Gazetka Ranczerska Nr 1 (14) [1 czerwca 2014]

W tym dziale możecie znaleźć gazetki redagowane przez Ranczersów dla Ranczersów.

Jak podoba Ci się jako całość nowa "Gazetka Ranczerska" (od 1 do 6)

6
8
50%
5
5
31%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
1
6%
1
2
13%

Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
pablo
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 491 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 541 razy

04 cze 2014, 7:59

Hania i Andrzej pisze:
Mr James pisze: Po przekierowaniu na stronę Hostuje.net i kliknięciu na Pobierz Plik pojawia się komunikat: „Twoja sesja wygasła, proszę kliknąć ponownie na przycisk pobierz plik lub odświeżyć strone.” Oczywiście ponowne klikanie na przycisk lub odświeżanie strony nic nie pomaga. Może wobec tego warto zamieścić gazetkowy plik do ściągniecia również na innych serwerach?

Pozdrawiam

Zgadzam się z Mr James , nie można już pobrać pliku (próbowałem dziś rano :( ). Chyba ,że gazetka rozeszła się jak świeże bułeczki :rechot: :rechot: i już nie można jej pobrać :mrgreen:
Dokładnie. Mi w ogóle się strona nie otwiera. Pewnie jakiś chwilowy problem z tą stroną.

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 767 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 505 razy
Kontakt:

04 cze 2014, 19:15

Ja teraz bez problemu otworzyłam.

Awatar użytkownika
Anija
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 284 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 993 razy

04 cze 2014, 22:21

Powiem tak…. Genialny numer!! :good:

Przeczytałam od „deski do deski”, wszystko jest świetnie dopracowane :good:

Mc_fly fantastyczna okładka. Bardzo przejrzysta i zachęca do zapoznania się z treścią gazetki.

Milla-nowa dobrze, że poruszyłaś temat związany z „mi” i „mnie” :) Coś ostatnio mam „alergię” na zdania zaczynające się od „Mi”.

Marcin_24 szacun za statystyczne opracowanie odcinka. Poświęciłeś pewnie sporo czasu na takie precyzyjne wyliczenia.

Ponadto świetny pomysł z ranczerskimi wywiadami. Miło czyta się o użytkownikach forum, bo to zawsze jakieś nowe informacje :)

"Ranczo" sezon 13 Obrazek Obrazek
Kto wie… może to się kiedyś spełni :D
"Cieszmy się życiem! Po prostu..."

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

04 cze 2014, 22:32

Anija pisze: Ponadto świetny pomysł z ranczerskimi wywiadami. Miło czyta się o użytkownikach forum, bo to zawsze jakieś nowe informacje :)
Prawda? No, to ja czekam na jeszcze jeden wywiad, ten taki bardziej szczególny ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mr James
Osobowość forum
Osobowość forum
Podziękował(a): 45 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

05 cze 2014, 22:10

Witam,

Przeczytałem dzisiaj nową Gazetkę ranczerską nr 1(14). Z całym szacunkiem dla poprzednich numerów, obecne wydanie to nowa jakość! Mam tu na myśli zawartość merytoryczną, ale także szatę edytorską. Tak trzymać! Nie przystoi mi chwalić więcej bieżącego numeru. Kto przeczytał, ten wie dlaczego. :)

Pytanie tylko, czy wydawanie Gazetki na tak wysokim poziomie co dwa tygodnie, to nie za ambitny program? Oby nie. Osobiście jestem zwolennikiem programu z mniejszą częstotliwością, a lepiej.

Serdeczne podziękowania za nową Gazetkę ranczerską dla całej Redakcji, czyli dla:
- Redaktorki Naczelnej Milli-nowej (świetny tekst edukacyjny!), :)
- Redaktorki Justysi – sekretarza redakcji/DTP (dobre teksty!), :)
- Redaktora mc_flay’a, DTP, IT (znakomity system oceniania!) :)
oraz stałych współpracowników:
- Pablo – poprzedniego rednacza, bez którego nie byłoby Gazetki, :)
- Marcina_24 (jak zawsze genialne statystyki i inne wyliczenia!) :)

Serdecznie pozdrawiam całą Redakcję :)

Deleted User 3668

06 cze 2014, 5:18

Mr James pisze:Serdeczne podziękowania za nową Gazetkę ranczerską dla całej Redakcji, czyli dla:
(...)
- Marcina_24 (jak zawsze genialne statystyki i inne wyliczenia!) :)
Dzięki, ale chyba trochę przesadziłeś, pisząc "jak zawsze". :) To był mój pierwszy artykuł do Gazetki (jakiejkolwiek zresztą), a za statystyki w poprzednich numerach odpowiedzialny był Pablo ;)

Deleted User 1816

14 cze 2014, 21:33

W imieniu Redakcji bardzo wszystkim dziękuję za komentarze do pierwszego numeru Gazetki. Wszelkie Wasze ciepłe słowa motywują nas do pracy i do tego aby następny numer Gazetki spełnił Wasze oczekiwania.
Za wszelkie słowa krytyki bardzo dziękujemy i będziemy starali się wyciągnąć z nich wnioski.

Dziękujemy

Awatar użytkownika
krnąbrny
Nowicjusz
Nowicjusz
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

09 lip 2014, 9:52

Znalazłem drobny błąd - Zaciekawił mnie ten
serial i postanowiłem zobaczyć kolejne.
Jest to ostatnie zdanie pierwszej odpowiedzi Przemo94. Chodzi tu raczej o odcinki, bowiem takie zdanie nie ma zbytniego sensu, a jeśli ma niech ktoś mnie oświeci. Wrażenie pozytywne, fajny projekt. Ciekawie się czytało wywiad z Ranczerką21 i podsumowanie serii VIII. Dłuższa opinia po dokładniejszym zaznajomieniu się.

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

09 lip 2014, 10:00

krnąbrny pisze:Znalazłem drobny błąd - Zaciekawił mnie ten
Jest to ostatnie zdanie pierwszej odpowiedzi Przemo94. Chodzi tu raczej o odcinki, bowiem takie zdanie nie ma zbytniego sensu, a jeśli ma niech ktoś mnie oświeci.
Tak zgadza się, chodzi tu o odcinki. Mój błąd, przyznaję się :)

Awatar użytkownika
Milla-nowa
Moderator
Moderator
Kontakt:

09 lip 2014, 10:17

Przemo94 pisze:
krnąbrny pisze:Znalazłem drobny błąd - Zaciekawił mnie ten
Jest to ostatnie zdanie pierwszej odpowiedzi Przemo94. Chodzi tu raczej o odcinki, bowiem takie zdanie nie ma zbytniego sensu, a jeśli ma niech ktoś mnie oświeci.
Tak zgadza się, chodzi tu o odcinki. Mój błąd, przyznaję się :)
Moim zdaniem nie ma błędu. Cała wypowiedź brzmi tak:
"Zaciekawił nas ten zwiastun i postanowiliśmy zobaczyć wieczorem pierwszy odcinek i tak wszystko się zaczęło. Zaciekawił mnie ten serial i postanowiłem zobaczyć kolejne."
Skoro drugie zdanie jest kontynuacją poprzedniego, gdzie mowa o pierwszym odcinku, to jest oczywiste, że "kolejne" dotyczy również odcinków. Może powinnam, jako redaktor, raczej usunąć z drugiego zdania "ten serial", niemniej nie sądzę, aby była konieczność powtórzenia "odcinka". :D
A błędy są zawsze po stronie redakcji, bo to redakcja odpowiada za to, że ich nie poprawiła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemo94
Moderator
Moderator
Podziękował(a): 331 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 575 razy
Kontakt:

09 lip 2014, 10:27

Tak tu masz rację, że cała wypowiedź, składająca się z dwóch zdań ma sens. Natomiast krnąbrny zacytował tylko jedno zdanie Zaciekawił mnie ten
Tutaj trzeba by było dopisać na końcu odcinki, albo ten serial zmienić na ten odcinek i wszystko byłoby jasne :)

ODPOWIEDZ