może przecież nie oglądać 7 serii świat się z tego powodu nie zawali.
"Wódki nie przepijesz roboty nie przerobisz"-Stach Japycz
"Z tym że z tą wódką to można jeszcze próbować"-Hadziuk

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

11 lis 2012, 17:29

Już powili małymi kroczkami zbliża się ekipa do końca produkcji VII serii :!: :)
Zostały ekipie już tylko wnętrza?

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 371 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

11 lis 2012, 18:49

Revers pisze:Zostały ekipie już tylko wnętrza?
Na to wygląda. Z tego, co pisał Artur Barciś na swoim forum, zdjęcia w listopadzie miały być już tylko w hali ATM w Warszawie.

W jutrzejszym wydaniu "Tele Tygodnia" (w sprzedaży od 12 listopada) będzie jakaś wzmianka o nowej serii "Rancza" (str. 8-9).
Forum Ranczersów

Matieusz1224
Nowicjusz
Nowicjusz

11 lis 2012, 18:52

Teraz zostaje już tylko czekać do marca aby zobaczyć siódmą serię Rancza :(

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

11 lis 2012, 21:58

Matieusz1224 pisze:Teraz zostaje już tylko czekać do marca aby zobaczyć siódmą serię Rancza :(
Dla Ciebie "już" a dla mnie niestety "aż" :!: :(

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

12 lis 2012, 9:46

swiatseriali.pl pisze:Czarodziejskie intrygi

Magiczne praktyki babki zielarki wymkną się nieco spod kontroli. Co z tego wyniknie? Mnóstwo zamieszania i zabawnych sytuacji. W Wilkowyjach pojawią się też nowi, nietuzinkowi bohaterowie.

Obrazek
Czy piękna Monika (Emilia Komarnicka) zagrozi małżeństwu Lucy ( Ilona Ostrowska) i Kusego (Paweł Królikowski)?/Gałązka /AKPA

Zobacz cały artykuł
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

15 lis 2012, 21:38

Kilka nowych fotek z planu w knajpie "u Japycza"
http://superseriale.se.pl/seriale/rancz ... 91104.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

16 lis 2012, 14:28

Zdjęcia piękne :!: :)

Ale z tych zdjęć można już wywnioskować to, że będzie kłótnia między Michałową a Stachem Japyczem, bo jak widzimy Stach stołuje się u Wioletki, a z jakiegoś powodu chyba :D a Michałowa od tak nie dała by Japyczowi jeść w knajpie, albo sam Stach nie ośmieliłby się przed Michałową :D

Ale to są tylko moje prywatne przypuszczenia:)

ODPOWIEDZ