Ranczo odc. 66 Szlifierze diamentów

Forum poświęcone szóstej serii "Rancza". Znajdziecie tu tematy, które zdradzają m.in. kulisy prac nad nowym sezonem serialu.
Regulamin forum
1. Zanim założysz nowy wątek, sprawdź czy nie ma już podobnego tematu na forum.
2. Jeśli cytujesz jakiś materiał, pamiętaj o podawaniu źródła.
3. Staraj się pisać poprawnie gramatycznie.

Jak oceniasz 66 odcinek pt. Szlifierze diamentów?

Świetny! Wspaniale było znowu obejrzeć w niedzielny wieczór "Ranczo".
54
92%
Odcinek nie wzbudził u mnie większych emocji, był raczej średni.
4
7%
To raczej słaby początek sezonu, zobaczymy jak będzie dalej.
1
2%

Liczba głosów: 59
Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

18 lut 2012, 14:33

Ranczo seria 6. Odcinek 66 - Szlifierze diamentów

Emisja premierowa: 04.03.2012

Streszczenie odcinka:

Wójt, obecnie już senator, z pomocą Czerepacha przygotowuje się do ślubowania. Awansujący politycy chcą ukoić nerwy i przesadzają z alkoholem. Dość niekonwencjonalne zachowanie senatora Kozioła rejestruje ekipa telewizyjna. Nieoczekiwanie zamiast goryczy porażki senator spija słodycz sławy. W urzędzie gminy wybór nowego przewodniczącego rady doprowadza do poważnych zadrażnień. Lodzia i Halina, żony polityków formatu ogólnokrajowego, nie mają cierpliwości do lokalnej polityki. Ksiądz Robert wyjechał na studia do Rzymu. Biskup osobiście przyjeżdża na plebanię z nowym wikarym, Maciejem, równie wykształconym, co niedoświadczonym. Biskup ma wątpliwości, czy intelektualne poszukiwania nie sprowadziły młodego duchownego na manowce i czy nie utracił on wiary. Liczy na doświadczenie proboszcza i prosi go, aby mu się bacznie przyglądał. Lucy i Kusy mają problem z Kingą. Denerwują się nagłym wezwaniem do szkoły. Nie jest łatwo mieć dorastającą córkę, nawet przyszywaną.
Ostatnio zmieniony 04 mar 2012, 19:56 przez Anija, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Odblokowanie tematu, usunięcie spoilera streszczenia i dodanie ankiety oceniającej odcinek.
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Reklama

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:09

Genialny! :) Idealne rozpoczęcie sezonu.
Co przykuło moją uwagę - Wioletka znacznie lepiej wygląda :) Jakoś w poprzednim sezonie jak była mocno umalowana, to nie przypadło mi do gustu.
Najpierw Kusy, potem Babka i teraz Stasiek! Wiemy jak ma na nazwisko :) Stasiek Kopecki. Ładnie :D
Wątek wójta. Przepraszam, senatora. Ciekawy, wystąpienie w Warszawie świetne :) Widać, przypadł do gustu Rodakom, zobaczymy jak się dalej jego polityczna kariera potoczy.
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
na987
Nowicjusz
Nowicjusz

04 mar 2012, 21:14

Oj, tego mi brakowało! Dawki wilkowyjskiego humoru na niedzielny wieczór :)
Bardzo się cieszę, że powstała 6. seria!
Świetny odcinek!
"Nic się nie zmienia od na du*** siedzenia" :good:

bartek555
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 42 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:16

Odcinek świetny :) Wspaniałe wystąpienie Michałowej, fajna rozmowa Lucy z posterunkowym, ławeczka, Czerepach jednym słowem idealnie :) Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę pozostałe postaci...

Przemo92
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

04 mar 2012, 21:19

Odcinek sredi spodziewalem sie wiekszego humoru mam nadzieje ze dalej bedzie lepiej. Ksiadz Maciej jakis nijaki.

Awatar użytkownika
kylo69
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 147 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:21

Odcinek "geniusz, po prostu geniusz" :lol:

Ps. jak miło się oglądało odcinek bez "minutki" i "PROW-u :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie" - Kusy

Awatar użytkownika
monterr07
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:25

Z księdzem Maciejem dopiero będą jaja :) Podobało mi się jak tłumaczył o czym pisze doktorat (chociaż nic z tego nie zrozumiałem :D )
Pietrek też wygląda lepiej :) Szkoda, że w tym odcinku było mało ławeczki, ale pewnie to się poprawi :D
Załoga! Pajechali!

Awatar użytkownika
Dasqez
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontakt:

04 mar 2012, 21:26

O wiele lepsze otwarcie sezonu, aniżeli w przypadku V części. Wspaniale znów wrócić do Wilkowyj, ten odcinek strasznie zaostrzył mi apetyt na całą serię, świetny był!

Awatar użytkownika
Patryk
Doświadczony komentator
Doświadczony komentator
Podziękował(a): 2 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:26

dokładnie,odcinek super fajnie czerepach uciekał od telewizji i kamer :lol:
ranczo najlepszy serial pod słońcem
POZDROWIENIA Z CHEŁMA :]
[url=http://userbars.pl/Film-i-TV/Userbar/21081,Ranczo,fan.htm][img]http://img.userbars.pl/106/21081.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Kamil
Super User
Super User
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

04 mar 2012, 21:32

Ciekawy wątek księdza Macieja, zobaczymy jak potoczą się jego losy w Wilkowyjach. :ok
I tak najsłynniejsi bywalcy "ławeczki" w Polsce rozwalili mnie na deski: "Nic się nie stało..." :P
Genialna przemowa senatora... yes
Senator na MeTube hmm? :hi :rotfl:
Oby następne były jeszcze lepsze niż ten. :dzieki
"Powietrze u nas świeże.
Dwa, wszędzie blisko.
Trzy, tanio.
Cztery, nawet jak co drogie to dostać nie można."

Tadeusz Hadziuk

Awatar użytkownika
ksf10
Początkujący
Początkujący

04 mar 2012, 21:38

Genialnie !! Tak jak myślałem zaczął się nowy sezon RANCZA. Nie wiem jak wy ale ja się już nie mogę doczekać kolejnych odcinków . Jak oglądałem to nie mogłem uwierzyć że to już koniec tego odcinka . No i mam nadzieje na o wiele więcej serii RANCZA bo to naprawdę wspaniały , niezastąpiony serial cieszę się że mogłem go oglądnąć . (tak w nawiasie to moja rodzinka twierdzi że mam manie na punkcie rancza :lol: ) yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo
Solejuk ''taki kocyk prawie nowy''

Awatar użytkownika
nibiru
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 4 razy
Kontakt:

04 mar 2012, 21:44

Strasznie szybko zleciało mi to 45 minut serialu...ledwo się rozpoczęło a tu koniec.
Odcinek robi smaka na to co będzie się dziać w dalszej części "Rancza"...nowy (dziwny?) wikary, skin piszący wiersz miłosny, no i akcja w Warszawie 8-)
Jednym słowem: superekstrafajnie :)
"Latarnie są bardziej użyteczne niż kościoły." Beniamin Franklin.

dawid4492
Nowicjusz
Nowicjusz

04 mar 2012, 21:47

REWELACJA!!! Szczerze mówiąc, bałem się tej serii, szczególnie po informacji, że część akcji będzie działa się w Warszawie ale pozytywne rozczarowanie ogromne! Najlepsze z najlepszych, niepowtarzalne i fenomenalne Ranczo wróciło, więc ten dzień można uznać za ŚWIĘTO!!! :yahoo :yahoo :yahoo
P.S. I ta radość, że do Wilkowyj nie dotarła antynikotynowa moda - ogromne 8-)

Ewa47
Super User
Super User
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

04 mar 2012, 21:54

Odcinek świetny . :yahoo . To było super a senator Kozioł wprost genialny :rotfl: . prawdziwy Polak , chociaż na Wiejskiej nie takie rzeczy się już zdarzały . :rotfl: A jak szybko senator zdobył aprobatę , prawdziwy obraz Polaków , nawet nie przesadzony. A ławeczka jak zwykle kapitalna. :ok Tak naprawdę to nie tylko w Polskim parlamencie tak sie dzieje , kiedyś oglądałam jak w Japonii się bili , nie jesteśmy wyjątkiem .Ostatnio ze wszystkich postaci najbardziej lubię senatora Kozła , Czerepacha i ławeczkę są SUPER. :ok
Ewa

bodizon
Nowicjusz
Nowicjusz

04 mar 2012, 21:54

Witam.Rozpoczecie sezon VI super.Świetna scena pod Sejmem,i u Wioletki.Nowy wikary troche dziwny,ale jestem zdziwiony ze tak krótko zaczeło sie ranczo o 20:22:45 zakończyło napisy zaczeły leciec 21:05:50 tylko z 43minuty filmu a było 48min kiedys:/.Pozdrawiam

mare
Nowicjusz
Nowicjusz

04 mar 2012, 21:58

bylo super :lol: tylko szkoda ze czas tak szybko przelecial ! szkoda ze nie bylo solejukowej ! ale reszta super ! robi ogromnego smaka na nastepne odcinki ! juz sie nie moge doczekac !!!! :yahoo :yahoo :yahoo

Awatar użytkownika
Pierre
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

04 mar 2012, 22:03

Dasqez pisze:O wiele lepsze otwarcie sezonu, aniżeli w przypadku V części. Wspaniale znów wrócić do Wilkowyj, ten odcinek strasznie zaostrzył mi apetyt na całą serię, świetny był!
Wlaśnie to mnie najbardziej cieszy, ten odcinek był według mnie o wiele lepszy, niż ten pierwszy z 5 sezonu.

Najbardziej podobał i zaciekawił mnie wątek kościelny, czyli nowy wikary, intrygująca postać, ciekawe jak sie to rozwinie. Poza tym wątek senatu też świetny. Jak pięknie, że znowu będziemy czekać na Ranczo w niedzielę. :)
Obrazek
"... Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich." - Jan Japycz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gugała
Zaangażowany komentator
Zaangażowany komentator

04 mar 2012, 22:22

Jest super!!! Wysoki poziom zachowany, a to dopiero odcinek premierowy. Zapowiada się świetna zabawa :-)
Gugała

Awatar użytkownika
Tengel2
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 179 razy

04 mar 2012, 22:28

Idealne rozpoczęcie sezonu. I od razu bardzo mądre przesłanie. Chodzi mi o scenę z biskupem na tarasie, kiedy to mówi gdzie należy szukać Boga, a dzisiaj wielu o tym zapomina. Podobał mi się również stoicki spokój Lucy do Kingi. No i oczywiście stremowany Stasiek. Nie należy pominąć sceny z senatorem Kozłem, co jak co ale powiedział szczerą prawdę, której to brakuje dzisiejszym politykom. Nowy Wikary dał czadu, podobało mi się jego tłumaczenie pracy doktorskiej. Nawet sam proboszcz niewiele rozumiał. Podsumowując odcinek po prostu "GENIUSZ" 8-)
"Albowiem noc jest ciemna i pełna strachów" - George R. R. Martin

Obrazek

sebaleeds
Nowicjusz
Nowicjusz

04 mar 2012, 22:29

wypasiony serial yes :yahoo ciekawe ile odcinkow bedzie i szkoda ze tak malo

ODPOWIEDZ