Co nas czeka w 7 sezonie "Rancza"?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

16 paź 2012, 16:02

Tak zyciak ale wiesz, że ekipie rancza marzy się jedna seria kręcona zimą nie :?: :!: :D
Czyli święta,choinka, nowy rok :D i wgl Jeruzal, Sokule zimą muszą być cudowne :!: :lol:
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 521 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 913 razy
Kontakt:

16 paź 2012, 17:19

Revers pisze:ekipie rancza marzy się jedna seria kręcona zimą
Revers, a gdzie o tych marzeniach Ekipy przeczytałeś :?: O ile mnie pamięć nie myli, to były przymiarki. żeby VII serię rozpocząć kręcić późną jesienią, ale jak widzimy, plany uległy zmianom :!: Ja nie przypominam sobie, żeby ktoś oficjalnie z Ekipy wypowiedział się o zimowej serii :shock: Poza tym taka "zimowa seria" miałaby bardzo mało plenerów! Dni krótkie i czasu na pracę mało ! Poza tym pogoda niepewna. Sądzę, że nie doczekamy się śniegu i choinki w Wilkowyjach ! Poza tym odbiegamy trochę od tematu w którym to piszemy ! Proponuję zatem do niego wrócić :)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

16 paź 2012, 18:12

Nie przeczytałem tylko widziałem i słyszałem wypowiedź o tym w telewizji :)

Masz racje to nie ten temat i na razie musimy się skupić na VII serii :)

Dlatego mam pytanie gdzie aktualnie ekipa pracuje?

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

22 paź 2012, 18:17

Kilka ciekawostek, dotychczas chyba niepublikowanych, a dotyczących VII serii "Rancza" zamieszcza na swojej stronie Studio A :)
Studio A napisało:

Zdjęcia do 7. sezonu "Rancza" rozpoczęły się 7 sierpnia w Jeruzalu, scenami na dobrze znanej widzom plebanii. Tę serię – reżyseruje, tak jak poprzednie, Wojciech Adamczyk. Scenariusz napisał Robert Brutter. Kolejne odcinki będą obfitować w zaskakujące wątki a także nowe postaci – kobieca pojawi się w dworku, a męska zawita do domu dawnego wójta, a dzisiejszego senatora. Obie postaci są związane ze światem artystycznym i obie, jak nietrudno się domyślić, zakłócą życie domowników.
PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

Awatar użytkownika
joker1977
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 19 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

22 paź 2012, 18:35

No no no będzie się działo. :o
TUR de Podlasie

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

22 paź 2012, 19:56

nie będę się z tobą spierał ale tak czytałęm w necie o 9 seriach. i dodam też że już V była ostatnia i co już za rok ruszyły kolejne zdjecia do VI serii i też miałą ona byc ostatnią nie wierzę w to że będzie ona ostatnia i moge się z tobą założyć o co tylko chcesz że nie teraz ale za rok czy półtora ruszą kolejne zdjęcia i o ile się nie mylę to nawet Joachim też gdzieś taki post napisał. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

22 paź 2012, 20:12

Jeśli już ma być kolejna prócz VII to bedzie to tylko seria VIII :D wiecej raczej na pewno nie będzie kolego:) noo chyba, że z litości nam zrobią wersje kinową czyli Ranczo Wilkowyje II :!: :D

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz

23 paź 2012, 19:15

Ta nieutalentowana i mierna 'dochtórka' z 'genialnego' Na dobre i na złe, jezu...Jak nie Kazadi to to.
Zatrudnijcie jeszcze Ibisza, Dykiel, Guzik, Szyca i Karolaka i powstanie mierne 'códo'
Ranczo idzie w zlym kierunku. Bardzo zlym. :bosz:

Niech dojda do dychy, zeby byl rowny rachunek.
A zreszta...co za roznica, skoro i tak ma byc zaraz koniec swiata i nie doczekamy? :zadowolony:
Ciekawe tylko co to za parka sie wda w romans. Parka ktorej sie nikt nie spodziewa...
A co z Konradem skinem? Wroci?
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

23 paź 2012, 19:30

Jeśli mam być szczery to ta agentka mi się nie spodobała od razu, owszem w na dobre i na złe ją lubie ale obawiam się, że jej postać tutaj może być irytująca ale nie wywołuję wilka z lasu :!: :D mam nadzieje, że jej oblicze będzie miłe:)

Awatar użytkownika
Lynn
Super User
Super User
Podziękował(a): 1 raz

23 paź 2012, 19:42

Naprawdę w to wierzysz? Jej postać jest tylko po to wepchana na siłe, by spróbowała uwieźć Kusego.
Z Rancza robimy Na Wspólnej.
Poczekajmy jeszcze tylko na kryptoreklame i sztuczny zachwyt nad woreczkami foliowymi na kurczaka z Winiary jak w Klanie. A z Karolaka niech zrobią wojewode, który czesto bedzie odwiedział Wilkowyje w towarzystwie 'swego' grajka Szyca ze swoją ukochaną Urbańską.
Boże...Jak już się kończą pomysły to mogli by zaprzestać. Póki jeszcze mam szacunek do nich i do tego serialu.
Bo ostatnie dwa sezony to miernota.
Will the world remember you when you fall? Could it be your death means nothing at all.
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

23 paź 2012, 20:12

Ja tam na sezony nie narzekam ale nie wyobrażam sobie Komarnickiej w tym środowisku tzn. ich mowa taka wiejska a ona taka paniusia no ciekawe ciekawe to jest wszystko :)

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

24 paź 2012, 14:31

Również sobie nie wyobrażam jej w tym serialu . A co do sezonów to po żyjemy zobaczymy ile w końcu ich będzie a co do końca świata to banalna głupota wymyślona przez jakiegoś człowieka nie ma ludzi wszechwiedzących i z tego co wiem to kończy się kalendarz majów a nie świata oni rozpoczynają kolejny kalendarz czyli kalendarz epoki Wodnika . Oni przechodzą w epokę Wodnika rozpoczynają drugi kalendarz pierwszy trwał ileś tam tysięcy lat a teraz rozpoczynają drugi a mają ich 10. Więc nie wierzcie w końce świata.

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

24 paź 2012, 19:31

Nie wiem co Wy macie do Emilii Komarnickiej... Ja rozumiem, że są różne gusta a o nich się nie dyskutuje, ale skąd u Was tyle negatywnych opinii odnośnie Tej aktorki... Lynn według mnie przesadzasz w swojej opinii, gdyby Emilia nie miała talentu (tak jak Ją oceniłaś) i nie byłaby dobra w tym co robi, to na pewno nikt by o niej nigdy nie usłyszał.

Daniel18, muszę Cię rozczarować, ale nigdzie nie było mówione, ani pisane że powstanie 9 serii "Rancza"...
No chyba, że pokażesz mi ten materiał?
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

24 paź 2012, 19:58

Aniu daj relacje ze statystowania i zdjecia bo sie nie moge doczekać :!: :D :zadowolony:

Awatar użytkownika
Bogna23
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 71 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 146 razy
Kontakt:

24 paź 2012, 20:17

Z tego co wiem to oprócz tej obecnie kręconej czyli 7 serii będzie jeszcze jedna czyli 8 seria. Ranczo I było od początku zaplanowane jako całość i miało 4 serie i tak pewnie zaplanowane jest Ranczo II - na usilne prośby fanów i pewnie pieniądze TVP :) . Czy będzie ciąg dalszy to też pewnie zależy od fanów, ekipy i TVP.
Co do Emilii Komarnickiej - poza rolą w na dobre i na złe to Jej nigdzie nie widziałam więc trudno mi się wypowiadać o Jej talencie ale widziałam Ją w akcji na planie w dworku i zrobiła na mnie duże wrażenie i scena i aktorka! Ona na pewno tam sporo namiesza - gra agentkę sztuki - więc na pewno nie będzie pasować do wiejskiego towarzystwa ale dlaczego to ma być zarzut? to może być właśnie atutem - bo to będzie bardzo wyrazista postać dosłownie i w przenośni!!! ;)

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

24 paź 2012, 20:22

„Nigdy, przenigdy nikogo nie oceniaj. Nie oceniaj, nie krytykuj, nie osądzaj, nie potępiaj, nie wyrokuj. Każdy z nas jest jedyny, niepowtarzalny i kieruje się w życiu powodami niezrozumiałymi dla reszty. To dotyczy nas wszystkich.” Julian Sanchez
Obrazek

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User

24 paź 2012, 20:27

Mam taką nadzieje, że nas wszystkich miło zaskoczy :)

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Kontakt:

24 paź 2012, 20:57

ok sory dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu złe przeczytałem tamten artykuł znalazłem go i jednak pisało tam o VIII serii Rancza sory i dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu musiałem za szybko czytać i złe przeczytałem. Jeszcze raz sory

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 148 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

24 paź 2012, 21:22

Lynn pisze:Boże...Jak już się kończą pomysły to mogli by zaprzestać.
Z tego co widziałem podczas kilku dni zdjęciowym to 7 seria na pewno przebije "5" i "6" ;)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 paź 2012, 6:28

Lynn pisze:Jak już się kończą pomysły to mogli by zaprzestać.
Bo ostatnie dwa sezony to miernota.
Muszę przyznać, że tak wyrafinowanej konstruktywnie wypowiedzi dawno nie widziałem :zdziwiony: :evil:
Pełna głębokich przemyśleń. elokwencji i starannej analizy, popartej argumentami nie do podważenia :pałka: :rechot:

A ja, jak większość z Was, cieszę się że "Siódemka" się kręci i z niecierpliwością oczekuję marca :good:

Kunsztu aktorskiego Emilii Komarnickiej ocenić nie mogę, bo nie oglądam "szpitalnego" serialu. A to, co zobaczyłem w Sokulach, podczas wizyty na planie, pozwala mi stwierdzić, że postać przez nią grana wprowadzi w dworku dużo zamieszania :) W dodatku prezencja aktorki, trzeba przyznać, bardzo efektowna :roll:

ODPOWIEDZ