Konkurs wiedzy II

W tym dziale znajdziecie informacje o konkursach z nagrodami.
Regulamin forum
Nagrodami w konkursach organizowanych na forum nie mogą być gadżety nawiązujące do serialu "Ranczo" wyprodukowane i sprzedawane bez zgody producenta (Studio A) oraz właściciela praw autorskich (TVP S.A.).
DaMiAn1998
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Podziękował(a): 88 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 29 razy

30 sty 2015, 22:44

strazak210 pisze:
pablo pisze:Pech mnie nie opuszcza. :płacze:
Dziś zawiesił mi się komp i zamiast ok 80 s mam 550 s :płacze:
Chyba rezygnuję z konkursu, bo się już dziś zdenerwowałem po raz kolejny i dla mnie to żadna przyjemność gry.
pablo nie łam się :)
Trzeba mieć zawsze nadzieję :)
Graj dalej, bo szkoda tak rezygnować :) Ja niestety miałem taki ciężki czas, że niestety nie miałem warunków żeby grać :(
Więcej wiary w siebie :) POWODZENIA WSZYSTKIM :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 172 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 168 razy

31 sty 2015, 11:25

pablo pisze:Pech mnie nie opuszcza. :płacze:
Dziś zawiesił mi się komp i zamiast ok 80 s mam 550 s :płacze:
Chyba rezygnuję z konkursu, bo się już dziś zdenerwowałem po raz kolejny i dla mnie to żadna przyjemność gry.
Pablo nie łam się, graj dalej :good:
Ja jak brałam udział w konkursie, który organizowałeś to dwa razy nie miałam wieczorem internetu i nie mogłam przesłać odpowiedzi.
A swoja drogą to dobrze, że znalazłeś się po drugiej stronie w roli uczestnika konkursu, a nie jak dotąd organizatora.
Zrozumiesz jak to jest jak czasami, że nie ma internetu albo się zawiesi i klapa. Trzeba też, oprócz wiedzy trochę szczęścia. :D
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

02 lut 2015, 15:29

bambo000, też mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem :P straciłem dziś 2 pkt, bo na pierwsze pytanie źle skojarzyłem i się zastanawiałem nad odpowiedzią, a gdym dobrze skojarzył to wiedziałem od razu. :(

W sumie ja już straciłem ok 15-18 pkt :(

Awatar użytkownika
bambo000
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

02 lut 2015, 19:24

pablo pisze:bambo000, też mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem :P straciłem dziś 2 pkt, bo na pierwsze pytanie źle skojarzyłem i się zastanawiałem nad odpowiedzią, a gdym dobrze skojarzył to wiedziałem od razu. :(

W sumie ja już straciłem ok 15-18 pkt :(

Ach... no właśnie. Strasznie to wkurzające :D Teraz staram się uważniej czytać ale czas cyk cyk cyk cyk i leci. Ale trudno wole już babola więcej nie strzelić :D
Wójt: " Z nim tylko siekiera moja może porozmawiać ! "

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

07 lut 2015, 16:23

No i dla mnie się konkurs już skończył. Pierwszy konkurs, w którym wziąłem udział zakończę na jednym z ostatnich miejsc. :bosz: :płacze: A myślałem, że w ósemce powinienem być bez problemów. Widać, że u mnie słabiutko z wiedzą jest i w wielu pytaniach musiałem szukać odpowiedzi przez co czasy były słabe. Mam nadzieję, że będzie kolejny konkurs, bo chciałbym wystąpić w bezpośrednim pojedynku na czacie. :)

Powodzenia najlepszej ósemce w fazie pucharowej. :)

Awatar użytkownika
trp1
Początkujący
Początkujący
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

07 lut 2015, 16:31

Dla mnie również konkurs się zakończył. Pierwsze koty za płoty, można powiedzieć. Jestem zadowolony że mogłem sprawdzić swoją wiedzę na tle innych fanów. Mam nadzieje że w 3 edycji będzie ta wymarzona ósemka. Wszystkim uczestnikom dziękuję za rywalizacje a finałowej ósemce życzę powodzenia. Niech wygra najlepszy. Z niecierpliwością czekam na kolejny konkurs :) :zadowolony: :good:
Artysta musi pić. ~Stanisław Japycz

Jak ja skina widzę, to się tak czuję jak arabski Murzyn żydowskiego pochodzenia. ~Kusy

Obrazek

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

08 lut 2015, 13:42

FAZA PUCHAROWA

Regulamin i zasady:
1. W fazie pucharowej bierze udział najlepszych osiem osób z tabeli.
2. Faza pucharowa składa się z ćwierćfinałów, półfinałów, pojedynku o trzecie miejsce i finału.
3. Pojedynki będą rozgrywane na czacie, do którego link jest na stronie głównej (nie mylić z mini-chatem).
4. Pojedynek będzie rozgrywany do pięciu punktów. Ta osoba, która szybciej zgromadzi pięć punktów wygrywa pojedynek.
5. W przypadku złej odpowiedzi na pytanie punkt wędruje na konto przeciwnika.
6. Każda para w pojedynku będzie miała inne pytania.
7. Podczas pojedynku używamy poprawnej polszczyzny.
  • Ćwierćfinały:
    Pojedynek pierwszy: maniek vs. kamil159
    Pojedynek drugi: zyciak vs. Milla-nowa
    Pojedynek trzeci: Ranczerka21 vs. bpawel10
    Pojedynek czwarty: Skowronek vs. bambo000
  • Półfinały:
    Pojedynek pierwszy: maniek vs. Ranczerka21
    Pojedynek drugi: Milla-nowa vs. bambo000
  • O trzecie miejsce:
    Pojedynek: maniek vs. Milla-nowa
  • Finał:
    Pojedynek: Ranczerka21 vs. bambo000

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

08 lut 2015, 19:46

Dla mnie też się już konkurs zakończył i to na 9-tej pozycji :bosz:
Myślałem sobie po cichu, że bambo000 się wyłoży, bo w sumie to mój los dzisiaj tylko od niego zależał :D
Dziękuję wszystkim za rywalizację, a ósemce która przeszła dalej gratuluję i życzę powodzenia.
No i największe podziękowania dla Przema za organizację tego konkursu :good:
P.S.
Oczywiście z niecierpliwością czekam na trzecią edycję.

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

08 lut 2015, 19:51

strazak210 pisze:Dla mnie też się już konkurs zakończył i to na 9-tej pozycji :bosz:
Ale jesteś lepszy ode mnie. :D
A serio to rzeczywiście przegrać fazę pucharową o zaledwie 2 pkt to najgorsze co może być. Co innego, mieć 10 pkt straty a co innego zaledwie dwa...

Awatar użytkownika
maniek
Wyróżniający się
Wyróżniający się
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

09 lut 2015, 15:45

Konkurs już się zakończył, więc dziękuję wszystkim uczestnikom za możliwość porywalizowania się, a szczególnie Ranczerce21 i Milla-nowie
za pojedynki na czacie. Sam nie wierzę, że wogóle jestem na podium, bo zanim się zapisałem, myślałem, że nawet nie będę w pierwszej ósemce :) . Dziękuję także tobie, Przemo94 za to, że poprowadziłeś ten konkurs i za pytania, czasem łatwiejsze, a czasem trudniejsze(4 runda :D ).
Podczas niedzielnych rund wylałem z siebie chyba wiadro potu :) . Będzie mi trudno się przyzwyczaić do tego, że dziś nie wejdę na czat i nie zadam Przemowi pytania "Cześć! Gramy?", ale na szczęście będzie 3 edycja. Pozostałym zwycięzcom gratuluję, a wszystkim jeszcze raz dziękuję :) .
"Przecież oni nawet nie wiedzą, w co wierzą!" - ks. Robert

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

09 lut 2015, 19:21

Maniek gratulacje za pierwsze miejsce w tabeli. Jesteś jedynym który tak dobrze i szybko odpowiadał ;)
Dzięki za konkurs Przemo- była fajna zabawa! :)

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum

09 lut 2015, 19:39

Konkurs był super, mimo, że chwilami miałem go dość jak mi nie szło w niektórych rundach i zająłem miejsce w końcówce.

Ale najfajniejsza to była niedziela wieczór i 3 godzinna faza pucharowa (8 pojedynków). Szkoda tylko, że byłem tam tylko jako kibic. To co się działo wczoraj na czacie to były takie emocje jak na prawdziwym meczu, atmosfera cudowna, tylko musiałem już iść tuż po finale, gdyż rano wstawałem. A jeszcze dalej się bawiliście. No i kibice znów dopisali. Mam nadzieję, że w III edycji, gdzie tych pojedynków będzie znacznie więcej, znów będą takie miłe wieczory. :)

Awatar użytkownika
bambo000
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 26 razy

09 lut 2015, 21:23

pablo pisze:Konkurs był super, mimo, że chwilami miałem go dość jak mi nie szło w niektórych rundach i zająłem miejsce w końcówce.

Ale najfajniejsza to była niedziela wieczór i 3 godzinna faza pucharowa (8 pojedynków). Szkoda tylko, że byłem tam tylko jako kibic. To co się działo wczoraj na czacie to były takie emocje jak na prawdziwym meczu, atmosfera cudowna, tylko musiałem już iść tuż po finale, gdyż rano wstawałem. A jeszcze dalej się bawiliście. No i kibice znów dopisali. Mam nadzieję, że w III edycji, gdzie tych pojedynków będzie znacznie więcej, znów będą takie miłe wieczory. :)
Dokładanie tak jak Pablo napisał konkurs świetny! A niedzielny wieczór to już "wisienka na torcie" super zabawa, dużo emocji, zacięte pojedynki. Żałuję tylko, że tak późno mogłem się zjawić i mnie pierwszy ćwierćfinał i półfinał ominął.

No a moja literówka z Kurawskim to już śmiech na sali :rechot:
Wójt: " Z nim tylko siekiera moja może porozmawiać ! "

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

09 lut 2015, 22:00

Nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać rację moim poprzednikom. Konkurs świetny, pełen zaciętych pojedynków w play offs. Pytania wymagające gruntownej znajomości serialu. Wielkie ukłony i podziękowania dla organizatora i prowadzącego. Przemo94 :good: :czapka: :gratulacje:
Wielkie gratulacje dla Ranczerki21, za wspaniałe zwycięstwo. I ukłony dla wszystkich uczestników quizu :palce:

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

09 lut 2015, 22:14

O tak, Przemo musiał się nieźle napracować przy tym konkursie. Dzięki Przemo!!!
A wszystkim uczestnikom wielkie gratulacje za tak wielką wiedzę o najmniejszych szczegółach serialu.
Zabawa była przednia, zarówno na widowni jak i w pojedynkach :)
"Pietrek, ty nie myl przyjemności z pracą, jeśli nie chcesz, żeby w pracy nieprzyjemność spotkała cię"

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

10 lut 2015, 18:46

I ja dziękuję organizatorom i współpracownikom, a zwłaszcza Przemo94, który poświęcił masę czasu i pracy, abyśmy się wszyscy dobrze bawili.
Zabawa była przednia, a możliwość udziału w konkursie zarówno jako uczestnik i jako kibic - nie do przecenienia.
Dziękuję również uczestnikom, z którymi miałam przyjemność spotkać się w rozgrywkach finałowych oraz kibicom, przez co końcówka była naprawdę gorąca :hot:
Zwycięzcom - zasłużone gratulacje! :D :gratulacje:
Obrazek

ODPOWIEDZ