KONKURS ...MÓJ PIERWSZY RAZ...Z RANCZO ::))

W tym dziale znajdziecie informacje o konkursach z nagrodami.
Regulamin forum
Nagrodami w konkursach organizowanych na forum nie mogą być gadżety nawiązujące do serialu "Ranczo" wyprodukowane i sprzedawane bez zgody producenta (Studio A) oraz właściciela praw autorskich (TVP S.A.).
Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User
Podziękował(a): 329 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 153 razy

06 lis 2016, 12:31

Witam Państwa, Tak sobie pomyślałem ,że serial się kończy , na forum nuda...To może jakiś fajny konkursik coś ożywi::)) ...Temat "MÓJ PIERWSZY RAZ...Z RANCZO:)" ... Myślę ,ze temat ciekawy i sentymentalny. Na odpowiedzi czekam do NIEDZIELI 13 LISTOPADA do godz. 12... A zwycięzcę ogłoszę o 20:). NAGRODĄ JEST NOWA Z KOMPLETEM METEK CZAPKA ZIMOWA FIRMY SUPERDRY o wartości 29.95 EURO. Ubrania tej firmy noszą m.in. DAVID BECKHAM , KATE WINSLET , ALIEN BRODY, ETHAN HAWK BEN STILLER...Nagroda myślę ...Modna i praktyczna...Czapka UNISEKS. Dziękuje . Pozdrawiam

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 lis 2016, 7:50 przez jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
"PACTA SUNT SERVANDA" :pałka:

Awatar użytkownika
novantasei
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy
Kontakt:

06 lis 2016, 20:18

Ojej, chciałabym pamiętać swój pierwszy raz z "Ranczo", ale miałam tylko 10 lat. :śmiech:
Mimo tego, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Kochałam i nadal kocham ten serial, myślę, że teraz nawet bardziej, niż wtedy.
Obejrzałam wszystkie serie kilkakrotnie i na pewno obejrzę jeszcze nie raz. Inne dzieci oglądały bajki, a ja zawsze czekałam na "Ranczo". :śmiech: :zakochany:
Jednego mogę być pewna- na sto procent wyczekiwałam godziny emisji pierwszego odcinka przed telewizorem. Nie było biegania do kuchni, żeby przypadkiem nie przegapić początku. Cała ja. :D
"Czerepach, to jest taki facet, że jak jest miły, to znaczy, że albo ci właśnie wyciąga portfel z kieszeni albo wbija nóż w plecy."

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

06 lis 2016, 20:40

Dziękuje ...I proszę o więcej odpowiedzi....Przy następnym konkursie będzie więcej nagród::)) Ale cieszę się z tej pierwszej bardzo bardzo...Pozdrawiam

Awatar użytkownika
novantasei
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy
Kontakt:

06 lis 2016, 20:49

Na pewno jeszcze niejedna osoba udzieli odpowiedzi. Pozdrawiam równiez. :D
"Czerepach, to jest taki facet, że jak jest miły, to znaczy, że albo ci właśnie wyciąga portfel z kieszeni albo wbija nóż w plecy."

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

06 lis 2016, 20:53

Dziękuje::))

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

10 lis 2016, 7:51

Ale tłum chętnych.....

Pabfer
Super User
Super User
Podziękował(a): 66 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

10 lis 2016, 12:07

Mój pierwszy raz... hmm... Dziękuję Jackowi za zarzucenie tego tematu, bo lubię sobie powspominać... Pamiętam, że jako 10-latek widziałem w telewizji zapowiedź jakiegoś nowego serialu. Spodziewałem się telenoweli, ale nie miałem nic lepszego do roboty, więc jak mam z ciekawości włączyła, to też z braku laku zacząłem oglądać. I wtedy... BUM!!! Zakochałem się! Już wtedy byłem fanem/fanatykiem ,,Miodowych Lat'', a tu widzę swojego kochanych Karola, tylko jakoś inaczej nazwanego, chudszego i lekko łysiejącego. Ale nieważne! to jest mój Karol! Powiem więcej- Karolów jest nawet dwóch! Po jakimś czasie doszedł też Tadzio! Na odkrycie, że Michałowa jest teściową Karola potrzebowałem kilku lat, bo się mocno zmieniła, mimo, że minęły tylko 2 lata. To samo dotyczy Solejukowej- mama mi mówiła, a ja nie wierzyłem. Mój młodszy brat jednak wypadł gorzej- nie poznał nawet Karola i Tadzia, a też lubi ,,Miodowe Lata''.
A teraz do odcinka- pamiętam, że śmiałem się od początku do końca, od pierwszej do ostatniej minuty. Spodziewałem się telenoweli, a wsiąknąłęm. Parafrazując pewien slogan reklamowy- ,,do Rancza wpadłem na chwilę, chwilę później zostałem na dłużej, dziś mówią na mnie SuperUserze Forum Ranczersów''. Nowy serial był niesamowity i tak samo zabawny co moje ulubione ,,Miodowe Lata''. Dodatkowo w podobnej obsadzie (z roku na rok zauważałem coraz więcej podobieństw- jako 10-latek jeszcze nie wszystko dostrzegałem). Oczywiście nie pamiętałbym o czym był odcinek ,,Spadek'', gdybym przez te 10 lat nie obejrzał go jeszcze kilka(naście) razy, ale pamiętam jedno- dostawałem spazmów śmiechu po prawie każdym tekście. I o to chodzi. Twórcy dobrze spełnili swe zadanie. Dostarczyli miłych emocji, o których trudno zapomnieć.
Tak więc nie dość, że oglądam ulubiony serial, to jeszcze w nagrodę mogę za to dostać czapkę. Miło. Dam ci na PW listę innych seriali, które lubię, bo innych części garderoby też potrzebuję.
Na koniec dodam, że zwycięzca- fan rancza- będzie się mógł pochwalić, że nosi czapkę Winslet, Hawka czy Stillera, ale żadne Winslety, Hawki czy inne Stillery nie mogą się pochwalić występem w ,,Ranczo''- choćby gościnnym. Może czapki mają właśnie od Jacka w ramach nagrody pocieszenia, że nie poszerzą sobie CV o tak wielką pozycję :P trochę niewspółmierne to pocieszenie, ale zawsze coś :P

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

10 lis 2016, 12:34

Dziękuję, przyznam się ,ze nigdy nie wiedziałem o twoim występie w Ranczo...Ale ja od dziś mogę się pochwalić ,że choć wirtualnie znam celebrytę...Oj lubimy sobie w żartach odbijać piłeczkę...Ale to ma swój urok. Jeszcze raz Ci dziękuję ...Pozdrawiam serdecznie

Pabfer
Super User
Super User

10 lis 2016, 12:43

Ja nigdy nie wystąpiłem w Ranczo. A Ranczersi, którzy wystąpili, też byli tylko statystami. Ja sobie tak tylko żartowałem, że takie gwiazdy, a w Ranczo nie wystąpiły...

Z tym celebrytą chodzi ci o Barciślandię?

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

10 lis 2016, 13:02

Dobry agent...I rola się znajdzie::)) ...To zbyt dosłownie zrozumiałem...Ale tak czy siak ciekaw jestem co będzie dalej, z Ranczo z forum...

Pabfer
Super User
Super User

10 lis 2016, 13:05

Będzie mały ruch, ale może odcinki pooceniam, zostało mi dużo. Zostawiam to sobie jednak na później.

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 lis 2016, 14:11

DO 20 można jeszcze wziąć udział w konkursie::)) Zapraszam::))

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 lis 2016, 20:53

Dobry wieczór , wykorzystując ,że właśnie leci odcinek 128 i na forum jest cichutko...Postanowiłem podsumować konkurs:))...jeżeli chodzi o chęć organizowania jakichkolwiek konkursów zostałem skutecznie wyleczony , sprowadzony na ziemię :wariat: :wariat: :wariat: ...I rozumiem dlaczego na tym forum jest jak jest...Oczywiście dziś znowu poczytam cudowny świetny 100/100...Ale po odcinku 130 zostanie nas garstka. Z wielka uwagą i starannością przeczytałem pracę 2 osób:(( ....I tak 3 miejsca nie przyznaję...A wygrywa Pabfer . Teraz krótko dlaczego... Serce podpowiadało mi novantasei / ujęła mnie fragmentem o bajkach::))/ Ale rozum wskazał na Pabfer...może praca była bardziej obszerna , może język do mnie przemówił i odrzuciwszy ,ze nie zawsze się zgadzamy w ocenach na 100% wskazuję na Ciebie...Bo po ludzku Ci się należy. Ale postaram się coś ładnego znaleźć dla koleżanki i też wysłać w podziękowaniu za udział ...Myślę ,że to kwestia 1-2 tygodni::)) .PABFER wyślij mii na PW adres z kodem pocztowym , we wtorek wyślę Ci czapkę i napiszę numer przesyłki . Pozdrawiam :palce:

Pabfer
Super User
Super User

13 lis 2016, 21:27

Miło słyszeć, dziękuję :-D
Czyli wyszło na to, że wygrali wszyscy :-D
Już ci wysyłam moje dane

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 lis 2016, 21:29

Proszę bardzo ...Gratuluję::))

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 186 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 192 razy

13 lis 2016, 21:56

Pabfer gratuluję :D :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 lis 2016, 22:07

Szkoda , że Pani nie wzięła udziału...Ale cóż....Pozdrawiam

Added in 6 minutes 40 seconds:
W tygodniu odezwę się do novantasei i ustalimy czego ma poszukać::)) Chodzi ,żebym trafił w gust::)) ...Jeszcze raz Ci dziękuję bo ten fragment o bajkach zapamiętam na zawsze...A czasem drudzy bywają pierwszymi cos wymyślimy::)) Pozdrawiam serdecznie

Pabfer
Super User
Super User

13 lis 2016, 22:11

To wyślij jej czapkę, ale Papy Smerfa albo Niewidkę, żeby sobie nadrobiła te bajki po zakończeniu serialu :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jacek
Super User
Super User

13 lis 2016, 22:30

Akurat , ten żart jest mało wyszukany::)) ...Takie moje zdanie...Dla mnie to było bardzo fajne i osobiste wyznanie. Pisałem ,ze się nie zgadzamy...Taki nasz los::)) ...Pzodrawaim

Pabfer
Super User
Super User

18 lis 2016, 20:56

Doszła, dzięki, przyda się na luty.

Wyprzedziła książkę z kulisami, na którą dalej czekam :-P

ODPOWIEDZ