Konkurs "Im więcej, tym lepiej"

W tym dziale znajdziecie informacje o konkursach z nagrodami.
Regulamin forum
Nagrodami w konkursach organizowanych na forum nie mogą być gadżety nawiązujące do serialu "Ranczo" wyprodukowane i sprzedawane bez zgody producenta (Studio A) oraz właściciela praw autorskich (TVP S.A.).
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

01 gru 2014, 21:37

I została jeszcze wejściówka na spektakl, teraz decyzja goskaczg, czy ją chce czy nie.

Powieść Ranczo 2 - Anija
Płyta CD Rusina - Ranczerka21
wejściówka na spektakl - ?

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 173 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 168 razy

01 gru 2014, 22:14

Gratulacje dla Aniji i Ranczerki 21 :good:
pablo pisze:I została jeszcze wejściówka na spektakl, teraz decyzja goskaczg, czy ją chce czy nie.
Jeżeli wygrałam to chcę. :)
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

01 gru 2014, 22:24

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu, a w szczególności dla dziewczyn z pierwszej trójki :good:
No i oczywiście podziękowania dla ciebie pablo za organizację tego konkursu. :good:
Co prawda na wszystkie zadania nie mogłem odpowiedzieć, ale jakbyś w zimie konkurs zrobił to dałbym radę bo więcej czasu mam. :D

Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

02 gru 2014, 7:26

No i wszystko już jasne. Nagrody mają właścicieli, a właściwie właścicielki. Panowie, co z wami? Pierwsza czwórka to same Ranczerki. :mrgreen:

Oficjalnie mogę ogłosić:
1. Anija - powieść Ranczo 2
2. Ranczerka21 - płyta Mateusza Rusina
3. goskaczg - spektakl teatralny

W sprawie odbioru nagród skontaktujcie się z Adminem.

Gratulacje dla zwyciężczyń za wytrwałość, bo z pewnością chwilami było ciężko. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie i zdradzę Wam, że mam już pomysł na kolejny konkurs, który tym razem będzie polegał już na samej wiedzy, gdyż nie będzie czasu na znalezienie odpowiedzi. Tak w skrócie napiszę: Zgłoszenia będą przed konkursem i w zależności ile osób się zgłosi, zrobię podział na grupy, w których będzie walczył każdy z każdym a potem najlepsi awansują do fazy pucharowej. Gra będzie toczyć się na mini-chacie, pytania będą krótkie i kto pierwszy odpowie z danej pary ten wygrywa "mecz" i dostaje punkty. Terminarz ustalać się będzie na bieżąco, tak aby 2 osoby spotkały się na forum o tej samej porze. Co Wy na to?

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

02 gru 2014, 8:24

pablo, Dzięki za kolejny wspaniały konkurs :zadowolony:
Czekam na następny :wariat: Co do formy następnego konkursu przedstawionej przez Ciebie, to jestem za. :good:

Awatar użytkownika
Ranczerka21
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 56 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 175 razy

02 gru 2014, 9:35

Może być ciekawie i dobrze ze nie będzie czasu na szukanie odpowiedzi :)

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 173 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 168 razy

02 gru 2014, 10:44

Myślę, że dobry pomysł. Tylko żeby każdy znalazł czas aby spotkać się o tej samej porze.
Czasami coś wypadnie i klapa. :śmiech:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
zyciak
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 520 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy
Kontakt:

03 gru 2014, 7:00

Nowy konkurs? Oparty tylko na wiedzy? Tak mi mów :good: Jestem za, tylko boję się, że różnica czasu, mój rozkład jazdy i brak dostępu do sieci mogą mocno skomplikować mój udział :(

A ostatni konkurs... Gratuluję zwycięzcom samozaparcia , przede wszystkim cierpliwości i wygranych nagród oczywiście :good:
Niestety, mi cierpliwości zabrakło. Do pewnego momentu było fajnie, a potem zapał zgasł.

ODPOWIEDZ