Gazetka Ranczerska nr 5(14) 2015 [3 lipca 2015 r.]

W tym dziale możecie znaleźć gazetki redagowane przez Ranczersów dla Ranczersów.

Najlepsze artykuły w tym numerze to:

Ranczo 9 okiem sceptyka
2
5%
Być Ranczersem to brzmi dumnie, czyli Milla-nowa pod ścianą
8
21%
Od złodzieja do truciciela (recenzja)
1
3%
Reżyser jest jak saper – wywiad z Wojciechem Adamczykiem
15
38%
Na czym polega fenomen Rancza?
2
5%
U Michałowej w kuchni, u Pani Wandy w ogródku
9
23%
Jak Pietrek punktował Wilkowyjców w Nowym Tomyślu
2
5%

Liczba głosów: 39
Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

02 lip 2015, 21:52

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru
"Gazetki Ranczerskiej" Nr 5(14) 2015

Aby pobrać kliknij w okładkę: Obrazek

Po otwarciu witryny należy kliknąć "Pobierz Plik" na samym dole strony.

W tym numerze:
• Ranczersi pytają, odpowiada… Wojciech Adamczyk!
• Już IX seria za nami….
• Nowa gospodyni na plebanii?
• Wilkowyjce, to ci dopiero festiwal!
• Kto stoi za sukcesem Rancza?
• Naczelna Gazetki pod ścianą
• Mistrzowski Truciciel

Życzymy przyjemnej lektury, Redakcja będzie wdzięczna za oceny i komentarze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 165 razy

02 lip 2015, 23:23

Od pierwszego dnia kiedy zetknęłam się z produktem "Gazetka Ranczerska" byłam pod wrażeniem jakości wywiadów. Po pierwsze tego, że pytania są tak mądre, tak dociekliwe, a zarazem nienachalne. I odpowiedzi dokładnie zawierają treści, które czytelnik chciałby przeczytać. Tak jest i tym razem. Wywiad z Panem Wojciechem - brawa! Żadna inna gazeta nie byłaby w stanie opublikować aż tyle materiału, pół by wycięła, połowie nadałaby inny sens i wyszedłby produkt, z którego nic konkretnego nie można się dowiedzieć. Szczególnie cenne wypowiedzi o tym, jak doceniają nasze komentarze po odcinkach. Zważywszy te kiedy dyskusja jest zażarta i każdy przedstawia coraz to inne spojrzenie na daną sprawę - myślę tu głównie o komentarzach dot. tej serii np. 117 odcinka - najpopularniejszy temat, blisko 200 odpowiedzi, a sceny chyba zostały przez nas przeanalizowane na 1000 sposobów. Ważne, że komuś takie opinie są niejako w czymś pomocne ;) Niezwykle mądre słowa na koniec o zakończeniu serialu. Podobnie jak w wywiadzie z Panem Cezarym (do dziś jestem pod ich wrażeniem). Moim zdaniem mają dobre podejście i oby się go trzymali :good: Kwestia plotkarskich języków też dość sprytnie jednym pytaniem (myślę, że sporo osób z tego forum Milla jest Ci wdzięczne za nie) i zwięzłą odpowiedzią wyjaśniona (całe szczęście, że taką ;)). Aż chce się napisać " a nie mówiłam, że to ploty :D "

Brawa, brawa i gratulacje za wytrwałość i zdyscyplinowanie w tworzeniu kolejnych numerów :good: :good: :good:
"To tak jak z bezą. Nawet najlepszą można się po jakimś czasie zasłodzić."

Awatar użytkownika
Marta
Super User
Super User
Podziękował(a): 178 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 96 razy

03 lip 2015, 12:45

Gazetka przeczytana od deski do deski! Genialna jak zawsze!
Nie mogłam się doczekać tego numeru jeszcze bardziej niż zwykle z uwagi na wywiad z naszym Szeryfem. :D Wszystkie zadane pytania były bardzo dobre i widać, że dokładnie przemyślane.
Okazało się jednak, że nie tylko Wojciech Adamczyk udzielił wspaniałego wywiadu, ale również Milla-nowa. :)
Czytało się bardzo przyjemnie nawet około 12 w nocy, kiedy to byłam już trochę zmęczona, a ujrzałam nowy numer gazetki - nie potrafiłam się powstrzymać i poczekać do rana. :wariat:

Gotować w kuchni Pani Michałowej to musi być "coś" :D

Dziękuję całej redakcji! :good:
"Amerykańska dziewczyna poradzi sobie wszędzie, zwłaszcza gdy płynie w niej polska krew" - Lucy

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

03 lip 2015, 16:52

Świetne wywiady, nie tylko z Panem Adamczykiem ;)
Marta pisze: Gotować w kuchni Pani Michałowej to musi być "coś" :D
Oj, na pewno przeżycie nie do zapomnienia. :D

Wywiad z Panią Wandą, skromną kobietą, która tą rolę zagrała koncertowo, naprawdę jak wspaniała aktorka.
Opis festiwalu Wilkowyjce, podziękowania za autograf dla mc_flay-a
Aaa... i te refleksję około Ranczerskie :good:

Kieruję te słowa do portali, które rozkręciły nagonkę na sprawy prywatne aktorów Rancza, oraz tych, którzy podają nieprawdziwe informację dotyczące zdjęć do Rancza: "Powinniście się uczyć prawdomówności, wstawiania informacji zgodnych z prawdą od naszej Gazetki Ranczerskiej, która może być doskonałym przykładem dla brukowców itp. "
Dziękuję całej redakcji za ich trud włożony w tworzenie gazetki, mimo że to już 13 nr tejże gazetki to jednak poziom z numeru na numer rośnie. :czapka:
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

03 lip 2015, 18:19

sypniewski5 pisze:Kieruję te słowa do portali, które rozkręciły nagonkę na sprawy prywatne aktorów Rancza, oraz tych, którzy podają nieprawdziwe informację dotyczące zdjęć do Rancza: "Powinniście się uczyć prawdomówności, wstawiania informacji zgodnych z prawdą od naszej Gazetki Ranczerskiej, która może być doskonałym przykładem dla brukowców itp. "
Walka z wiatrakami, niestety...

Awatar użytkownika
sypniewski5
Super User
Super User
Podziękował(a): 121 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 106 razy

03 lip 2015, 20:23

Kasiaaa pisze:
sypniewski5 pisze:Kieruję te słowa do portali, które rozkręciły nagonkę na sprawy prywatne aktorów Rancza, oraz tych, którzy podają nieprawdziwe informację dotyczące zdjęć do Rancza: "Powinniście się uczyć prawdomówności, wstawiania informacji zgodnych z prawdą od naszej Gazetki Ranczerskiej, która może być doskonałym przykładem dla brukowców itp. "
Walka z wiatrakami, niestety...
Niestety
''Zakon rycerzy Mamrota'' - ks. bp. Piotr Kozioł

Awatar użytkownika
admin
Użytkownik
Użytkownik
Podziękował(a): 368 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 714 razy
Kontakt:

03 lip 2015, 20:47

:gazeta: Bardzo ciekawy numer, jak zresztą każdy. Dopracowane teksty, ciekawe tematy, przyjazna dla oka szata graficzna. Chylę czoła i zamiatam kapeluszem przed Redakcją.
Forum Ranczersów

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 173 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 168 razy

03 lip 2015, 21:15

Ja tylko mogę dodać, że gazetka wspaniale się rozwija i z każdym następnym numerem coraz lepsza. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

03 lip 2015, 22:35

Można powiedzieć, że ten numer Gazetki jest poniekąd prezentem urodzinowym dla Szeryfa, bowiem jutro (tj. 4 lipca) obchodzi on... urodziny! Nie zapomnijmy złożyć mu życzeń!
Obrazek

AsiaK
Aktywny forumowicz
Aktywny forumowicz
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

03 lip 2015, 23:36

Dziękujemy za lekturę na weekend. Kuba już mnie "pogania" do czytania :good:
"Żeby własne szczęście przedłożyć nad ludzkie gadanie, taki głupi to nawet ja nie jestem." - Kusy

Awatar użytkownika
Tomek
Zaawansowany komentator
Zaawansowany komentator
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 27 razy

04 lip 2015, 13:05

Serio tylko ja i Przemo94 rozwiązaliśmy te cytaty? :zdziwiony: Aż dziwne, bo takie trudne to to nie było.
Przeczytałem wszystko, od dechy do dechy. Nie było materiału, który mnie się nie podobał i który mnie nie zaciekawił, a to ogromny plus dla całej Redakcji. Z numeru na numer jest coraz lepiej, należą wam się brawa i pochwały. Pełen profesjonalizm - i to jeszcze za darmo mamy dostęp. Taka gazetka jest milion razy lepsza niż jakiś bubel do kupienia w kiosku. :)

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

04 lip 2015, 13:30

Tradycyjnie, kolejny świetny numer gazetki :mrgreen: Brawa i podziękowania dla całej redakcji :good:

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 lip 2015, 22:35

goskaczg pisze:Ja tylko mogę dodać, że gazetka wspaniale się rozwija i z każdym następnym numerem coraz lepsza. :good:
Zaczynam się bać, bo nie wiem, czy damy radę wciąż podnosić poziom. Chyba zaczynam rozumieć, co czuje scenarzysta... ;) :gazeta:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

04 lip 2015, 22:47

Milla, trzymajcie taki poziom, a będzie pięknie! :good:
Dzisiaj doczytałam na spokojnie dalszą część numeru i każdy z tekstów ma w sobie to "coś". Super, że nareszcie Ekipa Rancza się do tego produktu przekonała, jest jakiś odzew na fb, udostępnianie numeru przez co wydanie trafia do większej ilości odbiorców. I jestem pewna, że jeszcze więcej by ich było gdyby oficjalny profil Rancza małą wzmiankę o niej dał. A niewątpliwie Wasza praca na to zasługuje - bo jest to ewenement w Polsce ^_^

A następny numer na kiedy planujecie? :D Jakaś dłuższa wakacyjna przerwa?

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 lip 2015, 22:50

Kasiaaa pisze:A następny numer na kiedy planujecie? :D Jakaś dłuższa wakacyjna przerwa?
Ja jakiejś szczególnej przerwy nie przewiduję, aczkolwiek nie pytałam o to współredaktorów. Jeżeli oni nie mają planów wakacyjnych akurat w tym czasie, to sądzę, że prawdopodobny jest termin na 2. albo 9. sierpnia. Dwa teksty już się szykują :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiaaa
Super User
Super User

04 lip 2015, 22:52

Zatem ze zniecierpliwieniem czekamy na sierpniowe wydanie ;) ;)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 lip 2015, 22:59

Kasiaaa pisze:Zatem ze zniecierpliwieniem czekamy na sierpniowe wydanie ;) ;)
Mam nadzieję, że będzie ciekawie - dla Czytelników :)
Obrazek

Awatar użytkownika
strazak210
Super User
Super User
Podziękował(a): 430 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

05 lip 2015, 0:52

Pochwały pochwałami, ale ja mam jeden minus:
Mianowicie brak konkursu, zadania, quizu :(
Jestem bardzo chętny do sprawdzania swojej wiedzy na temat "Rancza", bardzo chętnie odpowiadam na każde pytanie jakie padnie na naszym forum chociaż w postach tego nie widać, i choć nie znalazłem czasu żeby przesłać odpowiedzi na ostatnie zadanie, to wierzcie czy nie , ale rozwiązałem je bezbłędnie.

W tym numerze jak w każdym NAJLEPSZE wywiady, czy to z ranczersami czy z Twórcami Ranczo. To jest normalnie THE BEST OF.
Co nie znaczy,że inne artykuły są do bani. Wręcz przeciwnie :good:
Gratulacje i Dziękuję :)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

05 lip 2015, 1:09

strazak210 pisze:Pochwały pochwałami, ale ja mam jeden minus:
Mianowicie brak konkursu, zadania, quizu
Redakcja dopasowuje Kącik Rozrywkowy do zainteresowań Czytelników. Jeśli zainteresowania nie widać, to i quizów nie ma.
Obrazek

Awatar użytkownika
goskaczg
Super User
Super User
Podziękował(a): 173 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 168 razy

05 lip 2015, 9:14

Milla-nowa pisze: Zaczynam się bać, bo nie wiem, czy damy radę wciąż podnosić poziom. Chyba zaczynam rozumieć, co czuje scenarzysta... ;) :gazeta:
Myślę, że nie ma czego się bać. :D Scenarzysta to dopiero musi wymyślać, wciąż nowe wątki, intrygi i tp. :D
Na szczęście Redakcja tego nie musi. Nie da się jednak ukryć, że też jest poddawana ocenie odbiorców.
Trzymajcie taki poziom jak dotychczas a czytelnicy :gazeta: będą usatysfakcjonowani. :good:
"Na miłość nigdy nie jest za późno, za to na samotność zawsze jest za wcześnie."- Kusy

ODPOWIEDZ