Kiedy zdjęcia do 7 serii w Jeruzalu?

W tym dziale znajdziecie tematy związane z 7 sezonem "Rancza". Będziemy tu zamieszczać m.in. streszczenia i zwiastuny premierowych odcinków.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie i na temat.
Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

09 sie 2012, 11:20

Zielak pisze:Dajta nocleg!!
Mogę Tobie polecić gospodarstwo agroturystyczne w Wólce Dłużewskiej, ale oddalone jest ono ok.25 km. od Jeruzala. W samym Jeruzalu nie ma jako takich miejsc noclegowych. My co prawda nocujemy w tej chwili w Jeruzalu, ale w miejscu tym kolejne kilka tygodni jest już zarezerwowane. Zresztą sami nie możemy przez owe rezerwacje zostać tu tak długo, jak byśmy chcieli :( Inną opcją dla Ciebie może być namiot, np. nad jeziorkiem, lub chata Babki-Zielarki. Z tym, że to opuszczone gospodarstwo i strach tam trochę samemu... Możesz też liczyć na łut szczęścia i np. po przybyciu do Jeruzala popytać miejscowych o ewentualny nocleg. Sami byliśmy świadkami, że niektórzy tak robią :)

Awatar użytkownika
Zielak
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

09 sie 2012, 14:55

Dajcie mi namiar na to miejsce, gdzie nocujecie. Może skusze ich większą ceną. Ja potrzebuję tylko kawałek podłogi i dostęp do łazienki, nic więcej!! :)
Namiot mam, ale pogoda niepewna i trochę strach. Poza tym ja chcę wyjechać 19 lub 20 sierpnia a wracać 24 lub 25 sierpnia :)

Daniel18
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy
Kontakt:

25 sie 2012, 23:38

powiedzcie czy w tym tygodniu beda krecone zdjecia do 7 sezonu rancza w Jeruzalu lub Latowiczu prosze powiedzcie wybieram sie ale nie wiem kiedy jechac

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

25 sie 2012, 23:48

Daniel18 pisze:powiedzcie czy w tym tygodniu beda krecone zdjecia do 7 sezonu rancza w Jeruzalu lub Latowiczu prosze powiedzcie wybieram sie ale nie wiem kiedy jechac
W najbliższym tygodniu Ekipa w większości przebywać będzie w Rozstankach w domu senatorstwa.

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Kontakt:

26 sie 2012, 18:07

telefelek pisze:A w Jeruzalu będą jeszcze coś nagrywać w najbliższym czasie? ma ktoś jakiś przeciek?
Na razie znamy "rozkład jazdy" do końca sierpnia. Z różnych źródeł wiemy też, że zdjęcia w dworku w Sokulach mają być od 17 września. Jeśli uda nam się coś dowiedzieć damy oczywiście znać :)
A skądinąd z Jeruzala do Latowicza wcale nie jest tak daleko i spokojnie można połączyć wizytę na planie ze zwiedzeniem Jeruzala :)

Awatar użytkownika
Revers
Super User
Super User
Podziękował(a): 85 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

27 sie 2012, 12:49

Tak życiak te dwie miejscowości da się połączyć bo Jeruzal i Sokule już raczej nie:)
Solejukowa: " Kto rano popieprzy dzień ma potem lepszy"

Paweł Kozioł: "Wilkowyje Nie pomyje Ty się nie boi "

bodizon
Nowicjusz
Nowicjusz

27 sie 2012, 20:55

Witajcie.Mozecie powiedziec ktore sokule te koło zyradowa czy bardziej miedzyrzec podlaski?:d do jednego jest 101 km a do drugiego 52km:D

Awatar użytkownika
Joachim
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 163 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

27 sie 2012, 21:28

bodizon pisze:Witajcie.Mozecie powiedziec ktore sokule te koło zyradowa czy bardziej miedzyrzec podlaski?:d do jednego jest 101 km a do drugiego 52km:D
Polecam do przestudiowania :)
wilkowyje-jak-tam-trafic-i-co-warto-zob ... t2039.html
Obrazek

Zablokowany